Popüler Konu Kadın Destek Uygulaması (KADES)

Olabilir belki de haklısınız, imkanlar dahilinde olmayabilir ama kabul edersiniz ki 5 dk ciddi bir durum için az değil
Mesela benim en acil durumda evden çıkma süremi yarım saat olarak düşünürsek bu süre zarfında kesinlikle ketıl ı açık unutmuş olurum .. iki ayağımı bir pabuca sokmayın canım 5 dk da geliyolarsa baya iyiymiş valla

Bende uzun zamandır bulunan bir uygulama ama! Bir olay anlatayım.
Bir gece dışarıdan geldim gece saat 01. 20 falan. Duş aldım yatıcam telefon elimde uyuya kalmışım. Ben bu uygulayan bas üstüne destek çağırmaya tıkla.... Asla ama asla bilmiyorum uyuyorum. Yaklaşık 15 dk babam beni uyandırıyor kedi kalk!!!
Kağıda özel harekat annemi babamı eli kolu bağlı bana iyimisiniz bunlar anne babanız mı dediler! Ay ben şok
Dedim evet benim annem babam.
Dediler ki destek çağırdınız dedim inanın bilmiyorum elim değmiş falan filan derken 20 dk sonra gittiler ama varya izbandut gibi 8 tane özel harekat normal polis gelmiyor yani..... Çok korktuk o an kapıyı annem açmış annemi direk boyundan terse döndürmüşler. Çok ciddi ve güzel bir uygulama ama asla ama asla yanlışlıkla basmayın. Lafın özü bu.

Haberde motorize ekip gelmisti, yunuslar. Değişiyor demek

Ya okadar ciddi bir şey ki annem falan polisler gitti öldürüyodu beni senin yüzünden gece gece ne hallere düştük diye.
Anneme telefonda anlattım, kızıyor:
önce bir sorsalardi, yaşlı insanları niye bağlıyorlar diyor
Ne yaşlısı belki 40 yasindalardir dedim, söylenmeye devam etti

Uygulamayı çok beğendim umarım hiçbir kadın bunu kullanmak mecburiyetinde kalmaz.

Anneme telefonda anlattım, kızıyor:
önce bir sorsalardi, yaşlı insanları niye bağlıyorlar diyor
Ne yaşlısı belki 40 yasindalardir dedim, söylenmeye devam etti
Hahaha annem 45 babam 50 yaşında ama bu terlik yememe engel olmadı.
Ya hiç sorgu sualsiz ellerini kollarını tutmuşlar bende nasıl uyumuşsam asla ama asla duymuyorum babam en son kalk artık kedii diye bağırdı AA ha noluyo yieaa dedim hatta Allah yaşatmasın ya tecrübe oldu.

Bu uygulamayı kullanmak zorunda kalmak çok acı maalesef kullanmak zorunda kalmış biri olarak söylüyorum çaresizliğin son noktası.

Peki jandarma bölgeleri için ne düşünüyosunuz?
Bugün deneyimledim neolur neolmaz indirmiştim telefonuma Dünya hali telefonumda yüklü kilitli duruyordu oğlum nasıl yaptıysa kilidi açıp basmış ve 2 dakka içinde aradılar beni dedim kusura bakmayın yanlışlıkla oğlum basmış sonra mecbur gelmemiz gerekiyor yanlışlıkla bile olsa sizin iyi olduğunuzu görmemiz gerekiyor ve tutanak tutmanız gerekiyor dedi 5 DK ya kapımda 4 jandarma geldi çok iyilerdi indirmeniz sizin için faydalı birdakine dikkat edin lütfen dedi tutanak tutup jandarmaların hepsi ve ben imzaladım Allah razı olsun onlardan başımızdan eksik etmesin inşallah kullanmak nasip olmaz kimseye. Eşim yurtdışında olduğu için indirmiştim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…