Kaç Yaşında Aşık Oldunuz? Evlendiniz mi?

Lalalinda

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mart 2022
58
-9
31
Kaç yaşında aşık oldunuz? Evlendiniz mi? Ben 29 yaşımdayım, ilk defa 28’imde aşık oldum. Peki siz? Ve nasıl oldu biraz bahseder misiniz?

Bir sohbahar akşamıydı. Elimde kitaplarla telaşla eve dönerken , kocişkoma çarpıştım ve kitaplar düştü. Sonra bi baktım tam evlenmeli herif ve evlendik🥰 şimdi çok mutluyuz , bebemiz var hdjdjd yani nasıl bir soru anlamadım.
Evde kalmadınız merak etmeyin. Ben 29 da evlendim 31 de anne oldum. Keşke daha geç evlenseydim. Hatta hiç evlenmeseydim de olurmuş :KK70: ama bebeğimi istiyorum. Çok bilinmeyenli denklem.

Yani nasıl aşık oldum onu nasıl anlatsam bilemedim amaa 21 yaşında tanıştım, bana göre uygundu, diğer erkekler gibi kafası bi karış havada değildi, 4yıl sevgililik 1,5 yıllık nişanlılık derken 28 yaşında evlendim yazın, şimdide 5 aylık hamileyim
Bizzzz elimizde olsa sevgililiği nişanlılığı dahada devam ettirirdikde, artık yaş itibariyle çocuğumuz olsun istiyorduk:KK28::super:
Sende eğer o doğru kişi olduğunu düşünüyorsan devammmmm

Ne Bir sohbahar akşamıydı. Elimde kitaplarla telaşla eve dönerken , kocişkoma çarpıştım ve kitaplar düştü. Sonra bi baktım tam evlenmeli herif ve evlendik🥰 şimdi çok mutluyuz , bebemiz var hdjdjd yani nasıl bir soru anlamadım.
Evde kalmadınız merak etmeyin. Ben 29 da evlendim 31 de anne oldum. Keşke daha geç evlenseydim. Hatta hiç evlenmeseydim de olurmuş :KK70: ama bebeğimi istiyorum. Çok bilinmeyenli denklem.
Bir sohbahar akşamıydı. Elimde kitaplarla telaşla eve dönerken , kocişkoma çarpıştım ve kitaplar düştü. Sonra bi baktım tam evlenmeli herif ve evlendik🥰 şimdi çok mutluyuz , bebemiz var hdjdjd yani nasıl bir soru anlamadım.
Nra
Ne cahilce bir cevap... “Evde kalmadınız merak etmeyin” dünyanız bu düşünceyi üretecek kadar dar demek ki...

Üniversiteden sınıf arkadaşımla evliyim.

Ben 19 yaşındayken tanıştık . Eşim benden 3 yaş büyük. Ama görür görmez aşık filan olmadım. O ısrar etti "1 şans ver" diye yaklaşık 8 sene kadar.

Arada kesintiler oldu tabi. 3 sene kadar hiçbir şekilde iletişime geçmedim mesela kesinlikle istemiyorum diye.

8 senenin sonunda o kadar ısrarcı oldu, o kadar mücadele etti ki gayretinden etkilendim. 1 şans vereyim dedim.

Zamanla sevdim. Çok sevdim hem de😊 2 sene sonra tanışmamızın 10.senesinde evlendik.

Çocuğumuz yok. Ben de 29 yaşıma yeni girmişken evlendim. Gec kalmadınız yani bence . Evlenme yaşınız henüz gelmiş 😊

Gerçekten sizi seven adamı bulmadan "yaşım geçiyor" diye evlenmeyin sakın. Bu forumda eşi ile sorunlarını anlatan hemen bütün kadınların ortak sorunu eşleri tarafından "gerçekten" sevilmemek.

