Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

selam arkadaslarnasılsınızzzopuyorumnanaktan ben en son carsamba gunu gıtmıstım yaa kontrolee doktor herseyy normal dedıı suanda dogal yollardan halletmeye calısıoruz daha erken dedııı bende bekıyorumm melegımınn gelecegıı zamanıı...:Saruboceq:

İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq::Saruboceq:
CANIM DOĞAL DOĞAL GELSİN BEBĞİN:ecrin_bebek:
HEMDE HİÇ BEKLETMEDEN GELSİN SAĞLICAKLA :Saruboceq:

hadi kolay gelsin sana geçen ay benim de öyle denemem oldu ne mutlu olduğunu biliyorum inşallah duaların kabul olur hazır kutsal aydayken inşallah olur cnm k.i.b.:lepi:

herkeze günaydın,yetercim erkencisin bugün,nerde acaba bu topiğin kızları,ademle hatice,pervin,aşkaşk,herkez tatilde snaırım.

yetercim sen tedaviye gene adana ya mı gitcen,mersinde gözde tüp bebek var,hem daha yakın,git gel zorlanmassın,yoksa beğenmedin mi orayı?dr vardı gülay özdemir,ben çok beğeniyodum,iyi bi dr du canım,gittin mi hiç?

günaydın canım evet ya kimseler yok
topik çok sesiz
bende yarın gideceğim evde pc yok giremem artık

günaydın kızlar sanırım sıcaklardan dolayı herkes tatilde çok güzel ama ben tatil yapamayanlardanım tedavide olduğum için hiç bir yere gidemeyenlerdenim klava:bu yüzden de öfkeliyim rabbim bu sene de beni böyle sınadı sanırım

zemuszemus gunaydın kızlar sızınle bırlıkte olmak gercekten cok guzel moraloluyosunuz bana ınsallh hepımız aynı anda hamılee kalırız bu ayyy ne guzel olur amazemuszemusb ınsallhhhh:Saruboceq:

canım men adada devam edeceğim dr um ve personelden menunum
evet mersine gittim (be tarsutayım tarsus mersin adana nın tam ortasına iki has aynı uzaklıktayız ) orada kaan beyle görüştüm bana genetik test yaptıralım size dedi bende tamam dedim sizinelkide hiç çocuğunuz olmz dedi bende bende yumurta eşimdede sperm var bu nasıl bir mantuk nasl bir yaklaşım şekli fana dedim sonrada çıkıp geldim
şimidi dr değişmiş ama soğuk geliyor orası bana

canım tedaviyin sonu güzel olsun
sıck falan hiç önemli değil
bebişi sever unutursun bu zor günleri
inşşşşşşşşşş

zemuszemus gunaydın kızlar sızınle bırlıkte olmak gercekten cok guzel moraloluyosunuz bana ınsallh hepımız aynı anda hamılee kalırız bu ayyy ne guzel olur amazemuszemusb ınsallhhhh:Saruboceq:

NE GÜZEL OLUR:lepi: GÖBEKLERİMİZ BİRBİRİNİ ÇARPAR TOPİKTE:CüvCüv::roflol::roflol:
SONRADA DÜNÜR OLURUZ KIZLARIMIZI:ecrin_bebek: VERİRİZ BİRBİRİMİZE
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hadi yaaa,böyle bişeyi nasıl der ki,ben geçen gittim tüp bebek seminerine,dr herkezin her an doğal olarak hamile kalma ihtimali var,bunu sakın unutmayın dedi,ben anlamıyorum bazı dr ları.
tarsus taysan yakın olur,ben merkezdesin sanıyodum,bende geçen seneye kadar,yani iki sene mersin deydim,bende ilçedeydim tabide,ondan biliyorum dr u,ben gelirken yeni geçmişti gözdeye,önceden torostaydı zaten.DR ÇOK ÖNEMLİİ, ben beğenmediğimi değiştiriyorum,zaten moralim bozuk oluyo,bide paramla,onların asık suratlarını,karamsarlıklarını,soğukluklarını çekemem.

