Kaç kilo aldınız kızlar?

ne güzel ya 10 kg almissin ben 20 :eek:))) Aslinda 40 hafta suan SAT a göre ama iki hafta geriden 38 hafta su an dr. un demesi!

kızlar bende 35 inci haftadayım ve 21 kilo aldım dahada alacam gibi gözüküyor doktorum ne diyecek bilmiyorum valla allah yardımcımız olsun

39 haftama girdim 50 ile başladım suan 67yim...17 almışım.13 günüm kaldı da alırım heral...duba oldum :)))...çikolata cok yiyorum :p

kızlar bende 35 inci haftadayım ve 21 kilo aldım dahada alacam gibi gözüküyor doktorum ne diyecek bilmiyorum valla allah yardımcımız olsun

50 kiloda hamile kaldım şimdi 70-71 oldum. 36. haftama girdim. tabi ben eksik tartan baskülleri görünce acayip seviniyorum.. işin garibi fazla ağırlaşmış hissetmiyorum kendimi , sadece 2. Karnım popomda geliyor o kadar :)) Valla evde koştuğum bile oluyor yuvarlakça :)

suan ıcın 12 13 kılodayım son gunlerım artık ama bebısım kılo aldı son aylarımda ben pek almadım

kızlar ben 33 haftalık hamileyim 13kilo aldım bebegimde 2kilo 114gr sizce nasıl normalmi

33+4 ve 14 kilo aldım malesef ah şu tatlılar dayanamıyorum ya doğuma kadar rahat bi 4 kilo daha alırım :)

kizlar bende 37. haftanin icinde olmamam ragmen cok uzgunum, cunki 14 kilo almisim simdiden.Hamileligimin 7. ayina kadar cok iyi dikkat ettim ama bu son 2 ayda ise hic bir seye dikkat etmeden istedigimi istedigim saatte yedim ve cikolata ve sekerli seyleride istedigim miktarda tukettim.Bilmiyorum neden bu kadar bosladim ama cevrenin de etkisi var tabiki bu iste.Cunki genelde cevremdekiler, hic kilo almamissin, istedigini ye sen hamielsin, caninin cektigini ye bu firsati baska bulamassin,cocugun cani cekiyodur diye diye beni dikkatli beslenme yolundan cikardilar bir sekil.Benim size tavsiyem hic bir zaman icin gec diye dusunmeden yeme duzeninizi duzeltin, ve fazla kilo almamaya bakin.Sonucta ne kadar az kilo ile bitirirsek hamileligi okadar kolay veiririz geri o kilolari.Ama fazla alinan hic bir kilo kolay verilmiyecektir buna inaniyorum.Ve benim son 1 ayim kalmasina ragmen yuruyusleri arttirdim, bunun hem kilomu koruyacagina hemde dogumu kolaylastiracagina inaniyorum.Ve yedigim seylere de dikkat etmeye calisiyorum, vede tikabasa yeme seklini de degistirdim, kendimi daha hafif hissediyorum, bogaz yanmasi vb gibi sikayetleriminde azaldigi kanisindayim.
Kusura bakmayin biraz uzun oldu ama hem icimi dökup rahatlamak , hemde sizlere biraz olsun örnek olmak istedim.Allah hepimizin bebislerine sagsalim kavusmayi nasip eder insallah.

31+2 yim sat a göre ve 70 ile hamile kaldım şuan 69 um.ama sağlıklıyız çok şükür hem ben hem oğluşum...

arkadaşım anlayamadım ve çok merak ettim o nasıl oluyo.neden kilo alcağına zayıfladın?:1hug:

ya çok enterasan bi şey bu.ben hamile kalmadan önce çok çabuk kilo alıyordum.ama hamile kalınca ben bile kendimi tanıyamadım.ilk 5 ay yediğim herşeyi çıkartıyordum 70 den 64 e düştüm.bu aya kadar o eksiğim olan 6 kilo yu almıştım ama bu ay 1 kilo daha vermişim.bende kendime şaşıyorum canım.top gibi bir karnım var ve kalçalarım falan eskisinden daha küçük.:bbo:

aykızlar ben su bogazımı bı turlu tutamıyorum kı 65 hamıle kaldım 81 kg oldum tam 16 kılo almışım nasıletcem bılmıyorum dıkkat edım dıyorum ama kendıme engel olamıyorumkı

bende 59 la başladım 65.5 kiloyum iyi gidiorum sanırım ama çok iştahım açıldı

32+6 yım 64 ile hamile kaldım 73 oldum. 9 kilo aldım ben yaw ama bugün dikkat etmeye başladım.bütün kilolarımı da şu son haftalarda aldım..

X