Seven adam gözü göre göre kırmaz, sevdiği insana emek verir. Gerekirse mücadele eder, mücadele etmesi gereken kişi annesi olsa dahi eder. Gerçekten seven adam sevdiği kadını harcatmaz. Eşini seven adam eşinin emeğini çarçur etmez. Eşinin emeğine değer verir.

Şuna inanın; sizi gerçekten sevmeyen bir adamla evlenmektense bekar olmak bin kere daha iyidir.

Eş seçmek kumar değildir. Gördüğünü anlamlandırma becerisine sahip , gözü aşktan kör olmamış, aklı başında yetişkin bir kadın kolay kolay yanlış evlilik yapmaz.

Lütfen eş seçimini aceleye getirmeyin. Olanda bir hayır, olmayanda bin hayır vardır.

Allah kalbimizde olanı hakkımızda hayırlı kılsın. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırın .

19 yaşındaydım üniden sınıf arkadaşımdı. Hiç yaşıtlarımiz gibi aklı beş karış havada değildi, kibardi, espiriliydi vs kapıldım gitti :) 26 yaşında evlendim. Şu an 32 yaşındayım bir de oğlumuz var. Bunca yıldır aynı adamla olmak bazen baysa da :KK70: yuvarlanıp gidiyoruz işte...

Kaç yaşında aşık oldunuz? Evlendiniz mi? Ben 29 yaşımdayım, ilk defa 28’imde aşık oldum. Peki siz? Ve nasıl oldu biraz bahseder misiniz?
Evli olup olunmadigini merak ediyorsan anket acsaydin keske. :) Evli degilim ben.
Soru asik oldugunuz kisiyle mi evlendiniz ise hayir diyorum suan icin :)
16-17 galiba ilk asik oldugum zaman,yada benim ask(oldugunu sandigim) olarak nitelendirdigim zaman.O donemlerde her sey ask gibi geliyor :)

Aşk nedir hiçbir zaman tam tanım yapamam. Yapanın alnından öperim.

İlk aşk ile evlenilecek diye bir şey yok :) üniversite ilk sene 18 yaşında aşık olduğumu sanmışım sonradan anlıyor insan. Son sene 23 yaşındayken eşim ile tanıştım doğru insan olduğunu anlıyorsunuz içinizde hic soru işareti ve acaba kalmıyor. 26 yaşında evlendim , 2 aylık kızımız var ellerinizden öper 🤣🥰

olmadım
daha 18 yaşındayım gerçi
oluruz elbet bir gün

20 yaşında aşık oldum. 6 ay içinde evlendik. 15 sene sonra ihanet sebebiyle terk edildim.🙁 Erken yaşta evliliği tavsiye etmiyorum. İnsanların kişilikleri oturmuyor, hayattan beklentileri tam net oluşmuyor. Ve özellikle erkeğin belli bir yaşanmışlığı, doymuş olması lazım.
İkinci evliliğimi 39 yaşında benle yaşıt bir adamla yaptım. En azından dışarıyı bildiği için aile hayatının önemini biliyor.
Bence bir kadın kendi sevdiğiyle değil, onu sevenle daha mutlu oluyor. Karşındaki insanın seni mücadele etmeye değer görmesi lazım.

Lisede aşık oldum ay aman o olmazsa dünyam başıma yıkılacak sandım püfff öyle bir şey yokmuş dsdsddd
Sonra eşimle tanıştım tabi yıllar sonra. Evlendim iyi ki evlenmişim.

25 yaşımda evlendim . Aşk evliliği yaptım.. Çok şükür mutluyuz.. O zamanlar 30'lara yaklaşmış olmanın bir telaşesi vardı.. Şimdi bakıyorum da çok çocuksu düşüncelerim varmış.. Bu hayatta her şey nasip kısmet.. Aşk evliliği yapıp mutlu olan da çok, mantık evliliği yapıp mutlu alanda çok.. Sizin için hayırlısı neyse "O" olsun..

X