Göz Makyajı KAAŞ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
streçle
Çok kokmaz mı? ben de denedim daha önce ama dayanabilecek gibi değildi kokusu. yatarsam bir daa o yatağa giremem herhalde.
illaki kokar :KK66:
ama streçle sarabilirsiniz de ..
biraz engebeli ama çıksın istiyorsan cefayıda çekecen yani

bişe sorabilir miyim
ben bi kere kaşımdaki batığı çıkaracağım diye baya bi yoldum
sarımsak iyi gelir dediler diye yaranın üzerine sarımsak sürdüm ama o kısmı bildiğin yaktı ve artık orda kaş çıkmıyor
tabii bu farklı bi örnek ama acaba kıl köklerini de yakma gibi bi ihtimali olur mu ki
yaranın üzerine konulmasıyla ilgili hiçbir fikrim yok..
sarmısak saçları besler diye biliyorum.hatta saçkıranın tedavisi sarmısakla yapıldı annemde.
hatta saçkıran olan yere jiletle çentikler atılmıştı pis hastalıklı kanı çıksın diye arkasından saarmısak sürüyorlardı ve 15 günde saç çıkmıştı..
bazı kişilerde aleji yapabilir tabiki yad ters etki.
herşeyde yokmudur bu?

yaranın üzerine konulmasıyla ilgili hiçbir fikrim yok..
sarmısak saçları besler diye biliyorum.hatta saçkıranın tedavisi sarmısakla yapıldı annemde.
hatta saçkıran olan yere jiletle çentikler atılmıştı pis hastalıklı kanı çıksın diye arkasından saarmısak sürüyorlardı ve 15 günde saç çıkmıştı..
bazı kişilerde aleji yapabilir tabiki yad ters etki.
herşeyde yokmudur bu?
doğru haklısın
ya ben de denemek istiyorum hatta şimdi kaş usturasıyla epey kısalttım ki kökleri iyice çıksın da sürdüğüm şeyi yedirebileyim diye en çok da sarımsağın faydasını okudum ama işte öyle kötü bi tecrübe yaşayınca da sormak istedim
sağol cevabın için
olmazsa küçük bi kısımda denerim yine yanma olursa yapmam

doğru haklısın
ya ben de denemek istiyorum hatta şimdi kaş usturasıyla epey kısalttım ki kökleri iyice çıksın da sürdüğüm şeyi yedirebileyim diye en çok da sarımsağın faydasını okudum ama işte öyle kötü bi tecrübe yaşayınca da sormak istedim
sağol cevabın için
olmazsa küçük bi kısımda denerim yine yanma olursa yapmam
yanma hafiften oluyor ama yanma fazlaysa hemen kaldır.

sarimsagi uygulamak ıstıyorum, olmayan yerde ne kadar surede kaş cikarir? 2ye kestikten sonra direk surecegim degil mi..

1 tatlı kaşığı lanolin krem 1 tatlı kaşığı badem yağı 1 tatlı kaşığı; da (hani saç bakım yağları oluyo içinde tüm yağların olduğu ceviz susam jojoba fındık gibi )o yağdan bunları karıştırıp kulak çubuğu ile hergece sürün inanamicaksiniz nasıl fiskiracak kaslar. Ben sık sık dökülme yasarim o arada 1 ay kullandım tüm bosluklarimi doldurdu uzattı doğal göründü. Mutlaka deneyin. Lanolin krem de koyun yağı gibi bişeymi ne varmış o çok iyi geliyomus. Hani emzirirken yara olduğunda göğüs ucuna kullanılan krem aynı zamanda.fakat sade kullanamazsınız kasiniza kremi, çünkü katı.badem yağı ve karışık bu yaglarla yumuşatır, sürülür hale getirirsiniz.

X