günaydın narsudecim,inş.güzel sonucunu duycaz,bizimde güzel sonuçlarımız olcak,hep beraber şişko şişko dolaşcaz.kaydirigubbakcemile3hayali bile güzel.
senin test günü ne zaman canım?

hayırdır kuzecim,galiba banada öfkelisin,ben açıklamamı yaptım ama demekki geçmedi genede kızgınlığın.

hihoyyyt selamkızlar benım adet gunum normalde 11_15 arası ama ben duphastonla adet olabılıyorum önceden cok duzenlıydı adetlerımm ama evlendıkten sonra bozuldu bakalımm ne olucakk ben duphastonu kullanmadısgım zaman 1 ay adet olmadıgımıı bılırımmmafoldumben ama doktor bu ay vermedıı asılama yapım dedımmonada yanasmadıı ama bu ayda olamssaa tup bebek merkesıne gıdecez gercı esım dahaa sperm testı yaptırmadııı yaaa ınsallh sorun cıkmaz ama içimde hepguzel bı hıs var suna gercekten ınanıyorumm allhımbızede bu muhtesemm duyguyu tattıracakkk:Saruboceq: kızlar bıde topıgı acan sudenazz hamıle kaldımıı ? ınsallh kalmıstırr bızı tanıstırdıı ona cok sey borcluyuzz ılk sayfadakı hamılee lıstesıı guncelmıı yani??:lepi:

inşş her şey gönlünden geçen gibi olur:CüvCüv:

evet canm dr çok önemli merkezde çok önemli
şimdi yeni dr gelmiş gözde ye
necip bey bizim diğer topikte (erkek infertilitesi )bir arkadaş necip beyin has çok menun kalmış mikroyla gebe kaldı şimide anne oldu

ama yaşanlardan dolayo ben gitmedim oraya bir daha
şu anda gözdede yeni bir kanpanya başlamış ilk denemde tutmassa ikinci denme ücretsiz yapıyorlar

benim merkezim adana seyhan başkent
çok menunum herkesede gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

hayırdır kuzecim,galiba banada öfkelisin,ben açıklamamı yaptım ama demekki geçmedi genede kızgınlığın.

kız kardelen kaç kere yazdım ben sana hiç ama hiç kızmadım kimseye de öfkeli değilim kız rahat ol keyfine bak arkadaşım topikte derdimi anlattım sadece ama yanlış anlıyon sanırım özelden de yazdığım msjı da sanırım yanlış anlamışsın ben sana destek amaçlı yazdım hiç moralini bozma sen kimseleri de takma kafana amaç birbirimize yardımcı olmak sadece bu arada sen hiç dehea kullandın mı? yumurta kalitesini artırıyormuş bilgin vardır diye soruyorum olumunekankayizsmile

canım tedaviyin sonu güzel olsun
sıck falan hiç önemli değil
bebişi sever unutursun bu zor günleri
inşşşşşşşşşş

sağol yeteeeeeerciğim cnm seninde tedavin iyi gidiyordur istanbulun sıcağı bu sene fena bıktırdı bu ara hastane olayı yok artık. yumoş kendiliğinden çatladı, e2 seviyesi düşüktü bir şey olacağı yok, olmadı dr um tatildeydi ekipten başka dr baktı bana pek umut vermedi zaten dehea verdi gönderdi beni 2 gün ölü gibiydim şimdi toparladım dünyanın sonu değil ya 3 günlük dünya bak dalgana be kızım dedim sonra yemişim drları hemşireleri aman dedim şimdioğluşumla bakıyoz keyfimize arada bana kardeş diyo o zmn avutuyom sallıyom bir yalan o çok uzaklarda belki bir gün gelir yanımıza isterse diyom o da sormuyo sonra böyle işte inşallah anne olursun yeteeeeercim nasip kısmet:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…