Anket kaçınızın internetten arkadaşı var?

internetten arkadaş?

• dıger

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    21

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
kızlar ben herhangı bı sıteden olsun chat kanalı olsun kız erkek ayrımaksızın kımseye msn adresımı vermıyorum ne bılıyım tedırgın oluyorum sızce yanlıs mı bu.szilerın var mı msnsınde netten arkadası ?sizce vermemızın zararı var mı?

Son düzenleme:
benim KK dan arkadaşlarım var msn imde. msnimde adım soyadım var hatta. belli bi muhabbet oluştuktan sonra güven oluşursa zaten msn alışverişi yapıyorum.

KKdan bi dolu arkadasim var msnimde..aynen benimde adim soyadim resimlerim var ama güven olustu aramizda en basta..
simdi öyle biseyki,msn acinca eger arkadaslarim yoksa eksiklik duyuyorum:asigim:
baska sitelerden zaten chat falan yapmadim..yapmazdimda,bilmiyorum KK ya güvenimm bi baskaaalkisalkisalkis

aynen benimde öle kk arkadaşalrım var msn leri var ;ve güzel dostluklar kurdukk..:enbuyukkk:

sanırım ben çok katıyım bu konularda sankı versem ne var dımı yada evhamlıyım tanımam etmem deyıp korkuyorum ama fıkrım degısecek sayenızde...

sadece kk dan tanııdklarıma yakın hissttiklerime mns mi verdim çünkü onlarda evl ionlarda benim aynı acıları yaşıyor yaşamış hemen hmene aynı karaktere sahibiz yani başka yerde de çet felan yapmadım vermedimde kimseye...

Şu aralar hiç bir siteden hiç kimseye msn vermem, kkdan bir kaç kişi var ama..
Ortaokuldayken, o da 12-13 sene öncesine tekabül ediyor :bbo:
Bilgisayar olsa bile internet herkesin evinde yoktu, internet cafelerin bile çok az olduğu dönem. Mirc icq dönemleri çok güzel arkadaşlıklar edindim. Düzenli buluşurduk, ailelerimizi de tanıştırmıştık, hala görüşürüz (yüz yüze olmasa bile), Şimdi herkesin elinin altında internet var, herkes olmak istediği kişi, ama o zamanlar aklına esen internete gireyim de yalanlar atayım modunda olamıyordu. O arkadaşlarımın hepsi şimdi çok iyi yerlerde. Pilot, mühendis, avukat v.s..
Ha ama yakın zamanda yine bir internet sitesinde (biz orda poker oynuyorduk) arkadaşlar edindik, biz diyorum çünkü arkadaşlarımla birlikte oynuyoruz, yüz yüze görüştüğümüz kişiler de oldu, aile sorunlarını bildiklerimizde. Bize yakın yerde yaşayanlardan biri de, otel ve club sahibiydi (bulunduğu şehrin en iyisi), bizi sürekli davet ediyor gelin lütfen falan diye, bir gün toplandık gittik, clubın girişinde adamın ismini verdik telefonunu aldık, aradık adam işim var gelemiyorum v.s dedi. Biz eğlendik tabii, çalışanlardan da öğrendik ki, adam sadece oranın devamlı müşterisiymiş, o kadar bozulduk ki. Sen oranın sahibi olmasan ne olur, biz seni orayla mı değerlendiriyoruz, yalanlar atmak, olmadığın biri gibi davranmak niye.
Kısacası, internette kimse (arkadaş sitelerindekilerden bahsediyorum) kendisi değil.
Ah ah internet bile ilk zamanlar güzeldi

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşım var ama çok yavaş ilerledi bu arkadaşlığım. ondan şimdi başka biri ile arkadaş olamam galiba. günler geçtikçe internette daha kötü niyetli insanlar dolanmaya başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…