Kacinci ayinizda hamile kaldiniz?

eşim korunuyordu yani condomla.ben hiçbişey kullanmadım.doktorum da zaten en iyisi eşin korunsun demişti.çünkü az da olsa hapların,iğnelerin vs vücuda zararı olabilir.

ben 9. ayımda hamileliği yakaladım ama bebeğim 2 aylıkken düştü bu benim için bi yıkım oldu
şimdi 3 aydır korunmuyoruz hala bişey yok bakalım Allahtan hayırlısı neyse o olsun.....

hamile olup üstüne kalanda belirtiler neler oluyo bilen varmı

canm ben 3 aydır gelin gelmışdm 2 aydan hamile kaldim.allah isteyenlere nasib etsin.

canim ben de 1,5 sene hap kullandim,hap`i biraktiktan 1 ay sonra hamile kaldim,hemen olmazsa da moralini bozma gelecek can olunca kimseyi dinlemiyor,o nasip isi.

36, ayımda kaldım biraz bekleti kerata

ben 5.ayda hamile kalmıştım.bakalım 2.ye nezaman kalıcam

ben 10.ayımda hamile kaldım arkadaşım

bende evlendikten sonra ilk iki ay korunma hapi kullandim birakir birakmaz 3 bucuk aylik evliyken tam 6 haftalik hamileydim ama ben daha hamile oldugumun bilincinde bile degildim dikkatsizlikten dolayi düsük yasadim sonra kendi istegimizle 6 ay korunduk simdide 6 aydir deniyoruz hala bisey yok bakalim kismet ne zaman ise artik((

:1rolleyes:
hamile olup üstüne kalanda belirtiler neler oluyo bilen varmı
slm ben ustune gordum yanı adet gunume ıkı gun kala bır kac damla lekelenme tarzında oldu bende.bır gun.kımılerı bayagı adet bıle oluyormuşş.. hayırlısı..

BEN IKI AY DENEDIM OLMADI ONDAN SONRAKI AY KORUNDUM HAMILE KALDIM NASIL OLDU BENDE ANLAMADIM :roflol:

evlendikten sonra hic korunmamamiza ve 3 asilama gecirdikten sonra tam 3 .yilimizda kendiligimden hamile kaldim , tam 3 yil bekledim gercekten zordu , allahim isteyen herkese sagliklisiyla nasip etsin.

Ben 7. ayımda kaldım ama düşük yaptım şimdide deniyoruz bakalım hayırlısı...

ıns tez zaman da guzel heberler alırız bende guzel haber verırım......
benımkı bırazcık uzun cunku 2 dusuk ysadım ılkınde 3ayda hamıle kaldım kısmet degılmıs 2, ılk denemde hamıle kaldım bu nezamn olur bılmıyom ama saglıklı ve hayırlısıyla gelsın bebecıklerrr optttt.............

7. ayda kaldım, ama yumurtlama zamanına pek bakmıyordum ilk aylarda, son ayımda dikkat ettim ve tuttu.

Allah hepimizin hakında hayırlısını versin arkadaşlarım.dua dua dua dua!!!eğer rabbimden isteyip dua ederseniz rabbim herşeyin en hayırlısını verir arkadaşlarım.ben 1 sene 2 aylık evliyim.marttan beri korunmuyorum.ilk başlarda neden neden diyip sürekli siters yapıyordum sonra sirkelendim ve kendime geldim anladım ki sadece dua edip rabbimden istersek en hayırlısını o verir sadece.mum duruşu yastıklar ilaçlar bunlar sadece bir vesiledir.şuan çok rahatım sadece bekliyorum ve rabbimden hayırlısını istiyorum.sizde hayırlısını isteyenlerden olun arkadaşlar.hamile kalanlar var sonrası düşük veya sıkıntılı rabbim herşeyin en hayırlısını versin.inş.sevgilerle

benim bu ay dördüncü ayım hayırlısı bakalım allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip eylesin....

benim 10. ayım. ve 2 gün önce adet oldum.Rabbimden sadece hayırlısını diliyorum.

ben 3. ayımda hamile kalmıştım ama öldü.doktor 3 ay korunma süresi verdi. bu süret bitti. 2 aydır deniyorum inş olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…