Kaç ay deneyip hamile kaldınız?

Bana da herkes dedi dedi şimdi kimse bir şey demiyor heralde olmuyor sanıyorlar diye düşünüyorum onu bile hahahaah çok haklısınız işte izinde boşluğa düştüm iyice kafayı taktım inşallah işe başlayınca biraz rahatlıycam çok sağ olun tekrardan tez zamanda güzel haberlerinizi alırız inşallah mutlaka haber verin 😊🙏🏻
Kesinlikle çalışmak iyi gelecek size de 🥰
İnşallah canım hayırlısıyla

Kızlar merhaba 29 yaşındayım 3 yıldır evliyim 5-6 aydır çocuk deniyoruz ovulasyon testi folik asitle falan. Denemeye başlamadan önce sma ve kan testlerimi toksoplazmasına kadar yaptırdım bir şey çıkmadı. Smear da yapıldı alttan muayene de oldum. Ben direk kısırım triplerine girdim hatta 3. Ayda eşimi doktora gönderdim adam terslemiş 3 ayda gelinir mi diye şimdi de özele göndericem kendim de gidicem durduramıyorum kendimi kafama takıyorum zaten çocukluğumdan beri kaygı bozukluğu çekiyorum. Kaç ay denediniz ya da deniyorsunuz neler öneriyorsunuz
8 aydıe deniyoruz ikimizin de tahlilleri testleri yapıldı herhangi bir sorum yok. Bende sizin gibiyim kaygı bozukluğu ayrıca zorluyor

Kızlar merhaba 29 yaşındayım 3 yıldır evliyim 5-6 aydır çocuk deniyoruz ovulasyon testi folik asitle falan. Denemeye başlamadan önce sma ve kan testlerimi toksoplazmasına kadar yaptırdım bir şey çıkmadı. Smear da yapıldı alttan muayene de oldum. Ben direk kısırım triplerine girdim hatta 3. Ayda eşimi doktora gönderdim adam terslemiş 3 ayda gelinir mi diye şimdi de özele göndericem kendim de gidicem durduramıyorum kendimi kafama takıyorum zaten çocukluğumdan beri kaygı bozukluğu çekiyorum. Kaç ay denediniz ya da deniyorsunuz neler öneriyorsunuz
Merhabalar kasım gelirse 3 yıl dolmuş olacak 😏

8 aydıe deniyoruz ikimizin de tahlilleri testleri yapıldı herhangi bir sorum yok. Bende sizin gibiyim kaygı bozukluğu ayrıca zorluyor
Merhaba şükür sorun yokmuş güzel haberi almanıza az kaldı demektir 😊 Takviye bir şeyler kullanıyor musunuz? Ben şu an tatildeyim eylülde başlayıp bir kaç ay takviyeli daha da üzerine düşerek bir şeyler denemeye karar verdim işe dönünce kafam dağılır daha iyi olurum diyorum

Merhaba şükür sorun yokmuş güzel haberi almanıza az kaldı demektir 😊 Takviye bir şeyler kullanıyor musunuz? Ben şu an tatildeyim eylülde başlayıp bir kaç ay takviyeli daha da üzerine düşerek bir şeyler denemeye karar verdim işe dönünce kafam dağılır daha iyi olurum diyorum
Folik kullanıyordum şimdi d vitaminine başladım

5 yılın sonunda bu ay oldu :)

Ne tatlısınız 🥰 Ben ilk 2 ay hevesli bile değildim pek ama her ay regl oldukça saçma sapan triplere girmeye başladım evet gereksiz evet abartı biliyorum ama algıda seçicilik de artıyor sürekli insanlardan bebeği olmuyor haberleri alıyorum ya da herkes hamile kalmaya başladı gibi geliyor sürekli çok alakasız yerlerde birileri bu konuları açıyor son 2 aydır ister istemez kötü düşünmeye başladım oysa kendimi 9-10 aya şartlamıştım başlarken. Bir de kaç yıl hiç istemedim korktum hamile kalırım diye meğer ne zormuş 🥲
Valla ben de 1 sene cocuk istemem dedim kasmadan akisina biraksayfim zaten 1 sene surermis boşuna kendimi sartlamisim sanki ilk denemede olacak diye bir kural var gibi😅 buyuk konusmamak lazim

