Tatlı Tarifi Kadayıflı Kup (Resimli)

öncelikle ellerine sağlık liboşcuğum.
bende bu tarifi bu gün denedim ve benimkilerde bu lezzete bayıldılar. teşekkür ederiz canımŞenizŞeniz

öncelikle ellerine sağlık liboşcuğum.
bende bu tarifi bu gün denedim ve benimkilerde bu lezzete bayıldılar. teşekkür ederiz canımŞenizŞeniz

Senin de ellerine sağlık Dora'm..
Beğenmenize sevindim..
Epeydir Türkiye'deyim mesajları takip edemedim ; kusura bakmayın..

:)

Bu tatlı hakikaten çok seviliyor ve inanılmaz basit..
Herkese tavsiye ederim

ellerine sağlık canım denicem fotosunuda koymaya çalışıcam bide bi soru bu tatlı maksimum kaç kişilik olurCADIARZU

allahh allaaahhhh nerden geldi aklinizaaa.. muhallebili kadayif ama kupta..harika bir fikir... nix nix nixxxx

ellerine sağlık canım denicem fotosunuda koymaya çalışıcam bide bi soru bu tatlı maksimum kaç kişilik olurCADIARZU
:1hug:
Sağol cancum..
Kaselerin boyutuna bağlı kişi sayısına..
Ama benimkiler gibiyse bu ölçü ile rahat 7-8 tane çıkıyor tatlısı..
Umarım dener ve beğenirsin..kaydirigubbakcemile5

allahh allaaahhhh nerden geldi aklinizaaa.. muhallebili kadayif ama kupta..harika bir fikir... nix nix nixxxx

:kedi:

Bi bünye iştahlı olunca ,mutfağa dair yaratıcıklıkta sınır tanımıyor Pia'msempatiksalakcinni
olumunekankayizsmile
sonumuz hayrolakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

libyanam bende yaptim senin tarifindenolumunekankayizsmile
hepimiz cok begendik canim harika bir tat bak bakalim begenecekmisin umarim begenirsin tatlim:kedi:

libyanam bende yaptim senin tarifindenolumunekankayizsmile
hepimiz cok begendik canim harika bir tat bak bakalim begenecekmisin umarim begenirsin tatlim:kedi:

akannehir
Çok hoş görünüyor

Tatlı emeğinle, sevginle bütünleşmiş.Beğenmez miyim ben gülüm..

Ellerine sağlık..

Emeğe yüreğe saygım sonsuz:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…