Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

merhaba canım prolaktınım ılk ölçtürdüğümde 38 sanrakı 50 idi ama üç dört aydır ölçtürmedim ne alemde olduğunu bilmiyorum:))))

slm arkadaşlar benıde aranıza alın veeee soruları cevaplıyım:
1- 16 temmuz(ama hep erken oluyorum)
2- K:23 E:27
3- Sağ tüpüm tıkalı ve prolaktin hormonum yüksek (yenı amelıyat oldum sol tüp açıldı)
4- Doğal yolla şuan denemek istıyoruz
5- 4 yıldır istiyoruz
6- Şuanda hiçbirşey yapmıyorum biraz beklemeyi düsünüyoruz
7- Sigara ve alkol kullanmıyorum

aramıza hoş geldin canım..ekledim senide..inşallah uğur getirir yerimseniben

datlum hayırlısı olsun iğnenin etkisi diye düşünüyorum ben bazen erken olabılırmiş ya neyse yeni tarıhım 22 temmuz dıyor hesaplama cetveli üff gene menogon gene pregnyl başlıycam galiba ama olsun onun gelmesi için herşeyey razıyım ben :CüvCüv:

tamamdır canım yerimseniben düzelttim ......inşallah bu sefer herşey yolunda gider opuyorumnanaktan

anladım canım....ama bence senin düşüklerinin nedeni araştırılmalı diye düşünüyorum..genetik bir inceleme lazım....eğer dr.un söylemezse bi kere daha düşükle sonuçlanırsa mutlaka kendin iste canım...önemli bunlar....:1hug:[/QUOT

bütün tahlillerim genetik testlerimiz yapıldı.ocaktan bu yana yapılmayan test kalmadı herşey yolunda ama zaten pkolu olmak en büyük düşük riski sebebi. yrn doktora gidicem adet olamadım daha

herşeyin yolunda olması iyi canım ya artık gerisi sana kalmış,stresten uzak dur,kafana takma,rahat ol.....herşey yolunda gidecek merak etme yerimseniben

Selam herkese.. Bende yazayım bilgilerimi.
1-25 haziran
2- k: 31 e: 33
3- Pko, prolaktin yüksekliği
4- yumurta takibi,6 aşılama ve 1 tüp bebek olumsuz sonuç.
5- 5 yıldır
6-Bu ay klomen ve duphaston kullanacağım.
7-yeşilay'cıyım :lepi:

Selam herkese.. Bende yazayım bilgilerimi.
1-25 haziran
2- k: 31 e: 33
3- Pko, prolaktin yüksekliği
4- yumurta takibi,6 aşılama ve 1 tüp bebek olumsuz sonuç.
5- 5 yıldır
6-Bu ay klomen ve duphaston kullanacağım.
7-yeşilay'cıyım :lepi:

aramıza hoşgeldin canım a.s. ekledim senide yerimseniben

fakat sanırım son adet tarihini yazmışsın..bize bir sonraki olman gerekn adet tarihi lazım...verirsen onuda eklerim kaydirigubbakcemile5

bu arada kızlar ben hala adet olamadım..adet sivilcelerim bile çıktı..kasıklarım patlıycakmış gibi ama hiç bişey yok...adet düzensizliği olunca moralim bozuluyor...ekimde tüp bebeğe başlayana kadar düzene sokmam lazım ama 8 gün geçti :KK43:

bu arada kızlar ben hala adet olamadım..adet sivilcelerim bile çıktı..kasıklarım patlıycakmış gibi ama hiç bişey yok...adet düzensizliği olunca moralim bozuluyor...ekimde tüp bebeğe başlayana kadar düzene sokmam lazım ama 8 gün geçti :KK43:

Allah kolaylık versin cnm ya..hep böyle düzensizmi oluyordu? yada HAMİŞ olabilirmisin :CüvCüv:

Allah kolaylık versin cnm ya..hep böyle düzensizmi oluyordu? yada HAMİŞ olabilirmisin :CüvCüv:

canım normalde o kadar çok düzenlidirki bırak günü gününe saati saatine oluyodum..taki aylarca hormon ilaçları alana kadar...7 ay klomen sonra laparoskopi sonraki ay tüp bebek tedavisi için kullandığım 52 tane hormon iğnesi derken böyle sapıtmaya başladı günlerim..geçen ay tam günümde oldum bu ay gene sapıttı...

hamiş olmam imkansız canım ya...laparoskopiyle iki tüpümde açılamayacak derecede kapalı çıktı...bunun mucizesi olabilirmiki? öyle bi beklentim yok....

biraz aha bekleyimde sonra adet sökücü alırım artık..senağlama

Sudenaz benim adetim de düzensizleşti. O yüzden bir tarih veremedim. Düzenli sayılırdı benim ki de ama tedavi sürecinden sonra çok gecikmeye başladı. :çok üzgünüm:

Sudenaz benim adetim de düzensizleşti. O yüzden bir tarih veremedim. Düzenli sayılırdı benim ki de ama tedavi sürecinden sonra çok gecikmeye başladı. :çok üzgünüm:

canım tam tarih olması önemli değil..sen yinede tahmini bi tarih verirsen güzel olur....yerimseniben a.s.

canım normalde o kadar çok düzenlidirki bırak günü gününe saati saatine oluyodum..taki aylarca hormon ilaçları alana kadar...7 ay klomen sonra laparoskopi sonraki ay tüp bebek tedavisi için kullandığım 52 tane hormon iğnesi derken böyle sapıtmaya başladı günlerim..geçen ay tam günümde oldum bu ay gene sapıttı...

hamiş olmam imkansız canım ya...laparoskopiyle iki tüpümde açılamayacak derecede kapalı çıktı...bunun mucizesi olabilirmiki? öyle bi beklentim yok....

hakkında hayırlısı olsun inşallah, ben mucizelere inanırım.. :Saruboceq: rabbim dualarımızı kabul eder inşallah..

canım üzülme ALLAH buyuktur bende yenı laproskopi ameliyatı oldum banada ilk önce iki tüpün kapalı denıldı çok zor gunler geçırdım çok ağladım çok dua ettım Allahıma binlerce kez şükürler olsun sonra bırı açılmış dedıler Allahtan umut kesılmez herseyde bır hayır vardır inşallah hepımız anne oluruz ve hep dua edelım arkadaslar......:1hug::1hug:a.s.

bu arada maydonoz ve süt buharıyla tıkalı tüplerde acılıyormus gelecek ay denemeyı dusunuyorum istersen bır dene....

Son düzenleme:

canım allah büyük hiç belli olmazki o istedimi olur..strestende gecikir.işallah bebişin sana süpriz yapar..

ben 23 eşim 33 20 temmuz hipogonadizm 1 yıldır istiyoruz menegon günde 3toz 1su 10 gündür yapılıyor devam ediyorum enaz 10 gün daha süreceğe benziyor. ilk deneme.

hoşgeldin cnm, hakkında hayırlısı olsun..inşallah tez zamanda rabbim bebişini kondurur göbüşüne..

sude canım dün adet oldum.bi dahaki tarihim 30 temmuz...okişşopuyorumnanaktan

canım allah büyük hiç belli olmazki o istedimi olur..strestende gecikir.işallah bebişin sana süpriz yapar..

düzelttim canım yerimseniben

canım sağol...hep böyle bir sürpriz yaşamak isterim ama kendimi umutlandırıp dahada strese sokmak istemiyorum...hakkımızda hayırlısı olsun a.s.

X