Kaç kilo aldınız kızlar?

KIZLAR YAA SİZ İYİSİNİZ BEN ÇOOK KİLO ALDIM DAHA 25 HAFTALIK HAMİLEYİM AMA 15 ALMIŞIMDIR EN SON 10 DU Bİ DAHA TARTILMADIM AMA KESİN 15 ALDIMM. ÜFFF YAA TEYZELERİM VE ANNEM GİBİ KİLO ALIRSAM 30 GARANTİ GİBİ GÖZÜKÜYO NE YPACAM YAAAAAAAAA.senağlamasenağlamasenağlama

Ayyy Bende çok Fenayimmm 12 Kilo Almişim 25.haftadayim Ikiz Ama Yinede çok Fazla Napacam Bilmiyorum 20 Kiloyu Geçmiyim Bari çünkü çocuklar 5-6 Kilo Arasi Doğsalar 3-4 Kiloda ödem Atiomuşsun Ya Doğumdan Sonra Gerisinide Veririm Inşallah

kızlar ya ben şimdiden 15 kilo aldım çok hızlı kilo alıyorum bide hareketliyimde anlamadım ki nasıl bu kadar şişiyorum dr.um bile çok şaşırdı hem bu kadar kilo alıp hemde bu kadar iyi olmama

Ah ah sormayın kilo derdimi haftalar öncesinden belliydi böyle olacağım bende 13 kilo aldım.53 kiloydum başladığımda.Boyumda 170.Dr ne yiyorsun bu kadar sen diiyor bana.Ki ben dikkat ediyorum yediklerime aşırıya kaçmıyorum ama yinede alıyorum.Bebeğim sağlıklı olsunda gerisi önemli değil.Nasıl olsa veririm diyorum.

Evet bendede aynen 10 kg var doktora gidişimde sırf bu yüzden strese giriyorum herseferinde fazla kilo alıyorsun diye kızıyor...

ya arkadaşlar banada doktorum çok kızdı son 2 ayda 5 kilo almışsın bu ne böyle dedi!!Dikkat et yediğin herşeyi yaz ve dengeli beslen dedi..Öff ya çok canım sıkıldı valla:KK43:((

ben şu ana kadar 6 kilo aldım çok şükür doktorumda çok iyi diyor...
bakalım son aylarda ne yapıcaz.

Ağırlaşıyooruuuuuuuuuuuuuuuummmmmmm kendimi kötü hissediyorum sanki hareketlerim kilo aldıkça zorlaşıyor gibi bu arada 27+1 'deyim 10 kilo aldım:a015:

Bende 11 kilo aldım .Tansiyon ve şekerim yüksek çıktı,diyetteyim şimdi,nasıl devam edecek bakalım kilolar.......

offf ya bende çok almışım 55 kg. ile hamile kaldım şimdiden 63 kilo olmuşum napıcam ben yaaaaaaaaaaa daha 3.5 ayım var

:eek:)))) rekor bendeeeeee kızlarrr inanmıycaksınız ama bennn 55 le baladım yolculuguma ve su anda 69 kgyım :KK43:((
önümüğzdeki hafta kntrolum var ve ben korkuyorum dr benı azarlıycak dıyee :KK43:

meraba,58 kıloyla hamıle kaldım şuan 71 kıloyum ve 25 haftalık hamıleyım.gebelık sekeri cıktı bende arkadaslar.sekerinizi ölçtürün cok kılo alanlar.bugun dıyetisyene gidicem yandım valla.bebegımınde kılosu yerinde.inşallah yolunda gıder hersey.

sabişş nasıl yaniii ben hızlı kılo alıyorum ama seker testımde bı sorun cıkmadı genede olabılırmı seker

slm arkadaşlar
Ben 55 kilo ile hamile kaldım şimdi 69 oldumm.28 haftalık hamleyim.mart annelerinden biride benim inşaallah

arkadaşlar ben 1.68 boydayım.50 kilo iken hamile kaldım,çok koşuşturmalı bir işim vardı,sigarayı bırakmam ve işten ayrılmam,evde internet ve tv dışında bişi yapmamam,bayağı kilo almama sebep oldu.şu anda 28 haftalık hamileyim ve 65 kiloyum ve vücut ısım dengelendi eskiden üşürdüm.Gittikçe güzelleştiğimi söylüyorlar, çatlağım henüz yok.Doktorum 68 kilo ile doğumu bitireceğimi söylemişti.Ama kilo konusunda merak etmeyin arkadaşlarım 30 kilolar alıp diyet yapmadan emzirme ve bebeğe koşturmayla ilk 4 ayda verdiler.bu arada sezeryan la doğumun kilo alıp vermeye hiçbir ilgisi yok.bazı arkadaşlar sezeryanla doğurursan kilo veremeyeceğini sölüyo.tüm arkadaşlarım sezeryanla yaptı, ve eskisi gibi 34 bedenler ,ben de öyle olacağına eminim,bu yüzden endişelenmeyin.hepinizi çok öpüorum.

Ben 52.5 kiloyla başladım kızlar şuan 27 haftalık hamileyim ve 60 kiloyum çatlakta henüz yok ama kaşınıyor yavaş yavaş...

TK646, senle haftadaşız canım benim:) Bende tam 27 haftalık hamileyim ve 17 mart gözüküyor şimdilik doğum tarihim..Sende mi aynı?

X