Kacinci ayinizda hamile kaldiniz?

merhabalar ben 2sene sonra hamile kaldım ama kürtaj oldum 3 senedirde olmuyo klomene başladım hiç bi problemde yokmuş bakalım bu ay olur inş hayırlısıyla beklemek çok zormuş

Kızlar ben iyi bir örnek değilim ama yine de soyleyim,
Ben de tam 2,5 yıl boyunca her kalktıgımda Allah'a bugun bana bir bebek ver diye dua ettim. Cok sukur gecen ay bebeklerime kavustuk.
Sevgiler

bizde ekim 2007 de korunmayı bıraktık.aralıkta 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.allahım isteyen herkese versin inş.

kızlar nassıl hamile kaldınız ya benim bu ay ilk denemem olucak çok istiyorum 7 ay önce altı aylık bebeğimi kaybettim şimdi tekrar istiyoruz yumurtlama döneminde akıntı nasıl olur adetim bittikten sorna bu gün aşırı ilişkiye girdik on gün boyunca ilk on gün çok önemliymiş ne kadar doğru yardım lütfeeeeeeen

kızlar adetinizin ilk gününden itibaren sayın o 14 gün sizin yumurtlama günleriniz doktorum bana böyle söledi bende 3.ayda kaldım bir taktik uygulamadım 1 seneye kadar gayet normal olmaması hiç stres yapmayın..

ilk iki yıl bebek düşünmedik düşündüğümüzde ise adet günlerim yaklaştığında beni heyecan stres basardı birazda sabırsızım galiba çok şükür fazla uzamadı 4. ayda hamiş kalmışım ilk bir yıl normal diyolar inşallah sende hemencik hamiş kalırısn yumurtlama günlerini iyi takip et çünkü şansın ayda 1 :emir_bebek:

bende 3. ayda hamile kaldım.allah tüm isteyenlere nasip etsin

ben bir sene sonra hamile kaldim cunku korundum korunduktan 3 ay sonra oldu o da hamileligime sevinemeden dusuk oldu zaten...

bir gün korunmamıştık nasıl olsa hemen olmaz diye ama yavrucuğumuz hemen o anda oluvermiş :nazar: :icecream:

ben mayısta korunmayı bıraktım ve ekimde hamile kalmışım..baya uzun sürdü ..bi ara çok üzülmüştüm hamile kalamıyorum diye ama sonra üzülmeyi bıraktığım ay hamile kaldım..umarım kimsenin hamile kalması uzamaz insan çok üzülüyo adet olunca

ben mayısta korunmayı bıraktım ve ekimde hamile kalmışım..baya uzun sürdü ..bi ara çok üzülmüştüm hamile kalamıyorum diye ama sonra üzülmeyi bıraktığım ay hamile kaldım..umarım kimsenin hamile kalması uzamaz insan çok üzülüyo adet olunca

canım insan nasıl uzulmeyi bırakır ki. ben cok uzuluyorum. ruyalarımda bile 1 sn cıkmıyor aklımdan.:çok üzgünüm:

Selam Kızlar,

Bende 6 ay once 5 aylık olu dogum yaptım.Nisanda ilk kez denedim hemde dr kontrolunde ama olmadı.İnsallah bu ay tutar.

canım ben ilk ayımda hamile kaldım çalışmalara başladığımız ilk ayda allah her isteyene versin inşallah...

ben denemedim bile doğum kontrol hapını bıraktım başka bir tane deneyecektim
nasıl oldu anlamadım bir gün içmedim ondada hamile kaldım yani benim ki
kapıda bekliyormuş

14 Ay Canim Benim.
13 Ay Kafama Taktim Dert Ettim Edebildiğim Kadar.
14. Ay Banyo Ve Wc'yi Kirdirdik Ev Inşaat Alani Gibiydi.
Hiç Düşünemedim Bebişi Ve O Geldi:)

mrb arkadaşlar bende 12 . ayda hamile kaldım.uzun sürdü çok üzüldüm ama çok şükğr şimdi 2.5 yaşında oğlum

1 yil korundum,korunmayi biraktiktan 2 ay sonra hamile kaldim,ama dusuk oldu,3 ay korundum sonra kizima hamile kaldim..

ben de bekleyenlerdenim bu ay düzenli çalışıyoruz bakalım herşeyin hayırlısı her gece böyle dua ediyorum allaha ilk çalışmalara başladığımda adet olunca ağlıyordum ama şimdi eğer bu ay olmazsa nedenine bakacağız o yüzden stres yapmıyorum

benim bu altıncı ayım hala olmadı bu ayda olmazsa doktora bi kontrole gideceğim

Evlendiğim ilk ay hamile kaldım :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...

X