Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

merhaba arkadaşlar, ben yeniyim.

Haymatlos, K: 30, E: 32, 30 Aralık (bu ay korunuyoruz), PKOS, 1 kez ovulasyon indüksiyonu ve yumurta takibi, 13, femara+pregnyl+glucophage 850, sigarayı 9 ay önce bıraktım, bebek planımızdan beri alkol kullanmıyorum.

Bir kez ovulasyon indüksiyonu denedik ama oluşan 3 folikülden biri kiste dönüştü, bu ay ginera ile hem korunup hem kisti geriletiyoruz. Salı günü rahim filmi çektireceğim. Bu ay bir ara da eşime spermiyogram yaptıracağız. Biraz hızlı girdik bu mevzuya ama vakit kaybetmek istemiyoruz. İnşallah hayırlısı olur hepimiz için.

hoşgeldiniz arkadaşlar insaallah 2010 hamiş lıstesı yapar isimlerimizide yazdırıveririz rabbim duy sesimizi noooolur

slm arkadaşlar bende pco luyum....diane 35 klomen şu bu derken en son laparoskopi oldum son adetim 19 uydu adet bitince hemen lap yaptı sol tup tıkalıymışş çok sayıda kist ve az sayıda miyom aldırdım eşim sigara içmiyo ben içiyorum ama napiiim oda olmasa sıyırcam kafayı şimdi ayın 22 sini bekliyorum o zmana kadar adet olmamayı ve 22 sinde hamiş olmayı diliyorum allah kimseyi bu labirente sokmasın kendi sıkıntımız yetmiyo gibi birde akraba komşu kaynana falan derken tek düşüncem bebiş olduu...benide yazın kızlar listeye :))

merhaba benimde bebeğim olmuyor.2.5 yıllık evliyim.adet düzensizliğim var ilaç içmediğim zaman olmuyorum.klomen kullandım olmadı,gonal f diye 9 tane iğne vurundum oda olmadı,rahim filmi çekildi tüplerim açıkmış,eşiminde sperm sayısı yüksek malesef çocuğumuz olmuyor...çok üzülüyorum senağlama

merhaba arkadaslar bende yenı katılanlardanım 3,5 yıllık evlıyım malesef benımde bebışim yok 2 başarısız tüp bebek denemem var bende çok üzülüyorum rabbim hepimizin melegini hemen verir inşallah...

selam arkadaşlar bende aranızda yeniyim iğne tedavisi görüyorum doktorum 1 tane çatlamış sağlıklı yumurtan var dedi sizce hamile kalma şansım nekadardır adetime daha 15 gün var beklemek beni öldürüyo yardım lütfeeeeen:a015:

merhaba arkadaşlar bende 9.5 yıllık evliyim ve hala bebeğim yok evliliğimin ilk yılı gittim doktora ilk aşılamada hamile kaldım ama kalbi atmadı aldırdık ve iki yıl tedavi oldum bebek olmadı sonrasında sol tüpüm tıkalıydı ve olmaması için hiç bir sebep yok dendi yaşınız küçük biraz zaman geçsin kendilindende ola bilir dendi ve hala olmadı bizde boşladık şimdi tekrar tedaviye başladım şuan troyit hormonlarım çok yüksekmiş onun için ilaç kullanıyorum birde kis varmış doğum kontrol hapı verdiler küçülmesi için bakalım ocak 8 10 gibi doktora gidicem ne oluyor aşılama yapılacak ama daha önce 5 aşılama yaptırdığım için devlet sanırım karşılamıyormuş şuanda iki aşılama yapmadan tüp bebeğe geçemiyormuşuz ücretli olarak yaptıracağız artık aşılamaları umarım tutar hep rüyamda bu aralar bebeğimi seviyorum çok mutlu oluyorum gerçek gibi uyanmak istemiyorum ALLAH HEPıMıZE VERıR ıNŞ

merhaba meltem benimde çocuğum olmadı dokuz yıldır evliyim ama birbirimize destek olmalıyız sen üzme kendini herşey allahtan moral çok önemli

