Kaç ay deneyip hamile kaldınız?

ocakta 3 yıl olcak ikimizinde büyük problemi yok ama gelemedi miniğim. 2 aşılama geçmişim var önümüzdeki ay 3. aşılamaya devam edeceğim devlette olduğu için 5 e tamamlayacağım tüp bebeğe geçmek için.
bence kafaya takmamak immkansız. takmadığım çok zaman oldu tatillere çok gittik eşimle evliyken flört ettik aile evlerimizde kaldık heyecan olsun diye. yok yok olmadı. takmadığımda bile olmuyo daha ne olsun

Maşallah sağlıkla kucağınıza alın büyütün inşallah

Bence de imkansız ne dersek diyelim her adımında bir şekilde aklına geliyor insanın. Saldım artık kendimi zorlamıyorum düşünmeye ya da düşünmemeye. Tez zamanda kucağınıza alırsınız inşallah bebeğinizi

Çok duyuyorum vazgeçince olanları stres hormonları çok etkiliyor çünkü en güzeli salmak ama çok da zor tabii. Ben zaten sporumu yapıyorum yediğime içtiğime dikkat ediyorum (tatiller hariç ) sigaramız da yok strese yoruyorum artık ben. Çok teşekkür ederim önerileriniz dilekleriniz için siz de sağlıkla huzurla büyütün bebeğinizi

Ee süpermiş. Gerçekten hayatınızdaki tek fazlalık stresmiş. inşallah kısa sürede hayırlı haberlerinizi alırız.
Çok teşekkür ederim. ❤

Küçük sorunlar dediğiniz ne bizde amh 1.2 ve eşimde hareket ve hız sorunu var

Pcosta oluyor öyle sanırım amh değeriniz gayet güzel aslında eğer eşimde sperm sorunu olmasaydı bizde olurdu ama amh değerim giderek düşüyor o yüzden Allah hayırlısını versin
ben benimkinin bu kadar yüksek olmasını 1 yıl boyunca arı sütü bal poleni yedim eğriçayırdan almıştım o çok iyi geliyo aşırı artırıyor. eşinizde yesin ondan her sabah 1 çay kaşığı yutun ondan.
eşimde de hız sorunu vardı keçiboynuzu suyu kaynatıp içirdim sonra da özünü alıp suya karıştırıp içirdim iyi geldi.
bizim zamanımız değilmiş ama değerlere çok etkisi var dediklerimin .:)

Çok teşekkür ederim bu ay incir kürü yaptım ama erkeklerim depolarının dolması için 3 ay geçmesi lazımmış 3 ay boyunca deneriz bizde sperm miktarını ne arttırır acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…