Kaç yaşında topuklu ayakkabı giymeye başladınız?

yarın giyiyorum özel bir gün olduğu için..

çok da güzel oldu:KK31::KK31:

15 yasimdan itibaren özel günlerde fazla yüksek olmayan dolgu topuk ayakkabi giymeye basladim. Sivri, yüksek ve $Ik topuklu ayakkabiyi ilk kez lise mezuniyetimde giydim.
Rahatima düskün oldugum icin günlük pek giyemiyorum. Canim cok istedigi zaman yazin acik dolgu topuk sandalet giyiyorum, o da cok yüksek olmuyor genelde. Tarzim rahat ve salas oldugu icin sivri topuklu $Ik ayakkabilar tarzima pek gitmiyor.

Kisa olmama ragmen topuklu ayakkabiyi boyumu uzatmak icin degil de özel günlerde $Ik oldugu ve yakistigi icin giyiyorum.. Her topuklu giyen kisa insan icin "boyunu uzatmak icin giyiyor" diye düsünülmesi cok yanlis. Bazi insanlar güzelligin ve insanligin boydan ibaret oldugunu düsünse de bir cok insan bu düsüncenin yanlis oldugunu biliyor. Herkesi kendimiz sanmayalim dimi ama... :KK34:

Topuklu ayakkabıyı çevremdeki kızların neredeyse çoğu boyunu uzatmak için giyiyor.Kendileri bunu söylüyor,zorla başlarına silah dayamıyoruz. :))Herkesin kendi tercihi boyu uzatmak için de topuklu giymek ayıp değil.Küçücük kızlar dediğim gibi özenti kadınlar gibi duruyor.O yaşın masumluğu kalmıyor.Güzellik boy ,fizik ve yüz güzelliğinden ibarettir.Bu özelliklere sahip olanlar Allah'a lütfetmelidir.Aynı benim gibi.:KK1:

lütuf Allahtandır

şükür kuldandır:KK14::KK1:

kelimeleri yerinde ve doğru kullanalımm..!

Aynı konuya benzer cevapları tekrar tekrar yazıp mesaj tekrarı yapmayalım arkadaşlar

"Allah'a lutuf" mu denildi?!
Yok artik!!!

topuklu ayakkabı bir bayanı en zarif gösderen aksesuarlardan sadece 1 tanesi ben bayanlara topuklu ayakkabıyı çok yakışdırıyorum yerine göre tabki genelde bende hep topuklu giyinirim 19 yaşında başlamışdım sanırım ufak topuklarla :KK34:

18 yasından beri ara ara giyerdim ama son 2 yıldır devamlı giyiyorum duz ayakkabım yok hepsi topuklu olmus :KK53: alısınca yurumekte cok zorluk cekmemeye baslıyor insan

hala giymiyorum cunku aradıgım ayakkabıyı hala bulamadım :KK70: 18 yasındayım

mezuniyet törenleri hariç, günlük hayatta 22 yaşında topuklu giymeye başladım. ama haftanın her günü giyemiyorum, özellikle çok ayakta duracaksam o gün daha alçak ve bütün topuk bir ayakkabı giyiyorum

aksine kızların çoğu topuklu ayakkabıyı bacakları ve kalçaları şekilli olsun diye giyer. Çünkü topuklu ayakkabıyla bacaklar çok daha güzel görünüyor.

ilk defa lise mezuniyetimde giymiştim, fazla abartı olmayan bi topuktu.
sonra üniversitede okula giderken değilde özel günlerde fln giymeye başladım,
şimdi ise çizmelerim dahi topuklu, bu karda kıyamette onlarla mücadele veriyorum ama yinede vazgeçemiyorum topukludan :KK52:

bir kadın 3 yaşında başlar topukluya. annesinin topuklularıyla :KK37:

evet sevdim ben bunuu .. katılıyorumm

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk defa dayımın düğününde giymiştim :) artık topuklu ayakkabılar benim bebeklerim :KK70: :KK70:

Bende 20 yaşında giymeye başladım topuklu :KK12: ama çok sık kullanmıyorum.

18 sanırım ama her an topuklu giymem :)

15 Yaşında başladım haftanın 5 günü giyiyorum ince topuklar tercihim

X