Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

Gebelikte aspirin ne işe yarar?
Düşük doz aspirin tedavisi gebelikte özellikle; abort (düşük), rahim içi gelişme geriliği veya preeklampsi gibi riskli durumların olduğu gebelerde kullanılmaktadır. Buradaki amaç bebeği rahim içindeki gelişiminin devamıdır. Çünkü preeklempsi veya IUGR (bebeğim rahim içi gelişim azlığı) gibi durumlarda plasentada oluşan bir takım pıhtı maddeleri bebeğe giden kan akımını azaltarak bebeğin rahim içinde büyümesinin azalmasına veya ölmesine sebep olabilmektedir.

teşekkür ederim canım benim hiç pıhtılı değildir pek sanmıyorum öyle olsa doktorlar mutlaka sorardı diye düşünüyorum

bu cevapta gebelikte kullanım yazıyor
ama hamile kalmayada faydası olabilir bence denesek mi ki?

gebelikte diyoda,hani başlangıçta biz farketmeden oluşup rahme yerleşmiyodur belki diye düşündüm ben.belki ondandır faydası.

günde iki tane mi?kullanalım acaba bir tanemi arkadaşına bi daha sorsana tatlım bizde deneyelim o zaman zararı olmaz faydası olur bence.

günaydın
HAYIRLI CUMALAR
RABBıM DUALRINIZI DıLEKLERıMıZı KABUL ETSıN
SAĞLIK HUZUR VERSıN
GÖNLÜMÜZDEN GEÇENLERı NASıP ETSıN
ıNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

herkeze hayırlı cumalar,inş.bu mübarek günde duaları kabul olan biri hürmetine hz. Allah bizimde dualarımızı kabul eder

yeteeer arkadaşım,sen tedavini mersinde mi oluyosun,dr un kim,bu zamana kadar anlayamamışlar mı yumurta kalitesini?

X