Kacinci ayinizda hamile kaldiniz?

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Arkadaslar, biz deneyenlere :) fikir vermesi acisindan kacinci denemenizde hamile kaldiginizi yazar misiniz?

• Konu Sahibi EU2
ben ikici ayımda hamile olduğumu öğrendim ama bir aylıkdı demekki ilk aydan kalmışım

• Konu Sahibi EU2
Cok sanslisiiiniz, bizim 2. ayda da olmadi, bakalim ne olacak ???

• Konu Sahibi EU2
cnm ben 3. ay hamile kaldım
düşük yaşadım
3 ay dinlendim
ilk denemede hamile kaldım
darısı tez zamanda başına inşallah...

• Konu Sahibi EU2
ben 3. ayda kaldım canım

• Konu Sahibi EU2
bende 3. denememde hamile kaldım kızlar denk getirmek zor oluyo tabi biraz yumurtlama günlerini falan ama ben hamile kaldığım ay yataktan kalkmadım 15-20 dk ve ayaklarımı havaya diktim işe yarıyor deneyin kızlar:)...

• Konu Sahibi EU2
biz üçüncü ayda aldık mutlu haberi. üçüncü denememizdi yani. zaten 7-8 ay kadar olmaması normal kabul ediliyo. daha fazla sürerse mutlaka doktor yardımı al canım.

• Konu Sahibi EU2
Ben 8. ayda ancak hamile kalabilmiştim..((
Umarım sizin bu kadar uzamaz...

bende 3. ay hamıle kaldım
darısı isteyen ve bekleyen herkesin başına İnşallah

Umarim yakinda ben de kendi sorumu cevaplayabilirim :))

ilk hamileligimde iki sene bekledim..ikincisinde bir aya.s..darisi isteyen herkesin basina..adet donemi bittikten sonra gelen kremsi akinti yumurtaliklarin hazir oldugu anlamina gelirmis..bir de su mum durusu var tabi..ikincisinde ben bunlari denedim hamile kaldim.

ben 7 ay korunmadım ama çocuk yapmaya karar verdiğimizin 3. ayı hamile kaldım

ilk bebeğimde 3 ay sonra oldu fakat onu kaybettik sonra doktor 2 ay bekleyin dedi bekledikten sonraki ilk denemede oldu bebek isteyen arkadaşlar kabak çekirdegi ve yulaflı gıdalar tüketin birde belinizin altına bir yastık koyup 30 dak. yataktan çıkmayın işe yarıyor.

Canım iki hamilelik yaşadım.Ovulasyon filan takip ettim ama ikisinde de 6.ayımda kaldım.Benim yumurtam nisan mayıs aylarında kolay dölleniyor.

Ben de merak ettim mum duruşu ne olaki?????

arkadaşlar aranızda yumurta takibiyle(ilaçlarla.)hamile kalan oldumu?ben 8 ay önce bir düşük yaşadım,3 ay bekledim sonra kist için bekledim doktorum istersen ilaca başlayabiliriz dedi,ama ben bekliyorum hala...

ben korunmayı bıraktım ve o ay hemen hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…