Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

canım ben 2,5 yıllık evliyim,yaşım 32 yumurtlama problemim var,bir defa kimyasal gebelik yaşadım iki sene önceydi ve anneler gününde gitti bebişim,gerçi doktorlar kimyasal gebeliği gebelik kabul etmiyolar,en azından döllenebiliyo demiyo onlar bizim gibi.sonrasında klomen kullandım 3 defa,tabi ondan önce, sırf para için rahim filmimde çekildi yumurta takibim yapılmadan.bir defada gonal f kullandım,ilaçlarla yumurta oluşsada döllenmedi,dr um iki defa daha deneyip tüp bebek önericem dedi bende beş aydır tedaviye gitmiyorum.tüp bebek cümlesi beni baya üzdü çünkü.artık bu ayda geçtikten sonra başlarız tekrar heralde.

benimde yumurtlama sorunum var tüpbebek tedavisinde doktor hiç tahlildir arastırmadır birsey yapmadı dırek iynesonra transfer zaten yeni kanun çıkalı 3 gün olmustu oda bize vurd tek bebek koydular oda tutmadı nasip
bir ay sonra hayıt suyununu okudum memnun kalan çok 3 ay içicem insallah iyi gelir denemedik b,rsey kalmadı hayırlısı

bende beş selelik evliyim ikinci evliliyim benim öncedende düşük olmadı şimdide hiç böyle bişey yaşamadım ama eşimde sorun yok bendede büyük birsorun yok adetlerim düzenli tüplerim açık çıktı rahimde sorun yok hormonlarımı bilmiyorum. çok dert ediyorum ondanmı olmuyo acaba rabbim nezaman dilerse ozaman diye teselli ediyo eşim ama takıyosun işte.

kızlar bende 30 yaşındayım 3 yıldır evliyiz bendede yumurta tembelliği var dedi doktor yumurtalar 12-13 mm luyo daha fazla büyümüyordu,buyüzden klomen e başladım iki ay kullandım 19-20 mm ye kadar büyüdü yumurtalar ama tutmadı bende 3. ay gitmedim çok moralim bozuldu 2 ay kullandım klomeni yani.şimdilik beklemedeyim ne yapacağımı düşünüyorum açıkçası korkuyorumda birde bende rahim ağzında yara vardı 1 yıl önce muayenede belli oldu acaba o yüzdende hamile kalamıyor olabılırmıyım ki.doktora söyledim önemsemedi engel değil dedi.

benimde rahimağzında yara var nerdeyse 5 selik ama birtedavi vermediler doktorum transfer günü gördü senin yaran varmış dedi başkada birsey demedi çocuk olmadığı için yakmıyorlar bende bitkisel kullanıyorum geçmez ama neyapaym

ben hazır suyunu deyil tohumunu aldım aktardan onu içiyorum sabah aksam bir bardak suyu kaynatıp kapatıyorm bir çay kaşığı hayıtı atıp demliyorum aç olarak içiyorum hormonları ve adetleri düzenliyormuş yumurtaların zamanında büyüyüp çatlamasını sağlıyormuş diye okudum

tohumunu bende aldım canım önce bi hevesle başladım 10 gün falan içtim onuda bıraktım tekrar başlayım bari şimdi sen söyleyince yine aklıma geldi

bide bebe aspirini kullanalım dedik kardelen le ama ben baslayamadım hala onada inşallah baslıcam ama söz kızlar bi işe yarar belki....

pervin cim hayıt tohumuna başlama tarihi veriyolar mı,adetten önce veya sonra gibi?bende aldım ama başlayamadım daha,şimdilik keçi boynuzu pekmezi içiyorum tabi doğal olarak kiloda alıyorum,buda bir sorun.

canım bitkisel ne kullanıyorsun rahimağzi yarası için .su serptin inan içime biraz senin doktorunda görüp donduralım falan demediğine göre bi zararı yok herhalde inşallah öyledir canım

canım bende tam başlayamadım,günde iki taneydi ben bi tane kullanıyorum,unutuyorum hep,ama bundan sonra düzenli bir hayata geçtiğim için başlıcam inş.

:sinifsinif:
ben kuze bir yıl önce başladım siteye durumum seninle aynı gibi bende yumurtalık takibindeyim 7 ay oldu hala sağlam bir yumurta elde edemedik doktorum kendiliğinden gelişmesini istiyor ama bir türlü 18mm ye ulaşamıyoruz soğan kürü, incir kürü, hayıt tohumu bir ara aslan pençesi içtim ilaç kullanmıyorum sürekli doktordayım her seferde üzülüyorum, benim yumurtalar birden kesildi üstelik hem de doktorumun umursamazlığından daha yolun başındaymışım desem yeriymiş. seni okuduktan sonra şimdiden bu kadar üzülürsem o toplanacak yumurtanın başına gelecekler de varmış ama yinede bir umut dünyasındayız derdi veren ALLAH dermanımızı da verir inşallah :teselli:

inşallah canım amin,
bende saydığın o tüm türleri uyguladım ama bende işe yaramadı,inşallah sende yarar

20.05.2010,ben 26 eşim 31, polikistik over sendromu,yumurtlama iğnesine geçecem
11 aydır ama daha önce1 sene mecbur korundum,glifor ve şifalı bitkiler,kullanmıyorum

kızlar beni de ekleyin olurmu

bende canım bu durumumu bilmiyordum ve iki sene korundum hiç bilmeden nasip artık ne yapacaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…