Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

arakadaŞlar transferİm oldu bebİŞİm aldım geldİm
İnŞŞ bana sıkısıkı tutunur
İnŞŞŞ

canım rabbim hayırlı etsin inşallah sonuna kadar 9 ay boyunca sana sımsıkı tutunur bebişin yüzün üz güler bol bol dinlen kendine iyi bak :CüvCüv: senden hayırlı haberler bekliyoruz insallahzemuszemus

yetercim çok sevindim canım,hayırlısıyla tutunup sana kavuşsun bebeğin,darısı başımıza.

canım rabbim hayırlı etsin inşallah sonuna kadar 9 ay boyunca sana sımsıkı tutunur bebişin yüzün üz güler bol bol dinlen kendine iyi bak :cüvcüv: Senden hayırlı haberler bekliyoruz insallahzemuszemus

[kızlar iyi dilekerizin dualrınız için teşekür edrim
inşş güzel haber almayı rabbim banada nasip eder
inşşşşşşşşşşşşşşşş

arakadaŞlar transferİm oldu bebİŞİm aldım geldİm
İnŞŞ bana sıkısıkı tutunur
İnŞŞŞ

tebrikler yeteeeer inşallaaaaaah bebişin sana tutunur ve de güzel duyguyu tadarsın anne olmayı rabbim nasip etsin kucağına da almayı nasip eder ALLAHımhihoyyyt ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA

yeter çok sevindim senin adına dualarımız hep seninle Allahım insallah bu kez kucağına almayı nasip etsin bebisini

yeter çok sevindim senin adına dualarımız hep seninle allahım insallah bu kez kucağına almayı nasip etsin bebisini

canım çok teşekür ederim allah razı olsun
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
rabbim hepimizi annelik ylunda muaffak olamyı nasip etsin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

tebrikler yeteeeer inşallaaaaaah bebişin sana tutunur ve de güzel duyguyu tadarsın anne olmayı rabbim nasip etsin kucağına da almayı nasip eder ALLAHımhihoyyyt ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA

ÇOK TEEŞKÜR EDERİM
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
BENİMLE BERABER BU YOLDAKİ HERKEZ BEBİŞİNİ NASİP ETSİN RABBİM :Saruboceq:

kuzecim,çok sevindim canım,inş.herşey yolunda gider ve o yumurta sağlıklı bi bebiş olur canım,rabbim yardımcın olsun,hepimizinde tabiki.hayırlı haberlerini bekliyoruz.hihoyyythihoyyyt

hoşbulduk evet benimde tüplerim tıkalı kusura bakma sayfayı en baştan beri okudugumdan şimdi gördüm yazını:)
Nasılsınız arkadaşlar nasılsınız kader ortakları...

çok geçmiş olsun canım,evet bizler kader ortaklarıyız ve birbirimize destekle atlatıcaz bu günleri,bizi bizden daha iyi kimse anlamaz çünkü.olumunekankayizsmile

günaydın arkadaşım ben pko yum ve ilk tedavi yöntemi progestanı verdi dr ama bu aşama çok zor bende direkt öatlatmaya mı geçsem diyorum sen çatlatmadan önce herhangi biilaç kullandın mı acaba bana yardımcı olur musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…