KADES (Kadın Destek Uygulaması)

Neden herkes bu kadar karşı çıkmış anlamadım. Kalp krizi geçirildiği anda nasıl 112 yi arıyorsak bunu da acil yardım olarak düşünelim. Şiddet gören kadın ya da başka kadının şiddet gördüğüne tanık olan başka bir kadın bunu neden kullanmasın ? Yapılan şeylere burun kıvırmak yerine iyi bu yapılmış devamı da gelsin diye temenni de bulunmak gerekir

Birşey soyleyeyim insanlık kesinlikle ölmüş. Kimse kötü olmak istemiyor. Ya aman bana ne diyor ya benden bilmesinler diyor ya da adamdan korkuyor. Bir şekilde sessiz kalıyorlar. Başın sıkışınca gel diyen çok. Ama bunlar çözüm değil malesef. Yarın sabah olsun yine gideceğim karakola şikayetçi olacagim ama bir şey değişmiyor. Uzaklaştırma çıkıyor. Ihmal etti daha evvel sadece uyarı aldı. Yaptırımı yokki

Duugu kadakal veya emine o vahşet anında bir dakika uygulamayı açmam lazım mı diyecekti...
Duygu Kadakalın eşi tahrik ve iyi halden ceza indirimi almıştı. 40 yerinden bıçaklanmış olması yetmiyor demek ki daha ağır cezalar verilmesine..

hiç umudum yok uygulamadan.gözümün önünde döner bıçağıyla adamı kesiyorlar polis geldi arabadan korna çaldı gitti.daha kaç olayda aradım anında olay bitti hastanelik olan oldu polis 1 saatten önce gelmedi.zaten arayınca telefonu açmaları 5 dk sürüyor.bu konuda çok doluyum.kadın beni öldürücek diye polise gidiyor , fiziksel zarar vermedikçe bir şey yapamayız deyip geri yolluyorlar.uygulama mı koruyacak.kaç kişi kullanabilecek, internete bağlanabilecek, o an yetişebilecek.

X