Selülit Kabak Lifi Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
popodaki vücttaki sivilceler için çok etkiliymiş kızlar öylemi....popodaetki ettimi

popodaki vücttaki sivilceler için çok etkiliymiş kızlar öylemi....popodaetki ettimi

vallahi canım benim bildiğim sadece sivilceleri yok etmeklede kalmıyo.. kıl dönmelerini engelliyo (ben özellikle onun için almıştım bacaklarım için ) incelmeyi sağlıyo selülite faydası var.. anlıcan harika bi ürün. ben çok seviyorum son 1-1.5 yıldır falan kullanıyorum hatta yüzüm için de ayrı aldım. küçücük bi lif siyah noktaları falanda alıyo.
ama selülitlerimi halledemedi (( onun için ayrı bi arayış içindeyim a.s.

ay gerçekten mi yaa yüz içinde ayrı satılıomu nerde satılıo siyah noktadan çok şikayetçiyim yüzdeki sivilceyi de alıyomu canım
buarada ben bacakları inceltmesini istemem ya

ay gerçekten mi yaa yüz içinde ayrı satılıomu nerde satılıo siyah noktadan çok şikayetçiyim yüzdeki sivilceyi de alıyomu canım
buarada ben bacakları inceltmesini istemem ya

inceltiyo dediysem lafın gelişi benimkilerde bi incelme yok... :)) ama kıl dönmeleri için harika bişey bacaklarımda hiç olmaz allaha şükür ve bununda kabak lifi sayesinde olduğunu biliyorum. ben artık normal ( şu annelerimizin ördükleri) lif kullanmıyorum hiç. süper bi temizleyici kullanmaya başladıktan sonra normal life gerek duymuyosun zaten.

canım yüz için olanıda aslında ben almadım evlenmeden önce set olarak hediye gelmişti bana ( yüz fırçası . vücut fırçası ve yine yüz için ufak bi kabak lifi ) harika şeyler ...

aslında yüz fırçası kabak lifinden daha iyi geldi bana. dün yaptım mesela duş esnasında yüzünü ne ile yıkıyosan onu sürüp yüz fırçasını sorunlu bölegelere sürüyosun.. biraz sert ama burnumda siyah noktalar var benim.. hepsini olmasada çogunu alıp götürdü üstüne sıkılaştırıcı bide maske yaptım ( yeni maskem ilk defa deniyorum) misss...

ama bunu burda anlatmam doğru değil aslında konuyla ilgili bi topik bulursam orda daha derin anlatırım canım....

özetle HERKEZE KABAK LİFİNİ ÖNERİRİMM.. BEN ÇOK SEVİYORUM.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tam olarak neler yaptığnı anlatrmısın rica etsem canım yaa... :1hug::1hug::1hug:

canim gittim aktara yosun sabunu istiyorum dedim bana yosunlu deniz tuzlu selulit sabunu verdi biberiye yagi aldim lifi aldim eve geldim =) malesef her gun degilde iki gunde bir yapabiliyorum. Destek in içine biberiye ve kantaron yagi ekledim damarlarim için daha sonra evde zambak yagi buldum onu ekledim o da selulite iyi geliomus zaten destek in içinde vardi ama yag azalinca bende ekledim simdi bir iki arastirma daha yapip baska yaglar daha ekleyebilirim ama yag karisimini her gun uyguluyorum ve mumkunse iki defa birde ustune yunlu kulotlu çorap giyiyorum =) daha iyi emsin diye ama malesef su içmeyi unuutyorum hep

çok sağol canım.. notlarımı aldım... biraz daha sorup soruşturup bişiler hazırlıcam bende... teşekkür ederim yordum seni...a.s.a.s.

rica ederim canim ne demek =) sonuçta hepimiz kurtulalim =)

kizlar yaa benim selulitler baya azaldiiiiiii çok mutluyum bennnn =) ustelikte bugun sort giydim biraz kisaydi annem bakti senin bacaklarin baya incelmis dedi =) kilo mu verdin naptin sen dedi çok mutlu oldummm =)

kizlar yaa benim selulitler baya azaldiiiiiii çok mutluyum bennnn =) ustelikte bugun sort giydim biraz kisaydi annem bakti senin bacaklarin baya incelmis dedi =) kilo mu verdin naptin sen dedi çok mutlu oldummm =)

ne güzelll... darısı başımıza tatlım.. çok sevindim...hihoyyythihoyyyt

Nükhet duru bir programda anlatmıştı, her zaman banyoda kabak lifi ile tüm vucudunu, cildi pembeleşinceye kadar keseliyormuş. ciltin pembeleşmesi içinde biraz sert davranıyormuş ki kan dolaşımı hızlansın, ölü deriler gitsin. ben aklıma geldikçe böyle uğraşıyorum ama çoğu zaman unutuyorum sabunluk niyetine kullanıyorum lifi köpürtüp duruluyorum vucudumu.

kesinlikle ben de tavsiye ediyorum....

arkadaşlar bu bir alıntıdır merak edenler için paylaşmak istedimm

nükhet duru hala taş gibi hatun ona kulak vermek lazım bide şu destek sıkılaştırıcı yağ karışımından bende sipariş vericem çok kararlıyım

Son düzenleme:
ya kızlar bendede var ama bu liften hıc kullanmadım cok sert gelıyo bana korkuyorum tahrıs eder dıye...
bastırmadanmı yapıyosunuz?

çok asiri bastirmana gerek yok canim islat biraz dayanamayacagin noktayi sen bilirsin ona gore uygula asiri bastirmana gerek yok yeterki kan dolasimin hizlansin =)

geçen facebook ta tesadüfen rasladım çok ucuza kabak lifleri buldum, oradaki adrese mail attım hemen bana döndüler antakyada üretiliyormuş, hesap nolarına lifin parasını gönderdim bir sonraki gün kargo elime geçti çok güvenilir tavsiye ederim canlarım ayrıca lifler çok güzeldi aktarlarda satılanlardan daha temizdi, üstelik işe yarıyo :)):82: goglede AZAZİ NATUREL LİF die aratın hemen çıkıyor

Son düzenleme:
ben kullanıyorum çok güzel goglede AZAZİ NATUREL LİF die aratın hemen çıkıyor çokta ucuz ve güvenli

Kızlar kabak lifi gerçekten çok yararlı bişi,annemin 1 numaralı tavsiyelerindendir bana.Her ne kadar düzenli kullanmasam da haftada 1-2 defa kullanıldğında çok etkisi oluyor hem kan dolaşımını hızlandırıyor hem de vücudu pürüzsüzleştirior

tamamdır kendi kendime buldum cvbımı ayrıca harika bişeymiş ya yumuşayınca çok güzel oluyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…