Kabızlığa ne iyi gelir acilll

Kızlar kabızlığa ne iyi gelir kanamam da var kabız olmamam lazım en etkili çözüm ne lütfen yardımcı olunnn
Leğene sıcak su doldurun, oturabileceğiniz sıcaklıkta olsun. Bölgeyi yumuşatıyor. Poponuzun sığacağı büyüklükte leğen olması yeterli.
Kabız olduğumda annem bu yöntemi uygulatmıştı ve işe yaradı. Onu uygulamadan önce çok ağlamıştım çatlayacaktım. (Gebelikte bu yöntem uygun olur mu bilmiyorum )

Bir de sabah aç karnına 1 yemek kaşığı orijinal zeytinyağı içebilirsiniz.

Sıcak suya da güvenemiyorum rahim yumuşar falan kanamam var zaten o riske girmiyim hiç

Kızlar kabızlığa ne iyi gelir kanamam da var kabız olmamam lazım en etkili çözüm ne lütfen yardımcı olunnn
Bünyeden bünyeye değişir belki ama tüp bebek tedavisi görürken bende benzer durumlar yaşadım kanamam o kadar çoktu ki kolonoskobi bile oldum bana hakiki soğuk sıkım zeytin yağı ve armut çok iyi gelmişti her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı dolu zeytin yağı içip armut yedim bol su içtim ekmek makarna pilav tüketmedim kesinlikle 1 ayda anca düzeldim

Hamileliğimin ilk başlarında kabızlık yaşamaya başlayınca newvit probiyotik başlamıştım düzelsem bile bırakmadım. Demir ilacı da içmeme rağmen kabuzlık sorunum yok. Kefir de hergün en az 1 bardak içiyorum. Probiyotik tüketiminizi artırabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…