Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

Ben klomende kullandım,gonal f de kullandım yumurtlama oluşsada sonuç değişmedi,hala bebeğim yok,artık dr bile Allah'ın takdir ettiği zaman gelmemiş,istersen tüp bebek dene,istersen bekle dedi.Şimdilik bekliyoruz,inş.çok beklemeden rabbim hepimize nasip eder.

inşallah bende de aynısı oldu canım umarım en kısa sürede hamile kalırsın benim yaşım 29 yaş geçtikçe dahada çok korkuyorum.

ben şimdi hayıt kaynatıp içmeye başladım ,hormon düzenleyiciymiş ve biçok arkadaş da da olumlu sonuçlanmış bakalım herşeyi deniyorum inşallah iyi gelir

canım ben iki buçuk yıllık evliyim ama yaşım büyük diye erken başladım dr a gitmeye,genede ilk yıl beklettiler,sonra başladı teşhis,tedavi.hayıt tohumunu bende aldım ama cesaret edip başlayamadım kullanmaya,biraz korkuyorum bitkilerden galiba.birde buralarda bizim gibilerin yazdıklarını okurken rastladım,bal tarçın ve çörek otu karışımıydı galiba onu denicem.bu ay çok ümitliydimde,malesef dün gene hüsran oldu.artık mecbur denicez alternatif tıbbıda.

ben o karışımıda denedim tatlım inşallah faydasını görürsün,moral de çok önemli moralini düzgün tut hep canım.

o karışımda çörek otunu ezicek miyim,yoksa olduğu gibi mi kullanıcam,bilgi verirsen sevinirim.işin doğrusu pek moralimi düzgün tutamıyorum,zaten o yüzden bu siteye üye oldum.tek çocuğu olmayan benmişim gibi geliyo bazen.benden sonra evlenenlerin ikinciye hamile olduğunu görünce çok moralim bozuluyo.ama Allah ın takdiri tabiki,ne denir ki?

hanımlar topiğinize yeni katıldım birazcık kendimden söz edeyim 34 yaşında 6.5 yılık evliyim
biz aslında erkek infertilitesiyiz (öle zanediyorduk)ama mart ayında yapılan son tüp bebk denemden sonra (3.denmemdi)aslında yumurta kalitemle ilğilide sorunların olduğu nu söledi dr
şu anda uzun protokolle 4. Tüp bebk denemesine bşladım arkadaşlar dualrınızı eksik etmeyin
rabbim hepimize yarım etsin

gÜnaydınlar
yyaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
burası hep bÖle sesımıdır

amin inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun.canım ben çörekotunu ezmedim bal tarçın karısımına ondanda koyup deneyebilirsin

amin inşallah allah hepimizin yardımcısı olsun.canım ben çörekotunu ezmedim bal tarçın karısımına ondanda koyup deneyebilirsin

canım ben bal tarçın ezip kulandım geçen ay
tüp bebk yaptırmıştık ama yumoşlaım kalitesiz çıkıtı
başkada ne yapa bilirim bilmiyorum

bebek aspirinini öneren arkadaşlarım var,onunla hamile kalmış iki çocuğunada,üç ay kullanıyomuş kalıyomuş.doğruluk payı var mı bilmiyorum

acaba vücutta ne gibi etkisi oluyor ki aspirinin kanı sulandırdığını biliyorum ama bebek aspirini ne işe yarıo acaba

X