Merhaba arkadaşlar; Ben Gebelik başlığı altında birçok konuda arkadaşlarımla paylaşım içindeyim. Günler geçtikçe büyük bir aile olduk ve paylaşımlarda bulunduk. Ben hamile kalmak için çabalıyorum ve şu an Klomen kullanmaktayım. Fakat burada bu çabayı gösteren birçok arkadaşımla henüz tanışma fırsatımız olmadı bu nedenle paylaşımlarımızı daha da büyütmek ve daha da büyük bir aile olmak için Facebook üzerinde bir grup kurduk. Hepinizi bu gruba bekliyoruz.

grup linki : Welcome to Facebook | Facebook

grup ismi : KK KARDEŞLİĞİ (facebookta üye olanlar bu şekilde aratabilirler)

arkadaşlar merhaba bugün idrar testi yaptım bir çizgi silik çıktı,kan testi de yaptırdım 37.11 çıktı değerim yani hamileyim arkadaşlar.umudunuzu asla yitirmeyin zamanı geldiğinde mucize hiç beklemediğiniz anda kapınızı çalıyor..bende pco vardı kendiliğinden hamile kaldım tedavisiz.1 aşılamam yarım kalmıştı 7 ay önce.7 aydır hiçbişey yapmıyorum.sadece bu ay soğan suyu içtim bence o yardımcı oldu.pcolu olanlara tavsiye ediorum.hepinizi öpüyorum.umarım en kısa zamanda sizden güzel haber alırım.

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin
sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşallah

Tropheus K:27 E:28 - 22 Ocaki- PKO + anovulasyon + klomifen sitrata direnç - 2 klomenle 2 başarısız yumurta takibi - 5 ay gonel f 450 ovitrelle iğne aşılama olacak -sigara ve alkol kullanmıyorum

yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BıR KEZ DAHA SıZLERı YENı TOPĞıMıZE GÖZ ATMAK VE DESTEK ıÇıN ÇAĞIRIYORUM

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR
TÜP BEBEK TOPıĞıNDEN ARKADAŞLAR YENı BıR TOPK AÇTILAR
TÜPĞ BEBEK FıYATLARINDA ıNDıRıM ıSTıYORUZ DıYE BU TOPĞıE GELıP BıR ZıYARET EDERSENıZ ÇOK SEVıNECEĞıZ BıR LıSTE HAZIRLIYORUZ LıSTE YETERı KADAR KALABALIKLAŞINCA VE BELıRLEDıĞıMıZ BıR GÜNDE SESıMıZı DUYARACĞIMIZ YERLERE MAıL ATACAĞIZ TÜP BEBEK FıYATLARI VE RAPOR ÇIKARMADAKı ZORLUKLARLA ıLGıLı HEPıNıZı BEKLıYORUZ

Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

TOPıĞıMıZı BURASI

canım linkini yapıştırayım da arkadaşlar kolay bulsun....
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz)

bu topik cok sessiz kalmis kizlar,nasilsiniz??
sehercim tebrik ederim,saglikla kucagina alirsin bebegini insallah...
bende takibe basladim ama acaba sogan kürü yapsammi diyorum,bir defa denedim mide agrisindan devam edemedim..zorlasamda kendimi denesemmi acaba bilemiyorum

ArkadaŞlarrrrrrrrrrrrrrr yarın

(tÜp bebek fıyatlarında ındırım ıstıyoruz )

topıĞınde maıl gÜnÜ lÜtfen topıĞe uĞrayıp hazırlanan dılekÇeyı gereklı yerlere maıl olarak atarmısınız

lÜtfen herkese haber verelım

slm kızlar yaşım 28 4yıldır uğraşıyoruz ama bebişimiz olmuyo bu yıl öğrendik fsh yüksekmiş yumurta kalitesi hiç yok hatta yumurta bile yok 2 aşılama 2 tüp bebek demesi başarısız tüp bebek demeyelim aslında yumurta toplama işlemi yapıldı ama yumurtalar çok kötü olduğundan transfer yapılamadı şimdi dhea kullanıyorum bide incir kürü allah hepimizin sesini duysun yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…