Kacinci ayinizda hamile kaldiniz?

Oğluma ilk geceden hamile kaldım.2. hamileliğimde de spirialimi çıkarttıktan sonra hemen hamile kaldım. Allah isteyen herkese nasip etsin.

valla evlendikten 3 ay sora hamile kaldım ben tam 11 gün sora evliliğimiz 1 sene olucak :asigim:

Ben 10.ayda hamile kaldım..Yalnız fikir vermesi açısından şunu anlatmak istiyorum.Çok istiyorduk ancak olmuyordu ve ben bunu aşırı derecede stres yapıyordum.Her ay yumurtlamanı hesapla yok gün aşırı ilişkiye gir yok poponun altına yastık koy..Bir sürü sıkıntı..Ama ne yaparsak yapalım bitürlü olmuyordu..Son kontrolümüzde doktor kist olduğunu,bununla hamile kalamayacağımı,6 ay doğum kontrol hapı kullanmam gerektiğini söyledi.Bu benim için bir yıkımdı.İlaca ilk adet günümde başlayacaktım.Fakat o adet günüm hiç gelmedi..Çünkü artık eşimle bebek olayını hiç düşünmeden birlikte oluyorduk.İnanmazsınız ama o ay hamile kaldım..
Evet gerçekten çok zor ama tamamen başka şeylere konsatre olmak gerek..Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah..

jasmine katılıyorum.ben 7. ayda hamile kaldım.bende çok stres yaptım.yastıklar ayakları kaldırma falan.sonra herkes başka şeylere konsantre ol dedi.o ay olursa olur olmazsa olmaz dedim ve oldu.allah isteyen herkese versin.

Merhaba arkadaşlar ben bu sitede çok yeniyim. Ne güzel herkez hemen hamile kalabilmiş ben 16 ay geçmesine rağmen hamile kalamadım.Bakalım kısmet ne zamana?

ben evlendiğimden beri 9 ay hapla korundum sonra bırakır bırakmaz hamile kaldım.ama maalesef onuda kaybettim şimdi kürtajdan dolayı 3 aylık bekleme süresindeyim ( umarım yine hemen olur.

allahım herkesin gönlüne göre verir inşallah

Bende Ilk Bebeğime 5. Ayda Hamile Kaldim Sonra Onu Kaybettik Düştü.2 Ay Bekledik Ve 2 Ay Sonundakorunmayi Birakir Birakmaz Tekrar Hamile Kaldim.allahim Isteyen Her Kese Tez Zamanda Sağlikli Bebekler Nasip Etsin Inşallah.

Bunlari paylaşmanız bizlere moral ve destek oluyor :))

evet moral oluyor ama insan kendi icinde uzuluyor okurken benim neden olmuyor diyor (

korunmayı bıraktıktan sonra 5. ayda kaldım :)

evlendikten 2 ay sonra hamile kaldım düşükle sonuçlandı ve 3 ay bekledim doktor tamam artık yapabilirsiniz dedi o ay hamile kaldım allah herkese nasip etsin inşallah

arkadaşlar aranızda yumurta takibiyle(ilaçlarla.)hamile kalan oldumu?ben 8 ay önce bir düşük yaşadım,3 ay bekledim sonra kist için bekledim doktorum istersen ilaca başlayabiliriz dedi,ama ben bekliyorum hala...
Canım ben yuımurta takibine girdiğim ilk ay hamile kaldım.Soruları8n varsa cevaplarım.

Ben 7. ayımdayım ve hala hamile kalmayı bekliyorum. çok stresli bir bekleyiş bu. Allah isteyen herkese sağlıklı bebek nasip etsin....

agustosta korunmayı bıraktık eylülde hamile kaldım

korunmayı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım düşükle sonuçlandı ve 3 ay bekledim doktor tamam artık yapabilirsiniz dedi o ay hamile kaldım allah herkese nasip etsin inşallah canlarımm...

bende ilh hamileliğimi ilk dnemede kaldım ama düşükle sonuclandı ardından kendımı toplamak ıcın ara verdık korunduk yanı 6 ay sonra tekrar oldu cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…