kaç yıllık evli iken bebek yapmaya karar verdiniz?

flamingo2754

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
470
7
kızlar evlenir evlenmez bebek çalışmalarına mı baladınız,yoksa biraz evliliğin tadını mı çıkaralım dediniz?

valla bizim nisanda 2 yıl bitecek bizde yeni karar verdik şimdi bebek çalışmaları yapıyoruz:) evlilik öncesi 3yıl geçmişimiz var. biz zamanı olduğunu düşünüyoruz. eşim çok istiyor bende kabul ettim. bana sorsan acelem yoktu ama bi bebiş de fena olmaz:)

biz 4yıl beraberlıkten sonra evlendık..3.yıl karar verdık.5.yıl kucagımızda melegimiz..biz cevreye göre bıraz gec karar verdık sanırım bebek işine..

1,5 yıllık evliyim .arkadaşlar ben hiç istemiyerek yani sadece eşim istio die 6. ayda hamile kaldım.ama şimdiye kadar 3 bebeğimi kaybettim.şimdi 6 ay bile beklediğim için pişmanım.istemediğim için de kendimi suçluorum.insanın neleri beklediğini bilemiosun ki.şimdi 4 . denemeyi yapcaz.boşverin beklemeyin yaa evliliğin tadını herzaman çıkarıosun.acısıyla sevinciyle birliktesin bi ömür.allah herkesin gönlüne göre versin

biz evlendikten 10 ay sonra karar verdik ama 3 düşükle sonuçlandı şimdi evleneli 2,5 yıl oldu ve 3 aylık hamileyim allahın izniyle buna birşey olmaz doğurursam 3.yılımda doğurmuş olacağım buda iyi dir yani

Bende martda 2 yil olacak 3 aydir deniyoruz bu 4 ayimiz bakalim hayirlisi. Insallah bukez olur.

benimde 2.buçuk yıl oldu evleneli önceside 1 yıl 7-8 aydır da bebek için uğraşıyoruz şimdi de o kararsız :.((((

Hesaplarıma göre evlendikten 6 gün sonra hamile kalmışım opuyorumnanaktan zaten kocamda bende hemen istiyorduk çok sükür hemende hamile kaldım.. şimdi 7 aylık evliyim şuan bebeşimde karnımda 6 ay 20 günlük .. ama bukadar çabuk olcağını açıkcası ben bile düşünmemiştim kaydirigubbakcemile3

biz hemen bebişimiz olsun istiyoduk eşimle ve bir ay sonra hamile kaldım çok şükür rabbim aratmadı şimdi 20 aylık bi kızım var rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

herkes evliliğiniz otursun dıyo.aileler hemen torun yapın diyo:) ben de açıkcası yaşım ilerlemeden çalışmalara başlıyayım diyorum.zaten 27 oldum. ama tabi maddi külfetleri karşılayabilir miyiz, en çok o yüzden kararsız kalıyorum

canım bekar görünüosun

biz hemen bebişimiz olsun istiyoduk eşimle ve bir ay sonra hamile kaldım çok şükür rabbim aratmadı şimdi 20 aylık bi kızım var rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

amin allah isteyenlere nasip etsin.kızın çok tatlı allah bağışlasın.bende beklemeden yapılması taraftarıyım

ben evlenmeden önce 2 sene olmasın diodum ama evlendiğimiz günden itibaren hiç bi önlem almadık bebek olmaması için ve 2 ay geçtikten sonra nie olmuo çabasına düştüm evlendikten 7 ay sonra oğlum oldu ve şimdi 5 aylık çok şükür bebğin olmaması evin en büyük eksikliği rabbim isteyen herkese versin..

çok tatlı maşallah. allah bağışlasın canım.darısı bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…