Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

:kızlarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

değerim 112.45:teytey::teytey:

yani

ben

hamiiiiillllllleeeeeeeyyyyyyiiiiiimmmmmmm:Saruboceq::Saruboceq:

Allahıma binlerce kez şükürler olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah ayağımı sürtmüş olurum da arkamdam sizlerde gelirsiniz:Saruboceq::Saruboceq:

Rabbim banada hayırlısıyla tamamlamak nasip eder inşallah:Saruboceq:

2 gün sonra katlanıp katlanmadığına bakıcaz

Son düzenleme:
allah tamamını edırsın cnm çök sevındım darısı bızım bASIMIZDA nrd yaptırdın cnm

amin canım inşallah kazasız belasız tamamlarız inşallah darısı hepinizin başına

ben çevre tüp bebekte yaptırdım

bugun transferım 2 gunum ama sol tarafta cok agrım var vuccutum yanıyor sankı agzım kuruyor acaba grıp olcam ne ıdrara cıkarken zorlanıyorum bana yardım edın

vuslat2008 canım hayırlı olsun darısı tüm bebiş isteyen arakadaşlarımıza.inş. sağlıkla hamileliğin sonuçlanır.ve sağlıklı bir bebiş dünyaya getirirsin.allah kavuştırsun bebeğine canım.

bu arada neler yaptın cnım.bitkisel çaylar kullandınmı vitamin olarak neler içtin yazar mısın canım bizede bilgi olsun

canm benim tebrik ederim allah tamamına erdirsin.darısı hepimizin başına inşallahh....opuyorumnanaktan

canım geçmiş olsun...ne ameliyatı oldun?

bu arada yeni tarihin nedir? a.s.

sagol cnm laproskopi olmuştum tüp için bıde adetlerım hep erken oluyor yaa o yuzden bır tarıh veremıcem banada hep süpriz yapıyor:)) bıde bu ay hayıt tohumu ve bal tarçın çörek otunu kullanıyorum herhalde ii geldı daha adet olmadım inş zamanında olurum ....

canım iyi dileklerin için sağol ben mikro enjeksiyon yaptırdım doğal yoldan değil yani

nu nedenle benim özel bir çabam olmadı ama dr um süperdi o bana yetti şimdilik

allahım bana naip ederde inşallah devamı olur darısı hepinizin başına

cnm gerı sayım başladı 3 tane transfer edıldı sonucu beklıyecagız destegınıze cok tsk erım

canım inşallah hayırlısıyla olacak..kafanı yorma..dualarımız seninle..:Saruboceq: :Saruboceq:

forum yeni olduğu için canım..ama inşallah dolup taşacak burası :CüvCüv::CüvCüv:

inşallah hakkında hayırlısı olur canım..bizi haberdar etmeyi unutma yerimseniben

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

heyoooooo heyoooooo
çok mutlu oldum canım...:teytey::teytey:

TEBRıK EDERıMMMMMM

rabbim sağlıklı bir gebelik geçirmeni nasib eder inşallah..kendine çok dikkat et..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

hmmm....anladım canım..bende 6 ay önce laparoskopi oldum...o zamandan beri benimde sık sık adet günlerim sapıttı..en son 15 günlük gecikme sonrası oldum ama ben yinede hep tarih olarak eskiden olduğum gibi hesaplıyorum...inşallah karışımların faydasını görürsün canım..

vuslat tebrikler sudenaz beni listeden sil malesef olmadı
senin sadece tarihini sildim..istersen yeni tarih verebilirsin..umudunu yitirme...durmak yok yola devam...bi gün zafer bizim olacak :hooray: :hooray:

canım heyecanla sendende güzel haberler bekliyoruz

son 6gun fakat cok sancım vr sankı her an adet olucakmışım gıbı ya(

sağol canım

hadi hepinizi bekliyorum

arkamdan çabuk gelin

rabbim hayırlısıyla versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…