Kaç kilo aldınız kızlar?

34+2 yim 57 ile hamile kaldım şimdi 75 im 18 kilo aldım felakett iştahım var napıcam bilmiyorumm

36 haftalık hamıleyım 65 le hamıle kaldım tam 20 kılo almışı daha da alırım herhalde tutamııyorum bogazımı ne yapayım ozellıkle gece cok acıkıyorum yemek ıstemıyorum ama dayanamıyorum zaten uyuyamıyorum gecelerı bıde acıktım dıye ıyıcene uyku haram oldu ne yapcam bılmıyorum

kızlarr bugün kontrolüm vardı 33+5 günlük hamileyim ve 51 kg ile hamile kaldım 66 kg olmuşum 15 kilo almışımmmmmm

selam ben 65 ile hamile kaldım en son 78 olmuştum doktorum fırçayı atınca son ay kontrolümde hiç kilo almamışım, doktorun azarı işe yaradı yani, ben bu kilo ile tamamlamayı düşnüyorum her ne kadar son aylarda asıl kilo alınır derlersede, ben tam aksini yapıcam herhalde tabi hala boğazımı tutmayı başarırsam:)))Birde doktorum sen kilo almasan da bebek alır deyip ispatlamıştı son konntrolde..

selam ben 65 ile hamile kaldım en son 78 olmuştum doktorum fırçayı atınca son ay kontrolümde hiç kilo almamışım, doktorun azarı işe yaradı yani, ben bu kilo ile tamamlamayı düşnüyorum her ne kadar son aylarda asıl kilo alınır derlersede, ben tam aksini yapıcam herhalde tabi hala boğazımı tutmayı başarırsam:)))Birde doktorum sen kilo almasan da bebek alır deyip ispatlamıştı son konntrolde..

sen kilo almamana rağmen bebeğin ne kadar almış.ya ben de 1 aydır kilo almıyorum endişelendim de ondan soruyorum.

56 ile başladım 32.hafta ve 65 9 kilo...lülülülülülü

sen kilo almamana rağmen bebeğin ne kadar almış.ya ben de 1 aydır kilo almıyorum endişelendim de ondan soruyorum.

56 ile başladım 32.hafta ve 65 9 kilo...lülülülülülü

Merhaba cnm benim önceki kontrolumde 1600 gr. dı bebişim, kilo almadım dediğim ayda da bebişim 2350 gr olmuştu yani haftasıyla uyumlu hata biraz da fazla idi.Bebeğin kilo almıştır mutlaka cnm merak etme...:emir_bebek:

lavinia sen 33. haftada mısın şuan bence kilon gayet normal 2 kilo daha alır doğurursun süper olur

37.haftam bitmek üzere ve 8 kilo almışım..ama çok şişko başladığımı hatırlatayım...bana çok yani bu kilo..zayıf olup korkusuzca kilo almayı çok isterdim...:KK43:(

lavinia sen 33. haftada mısın şuan bence kilon gayet normal 2 kilo daha alır doğurursun süper olur

yok be jnm 36.haftayı doldurdum...

ben net kilomuda buruttu de yazayım delikafadulden

net : 60 kiloyum
burut:57 kilo 25 gr (bebek 2 kilo 750 gramdı en son) :jeyyar:

lavinya canım sen zaten yeterince zayıfmışsın ve 13 kilo senin için hiçbirşey değil..Allah aşkına sen gibiler bari dert etmeyin yaa...eminim doğurur doğurmaz gidecek senin kiloların

valla benim bebiş daha küçük sizinkinden 62 ile başladım 72 yim şuan bence gayet iyi gidiosunuz kızlar

sende iyisin bence..dikkat edersen çokalmazsın bundan sonra
en çok alınan 7 ve 8. ay bence

X