Kaç kişi ile birlikte olduğumuz herhangi bir test ile açığa cikarmi

“Süper; hemen yaptırırım ama bir şartla, sen de aynı testi yaptıracaksın bakalım senin geçmişinde neler var bileyim de hastalık pislik kaparsam dava açarım sana” diyin!

Eşim benim daha önceden kaç iliskim olduğuna dair şüpheleri varmış. Benden hastane raporu istedi dediğine göre bir test varmış ve bir kaç yılda kaç kişiyle birlikte olmuşsak o testte çıkıyormuş. Böyle bir test varmı gerçekten varsa nasıl yapılıyor.

Gözlerim; Kota doldu hadi uyuma vakti. 👋

Oo kaç kişiyi bırak bir kenara, zevk aldın mı? Kaç dakika sürdü onları da söylüyorlar, eşinin performansından daha iyi şeyler de çıkabilir.

Şakası bir yana umarım konu yalandır yani iş bu tarz çirkin bir konuşmaya geldiyse o kişiyle yollarınızın ayrılma vakti çoktan gelmiştir.

Eşim benim daha önceden kaç iliskim olduğuna dair şüpheleri varmış. Benden hastane raporu istedi dediğine göre bir test varmış ve bir kaç yılda kaç kişiyle birlikte olmuşsak o testte çıkıyormuş. Böyle bir test varmı gerçekten varsa nasıl yapılıyor.

Olmazmı. Pozisyonları bile çıkarıyor.

Eşin yem atmış! Böyle bir şey mümkün mü sence ? Böyle adamla da daha fazla evli kalma!

Bu forumda duyduğum en ilginç olaylarda top5 e yerleştirdim sizi

Kocanıza mı size mi acısam bilemedim.
Siz kendinizden emin olduktan sonra değil böyle bir istek, ima da bile bulunan kocanızı kapının önüne atın gitsin. Karısına o… muamelesi yapan adam net p… dır.

Eşinden tiksindim zaten ama senin cahillik seviyen de hafife alınır değil gerçekten. Madem bir geçmişin var (başlığın bunu kanıtlar nitelikte) adama yalan söyleyeceğine eğriyi doğruyu anlatsana açık açık yalanlar üzerine kurduğunuz evlilikler böyle patır patır dökülüyor işte sonrasında.

kötü bir şaka (!)

X