Kaan bebek için dualarınızı bekliyoruz

Benim de duanıza ihtiyacım var tek yumurta ikizlerimden birinin kalbi karnımda durdu diğer bebeğimin durumu bilinmiyor yüzde 20 ihtimal etkilenme durumu var. 70.000 ya Şafi ye başladım ve aklıma gelen dua salavat günlük eksik etmiyorum. Ya Şafi okur musunuz oğlum için adım emel

300 tane okurum canım.
Allah korktuguna uğratmasın.

Canim cok gecmis olsun. Insallah en kolsy şekilde atlatirsiniz bu sureci ben de okurum. Sayi yazarim.
Canım ya allah razı olsun tüm bebeklerin ruhuna şifa olsun rabbim omları bize bağışlasın. Kaan bebeğimiz nasıl ? Sen nasılsın ?

Canım ya allah razı olsun tüm bebeklerin ruhuna şifa olsun rabbim omları bize bağışlasın. Kaan bebeğimiz nasıl ? Sen nasılsın ?
Kaan iyi gibi ama zorluklar yasiyoruz. Hep hastanelerdeyiz ama hamdolsun yanimda. Kalbi ile ilgili problem devam ediyor. Fizik tedaviye gidiyoruz. Simdi sizin surec nasıl olacak? Kaybettiginiz bebegin sana ve diger bebege zarar verme ihtimali varmi? Bekeleyecek misiniz ne onerdiler

Canım iyi olur inşallah dualarımız hala sizinle. Diğer bebeği almadılar 34. Hafta Doğum olacak ikisini birlikte alacaklar bana zararı Yok ama diğer bebeği etkileme durumu düşük de olsa var bu durumu yaşamış annelerle konuştum biri hariç sağlıklı almışlar. Bebeğin ölüm anında diğer bebeğin beynine zarar vermiş. Sanırım aynı kese de olmalarında etki etmiş. Benim bebeklerim aynı kesede değiller. Dua ediyorum herşey allahtan ne şimdi ne Doğumda ne de sonrası için ne olacağını bilemeyiz kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız.

Ben aynı kesede olduğunu düşünmüştüm. Sen bol bol dua et canim allahin izni ile hicbirsey olmaz insallah. Bu arada 1000 ya safi okudum yazarsin sen. Yine okursam sayi yazarim

Ben aynı kesede olduğunu düşünmüştüm. Sen bol bol dua et canim allahin izni ile hicbirsey olmaz insallah. Bu arada 1000 ya safi okudum yazarsin sen. Yine okursam sayi yazarim
Yok canım tek yumurta ikizleri ama ayrı kesedeler elimizden sadece dua etmek geliyor

Canım inş daha iyi olucak Rabbim Şafi ismiyle tez vakitte şifasını versin kuzucuğın. Sağlık sıhhatle hayırlı ömrü olsun inş. Anne babasıyla birlikte güzel bi hayatı olsun Kaan bebeğimizin.

Canım Geçmiş olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş bebeğinizi. İnş bnde çekip yazıcam sayı olarak. Belli bir zamanı var mı?

Cok saol canim amin. Her nerde sifa bekleyen varsa rabbim versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…