Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

cucu tşk ederim canım.soğan kürü için bence zorla kendini ben öle yaptım adetimin 2.günü başladım 1 hafta öğlen ve akşam yemeklerden önce taze hazırlayıp içtim.sonra bıraktım adet olur muyum die düşünürken hamile olduğumu öğrendim.mucize resmen.opuyorumnanaktan 3 ay denerim diodum ama ilk ayda hamile kaldım.tadı çok kötü ama burnumu kapatıp bi dikişte içtim sonra ağzına hemen bişeyler at geçio hemen,unutma canım bebek için herşeye değer.kullandığımız ilaçlardan daha kötü deil.kaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

merhaba arkadaşlar, ben iki yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyorum. Bir aşılama, bir tüp bebek denemesi, Bir doğal sirkus ve gebelik ama arkasından düşük ve tekrar doğal sirkus ama negatif. İyiden iyiye tedirgin oldum neden olumsuz diye, araştırmaya başladım ve Hasamoto olduğumu öğrendim. Ne yapmam gerektiği konusundan baya araştırmalar yaptım ama net bir sonuca ulaşamadım. böyle bir sorunu olup da tevasi başarılı olan varsa beni de bilgilendirebirmi? Lütfeeennnnn! yardımmmmm!!!!!!!!

mrb arklar bende 1,5 yıldır bebek istiyorum ama olmuyor eylül ayında doktora gittim bütün tahliller yapıldı eşiminde hiç bi sorun çıkmadı bir kaç ay daha bekle olmazsa rahim filmi çekelim dedi bende çektirmek istemedim bu ay farklı dr gittim eski tahlilleri mi gösterdim ve muayene oldum sonuçlar temiz dedi klomen verdi adetin 5. günü başla sabak akşam ikişer tane al dedi günde 4 defa kullanan var mı ne olur cvp yazar mısınız çok telaşlıyım ilacı kullandıktan sonra olumsuz cvp almaktan çok korkuyorum olmazsa hayatın sonu gibi gelio düşündükçe çıldıracağım ne olur bilgisi olan paylaşsın

slm bayanlar ben laila18 eşim 32 ben 25 yaşındayım.1,5 yıllık evliyim.6.ayımızda dr gitmeye başladık.yumurtalarım çok yavaş geç büyüyorlar.son 3 aydır klomen kullanıyorum geçen ay çatlatma iğnesi oldum ama olmadı,bu ay tekrar klomen e başladım ve ayrıca incir kürünü uyguluyorum.dr rum göbekten iğne vericem dedi.sigara ve alkol kullanmıyorum.herkese bol şanslar.

cnm hayırlısı..bende dün yumurta takibi ile yumurtalarımın çatladıgını ögrendim inşallah allah yardımcımız olur ve bebeklerimize tez zmznda kovuşuruz.eyvahedigeldismile

canımbenim şansın yüzde 25..bende seningibi bekliyorum şuanda :teytey:

Merhaba
mimundo- K-29/E-38 - 3 Nisan -yumurta rezervi azlığı-doğal yol - tüp bebek araştırması yapıyoruz.- ??? - herhangi bir şey kullanmadım -sigara günde 5 adet alkol yok

5 aylık evliyim.Bebek yapmaya karar verdik ve dr. gittim dr. hiç bir test yapmadı sadece jinekolojik muayenede sorun çıkmadı ve normal yol ile hamile kalabilirsin dedi.Ama benim içim rahat olmadı önce bütün testlerimi yaptırmak ve hiç bir sorun olmadığını öğrendikten sonra bunu denemek istedim.Dr. yaşımı baz alarak bir problem olmadığını ve testlere gerek olmadığını söyledi.Ben tatmin olmadığım için Başka bir Dr. a gittim.Testlerimi yaptı ve
TSH-1.39
Estradiol (E2) - 145.3
FSH-5.23
LH-2.76
Anti Müllerian hormon-0.35
çıktı.Dr normal yol ile hamile kalamayacağımı ve tek şansımın tüp bebek olduğunu söyledi.Büyük bir şaşkınlık içindeyim ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim yaşım 40 ancak çocuğum yok napmak lazım bilmiyorum artık gitmediğim dr kalmadı sorunda yok!!!

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım benim yaşım 40 ancak çocuğum yok napmak lazım bilmiyorum artık gitmediğim dr kalmadı sorunda yok!!!

rabbim yardımcınız olsun.bende 7 yıllık evliyim cuma günü hamile olduğumu öğrendim hemde normal yolla.vakti zamanı gelince geliyor.işallah en kısa zamanda sizinde bebişiniz gelir.

slm ark ben klomen tedavisi görüyordum bugün adetin 3. günü dr gittim sağ tarafta 3 sol tarafta 1 tane yumurtam oluşmuş ve bana ovitrella isminde 1 iğne verdi bugün akşam yaptırmamı söledi aöa yumurtaların boyutunu bilmiyorum bu iğneyi kullanan var mı etkisi nasıl birde bu iğneyi verdiğine göre yumurtalar istenilen boyuta gelmişmidir??? cevap verirseniz çok sevinirim .

canım istenilen boyuta geldiği için iğneyi yapmanı söylemiş.bol bol çalışın kolay gelsin.işallah müjdeli haberi verirsiniz.

cnm hayırlısı..bende dün yumurta takibi ile yumurtalarımın çatladıgını ögrendim inşallah allah yardımcımız olur ve bebeklerimize tez zmznda kovuşuruz.eyvahedigeldismile
sihirli inşallah dualarımız kabul olur.allah yardımcımız olsun zor işler

selam ben yeni üye oldum ama naıl kullanıağımı bilmiyorum bir soru sordum. mesela nereye gitti cevaplarına nerden bakıcam bilmiyorum siizn gibi burdan bilgi almak istedim arkadaşlardan. ama nasıl yapıcam yardın edemiisniz

arkadaslar ben yeni uye oldum, bugun hamile oldugumu ogrendim sonunda! bi suru doktor gezdim, sonunda Prof. Dr. Onur Karabacak sayesinde 1 ay icinde hemencecik hamile kaldim Allah'ima sukurler olsun! Super bir doktor, hepinize tavsiye ediyorum, bosuna baska yerlerde vakit ve para harcamayin, ben keske daha once baska doktorlara gitmeseydim diyorum. Darisi hepinizin basina!! Allah hepimize saglikli bebisler nasip etsin INSALLAH!

slm arkadaşlar,bende yeni üye oldum,iki buçuk yıllık evliyim ve ilaç tedavisine rağmen hamile kalamıyorum,problem bendeymiş!ilaçla yumurta oluşuyo ama malesef döllenme yok henüz.inş.rabbim bütün isteyenlere en kısa zamanda nasip eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…