Kadın Olmayı Hissedebilmek..

Buk@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
193
0
39
Selamlar Arkadaslar,
3 aylık evliyim fakat hala kndimi farklı hissetmiyorum. Biraz kiloluyum. Kendimi Çekici de bulmuyorum. Canım çok sıkılıyor bu duruma :çok üzgünüm: Kendimi kadın gibi hissetmiyorum.

herkes manken gibi olacak diye bir şart yok zaten..
bir de bence kadına kendini kadın gibi hissettiren eşidir..
sen onun sevdiği gibi olmaya çalış,ona güzel görün,onun da tepki vermesi kendini kadın gibi hissetmene,
kendine olan güveninin yerine gelmesine yetecektir...

ben evlendiğimde neredeyse 0 bedendim.
1 sene sonra hamile kaldım ve hızla kilo aldım.
öncesinde de guatr ilaçları kullanmıştım,onlarında etkisi cok oldu.
ben de tam güvenimi kaybediyordum kendime,çirkinleşiyorum,kilo alıyorum diye..
ama eşim bunun tam tersini hissettiriyor artık bana.
hatta koca hamile göbeğimle daha sexy daha kadınsı olduğumu söylüyor -tatlicadiarzu-
onların bizi nasıl gördüğü cok önemli yani..

Son düzenleme:
ayni durum bendede vardi biliyomusun..bak sende demissin biraz kiloluyum diye kilolarini kafaya takiyosan ondandir.....kilo verdikce hissedersin kadin oldugunu....tecrube konusuyo....a.s..

canım belkı yenı bır hayata baslamanın verdıgı bır psıkolojıdır
şu anda yasadıkların kılolarından kurtulabılırsın bıraz azımle
tabı eger fazlaysa kılon
daha cok yenı bır evlılıgın var suan alısma donemıde olabılır
kendını yenıleye bılırsın saclarında yada kıyafetlerınde degısıklık yaparak
yenı bır ortam yenı dostluklar edınıp hem bu durumdan kurtulursun
hemde kendıdekı degısıklıklerı gorerek daha ıyı hıssedebılırsın kendını
mutluluklar canım

yaaa deli misin kzı sen valla.:mymeka:
3 aylık evlşi ol kiloyu dert et.. valla ben evlenebilsem sevdiğimden koç kestirecem die adağım var..düşün.. kilolu değilim ama balık etli göbeğim var accuh.. kadın demek 0 beden sıska kemikleri sayılan bi yaratık gibi bişe değil:1rolleyes: seni beğenmiş eşin ki almış evine eşi yapmış bundan güzel bişey mi var hayatta.. daha 3 aylık evlişsin ya inanamıyorum.. eşinin hayat heyecanınıda söndürme böle mırın kırın ederek.. eğer istersen kuaföre git bambaşka biri olmak istediğini söle. boyat saçını .. çık çarşıya kilolarını belli etmeyen bişeler al giy.. akşama eşinle yaratıcı akşam yemekleri ye.. ona kurabiyeler yap.. tanrıım bunlar benim hayallerimlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae ama evlenemiom. sen evlenmişin kilo dion ya. ne kilolular var hemde yeni evli. boşversene hayatın tadını çıkar :jeyyar::jeyyar:hiç görmedim tanımam da seni kardeş ama bence o kadar kiloluda değilsin..sositososito

Sizi kadin gibi hisseden biri olmuski evlenmis sekerim.
Sen hissedemiyorsanda o senin sorunun
boyle birseyi esiniz size soylese dusunurdum
ama siz oyle dusunuyorsaniz hic dusunmuyorum
sizde dusunmeyin bence.
Evliligin ilk zamanlari olur oyle seyler.yeni bir hayata alismaya calisiyorsun neticede
hemde kilolar verilmeyecek birsey degilki
biraz az yiyerek spor yaparak verebilirsin
birde kiloyla kadin hissetmenin alakasi yok

Eşim de sorun yok.. Çok ilgili davranıyor. Saçma düşündüğümü söylüyor. Ama işte çok takıyorum kafama.. Çok aşırı kilolu değilim. Ama kafama içten içe çok takıyorum. 23 yaşındayım. Çocukluktan kurtulamadım. Biraz sexy falan olmak istiyorum. :tomato:

Sende napcaksin ozaman, uğraşacaksin biraz gaza gel toparlan...sen daha 3 aylik evlisin daha şimdiden böyle düşünürsen ooooooooooo

sen hemen diyete başla, güzel yemekleri kocana yap...
Ayrica kocan gelince en süslü şeylerini giy...
Yaparsin hadi hadi güveniyorum sana

aman bee kuzuuu
topla kendini.. evliliğin en güzel günlerindesiniz böyle şeylere takılma lütfen
tadını çıkar hayatın.. eşin senden memnunsa sorun yok zatenn
ama böyle düşünmeye devam edersenn.. Allah korusun :nazar:
hadi bakim topla kendini.. :icecream:

Esin seni begenmis sevmis ve evlenmis, demeki kilolu olman onu rahatsiz etmiyor!!:kahve:

Sen kendini bosuna huzursuz ediyorsun....Ne demek kadin gibi hissetmek, her kadin 90 60 90 olacak diye bir kuralmi var??:1closedeyes:

Kendini kadin gibi hissetmek istiyorsan kendinle barisik ol, erkekler en cok ögle kadinlari begeniryerimseniben