Tabi tabi gördüm eşimde test verdim sebepsiz deniliyo
Bunu da çok duydum bu ara bir doktor arkadaşımın müdürüne hiçbir sorun yok demiş daha fazla birlikte zaman geçirin birlikte tatile çıkın kafanızı dağıtın çok kafaya takmışsınız tarzı konuşmuş sıkıntı falan olmadığını öğrenince rahatladılar heralde öyle oldu. Siz de tez zamanda güzel haberi alırısınız inşallah 🙏🏻

Kızlar merhaba 29 yaşındayım 3 yıldır evliyim 5-6 aydır çocuk deniyoruz ovulasyon testi folik asitle falan. Denemeye başlamadan önce sma ve kan testlerimi toksoplazmasına kadar yaptırdım bir şey çıkmadı. Smear da yapıldı alttan muayene de oldum. Ben direk kısırım triplerine girdim hatta 3. Ayda eşimi doktora gönderdim adam terslemiş 3 ayda gelinir mi diye şimdi de özele göndericem kendim de gidicem durduramıyorum kendimi kafama takıyorum zaten çocukluğumdan beri kaygı bozukluğu çekiyorum. Kaç ay denediniz ya da deniyorsunuz neler öneriyorsun
Biz de tüm test ve tahlilleri yaptırdık hsg dahi çektirdim ama henüz olmadı 9 aydır deniyoruz :KK43: 1 yıl olmadan genelde normal diyorlar ben de takviye olarak d vitamini, selenyum kullanıyorum. Demir vs de çok önemli.
Merhaba supralife women pro ostella dhea 25 ve teatrio eşinde Emodex kullansın en az 2 ay eminim sonuç alacaksınız

Merhaba supralife women pro ostella dhea 25 ve teatrio eşinde Emodex kullansın en az 2 ay eminim sonuç alacaksınız
Merhaba teşekkür ederim araştıracağım hepsini. Bu arada dayanamadım 2 hafta önce doktora gittik biz. Eşim sperm testi verdi her şey normalin üstünde çok iyi gelmiş hiçbir şey kullanmana gerek yok demiş. Ben de muayene oldum yine. Doktor her şeyin gayet normal dedi. İlla bir şey kullanacaksan bunu kullan deyip argifertil diye bir şey önerdi baya övdü 3 ayda etki ediyormuş. Ona başladım şimdi. İnşallah yardımı olur

Merhaba teşekkür ederim araştıracağım hepsini. Bu arada dayanamadım 2 hafta önce doktora gittik biz. Eşim sperm testi verdi her şey normalin üstünde çok iyi gelmiş hiçbir şey kullanmana gerek yok demiş. Ben de muayene oldum yine. Doktor her şeyin gayet normal dedi. İlla bir şey kullanacaksan bunu kullan deyip argifertil diye bir şey önerdi baya övdü 3 ayda etki ediyormuş. Ona başladım şimdi. İnşallah yardımı olur
Ben de şöyle bir yorum yapmak istiyorum. Yaşım tabi sizden baya büyük, kilom fazla derken bir sürü etkenim vardı. 1,5 senenin sonunda belki de olmaması gerekiyor boşuna kasmayalım dedikten sonra hayatıma sağlıklı beslenmeyi soktum. Kilomdan aşırı sıkılmıştım. 7-8 kilo verdim. Kola cips mips ne kadar pis yiyecek varsa hepsini aşırı tüketirdik, onları kestik. Sadece eşimin sigarası vardı onun dışında beslenmemiz, yaşamımız çok temizdi. Ve bu temizliği bebek için değil kendimiz için yapmıştık. Hiç beklemediğimiz an hamile kalmışım. Belki siz de böyle yaşantınıza farklılıklar getirerek bu süreci destekleyebilirsiniz.

Umarım hepiniz bir anda bu mutlu habere ulaşırsınız. ❤

Merhaba ben 28 yaşındayım 3 yıldır evliyim. Bu senenin şubat ayında yaza doğru hamile kalmayı planladigim icin kadin dogum doktoruna gittim her sey normaldi. Esim sma testi verdi, negatif cikti. Sonrasinda tekrar korunmaya devam ettik esim mayis ayinda askere gitti ben de o ay folik asit kullanmaya basladim cunku geldiginde denemelere baslayacaktik 😂 haziran ayinda askerden geldi o ay hamile kaldim fakat kimyasal gebelikle sonuclandi. Kimyasaldan sonra hic regli olmadan temmuz ayinda tekrar hamile kaldim su an 10 haftalik gebeyim 😍

X