Kiz gidip eşine söyleme ben böyle hissediyorum falan diye aklina getirtme...sexi olmak da senin elinde...benim önceki mesajlari oku istersen.bende bi görümce var kilolu ama onun gibi şehvetli, sadece kocasina ama başi kapali eve geldiğinde allahhhhhhhh

Eşim de sorun yok.. Çok ilgili davranıyor. Saçma düşündüğümü söylüyor. Ama işte çok takıyorum kafama.. Çok aşırı kilolu değilim. Ama kafama içten içe çok takıyorum. 23 yaşındayım. Çocukluktan kurtulamadım. Biraz sexy falan olmak istiyorum. :tomato:

sekxı cocuk olmaz canım
ya cocuk olacaksın
yada cocuklugu bırakıp sexı kadın
sen ne olmak ıstedıgıne karar ver bı
hadı bakalım kararın bellı sımdı uygulamaya
kadın ısterse basarırı
okkkkkkkkkkkkkkk

sexii mi?:1shok:
sexi nası olunur?
eşine bi sor bakalım ben sexi miyim yada sexi olmak için ne edebilirim kendime die..
ay bencde merak ettim insna nası sexi olur?

daha çok yeni evlsin..Allah mesut etsin...
şimdiden kendini bırakırsan,vay vay vay çok işin var senin...
hayat daha yeni başlıyor arkadaşım...
fiziksel şekle fazla önem vermeyin...
yani tabiki sağlık ve kendinizi beğenme açısından dikkat etmek lazım...
ama konu kadınca hissetmek olunca,kilo,kısa boy,uzun boy vs...önemli olmuyor...
bayanlar kadınlığı ruhların da yaşar...
dışa gösterim şekli de,şık giyinmek,biraz makyaj ve o mutluluğun yüze yansıması o kadar...
sizin,öncelikle kendinizi sevmeniz gerekiyor...
kendinizle ,her konuda barışık olursanız,her yönden mutlu olursunuz..
eğer kilolarınız,sizi çok rahatsız ediyorsa ,yemenize dikkat eder,biraz spor yaparsınız...
ama lütfen kilo vermeyi de abartmayın,bakın insanların başına neler geliyor...
mutlu olun veeeee
hayata gülün ki,o da size gülsün...
sevgiler...

her zayıf bayan sexi ,her şişman bayanda sexi olmayacak diye birşey yok....

ne toplu bayanlar var çok alımlı ve çekiciler...örn:benim eltim:))

ayrıca kendi kafanızda büyüttüğünüz sorunu eşinize belli etmeyin derim...kendinden emin ve kendine özgüveni yüksek bayan herzaman erkeğin gözünde daha çekicidir...

eşinden önce seni sen beğenmelisin.....ki eşin beğenmiş ve kendine eş olarak seçmiş evlenmiş....

tek sorun kilo olsun bi rejim bide spor tamamdır...no problem....

Çok teşekkür ederim hepinize tek tek.. Çok rahatladım hihoyyyt Biraz daha dikkat edeceğim kendime.. :eek: Bakalım sonuçalrı yazacağım sizeeekaydirigubbakcemile5

kendini böyl ehissediyorsan hala neden duruyorsun geç aynanın karşısına ve kendinde yapman gerekn değişiklikleri gözlemle ilk önce diyet yapmakla başla kendini iyi hissetmen senin elinde unutma

yaaa deli misin kzı sen valla.:mymeka:
3 aylık evlşi ol kiloyu dert et.. valla ben evlenebilsem sevdiğimden koç kestirecem die adağım var..düşün.. kilolu değilim ama balık etli göbeğim var accuh.. kadın demek 0 beden sıska kemikleri sayılan bi yaratık gibi bişe değil:1rolleyes: seni beğenmiş eşin ki almış evine eşi yapmış bundan güzel bişey mi var hayatta.. daha 3 aylık evlişsin ya inanamıyorum.. eşinin hayat heyecanınıda söndürme böle mırın kırın ederek.. eğer istersen kuaföre git bambaşka biri olmak istediğini söle. boyat saçını .. çık çarşıya kilolarını belli etmeyen bişeler al giy.. akşama eşinle yaratıcı akşam yemekleri ye.. ona kurabiyeler yap.. tanrıım bunlar benim hayallerimlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae ama evlenemiom. sen evlenmişin kilo dion ya. ne kilolular var hemde yeni evli. boşversene hayatın tadını çıkar :jeyyar::jeyyar:hiç görmedim tanımam da seni kardeş ama bence o kadar kiloluda değilsin..sositososito

"kadın demek 0 beden sıska kemikleri sayılan bi yaratık gibi bişe değil"
lütfen kilo almak isteyip alamayan arkdaşlarımız var biraz daha dikkatli olun canım

takma bence bunları sen mutlu olmaya bak kocanda sorun etmiyormuş sengözlerimebaksanab
size bi ömür mutluluklar canım..Şenizyerimseniben:asigim:

iyi de bu her kadının zaten içinde vardır.. seninkini biraz tetiklemek lazım yalnızca.. kocana da bahsetme böle şeylerden.. adamı da şartlicaksın gerçekten senin öyle olduunu düşünmeye başlicak.. biraz değişiklikler yap saç baş kıyafet iç çamaşırı değişikliği.. onlar adamı bi havaya sokar ki allaaahhh :teytey:

aynı evde yaşıyosunuz böle enti püften sorunlar yaratıyosunuz.. ben sevgilimle aynı evde olsam var yaaaa hihoyyyt

hadi hadi alışverişe kuaföreee...!!!

X