Kaan bebek için dualarınızı bekliyoruz

Arkadaslar evdeyiz iyiyiz allaha bin sükur. Adapte olmaya calisiyoruz. Bir yandan fizik tedavi falan arastiriyoruz kaan icin. Yogun geciyor gunlerimiz. Hepinizi cok seviyoruz. Dualarimiz hep hayirlisi ile kabul olsun insallah

Canım çok sevindik iyi olmanıza çok şükür Rabbime.çok çok daha iyi olun inşaallah.

Pınarcıgım minicik bedeninde kocaman bir yürek taşıyan kıymetli yavrunu benim için de kucakla, öp ve kokla olmaz mı...
Gözünüzün aydınlığı olsun güzel yavrunuz insallah.
Allahım size de şükür dolu günler göstersin.
Gözünüzden akan yaşlar mutluluktan olsun bundan sonra.
Sevgiler.

Ne guzel dualar bunlar allah razi olsun canim. Her dakikam öpe koklaya geciyor zaten senin icinde yaparim.

Ne guzel dualar bunlar allah razi olsun canim. Her dakikam öpe koklaya geciyor zaten senin icinde yaparim.
Çok sevindim iyi olup evinize çıkmaniza. Rabbim yüzünuze gülsün evladinla birlikte hep iyi olun inşallah. Bizim yerimizede çok çok öp oğluşunu.

passionete canım Kaanımız nasıl ? Merak ediyoruz :)
Canim hamdolsun iyi kaan. Cok problemi yok. Ay sonunda kontrolümüz var bircok bölümde insallah iyi haberler aliriz. Damardaki darlik korkutuyor tabi beni en çok kardiyoloji muyanemizin iyi gecmesini diliyorum. Fizik tedaviye basladik haftada 2 gun insallah fayda eder. Kolumuz iyi baya oynatiyor kaldiriyor. Tabi 3 ay yatinca dönme yok ve kaslari zayif insallah o da duzelecek.

Canım dönmesine falan hiç takma kafayı, dediğin gibi hareket edemediği için kasları yeni yeni gelişiyordur. Önemli olan damarları, inşallah çok güzel haberlerle gelirsiniz. Kaanımız neleri atlattı inşallah bunları da atlatacak. Dualarımız sizinle.

Kaan iyi allaha sukurler olsun. Bugun 4 bölüme randevumuz vardi. Allaha sukur kotu bisey duymadik ayni durumlar. Kalbi icin ne kadar gec olursa o kadar iyi dediler. Gittigi yere kadar bekliyecez bakalim. Rabbim neylerse guzel eyler. Saolun durmadan sorup yaziyorsunuz allah razi olsun. Dualarinizda olmak insana huzur veriyor. Kandiliniz mubarek olsun.

Çok şükür Rabbim daha iyi etsin

Ohh çok iyi maşallah, Kaan nasıl kilosu toparlanabildi mi biraz ?

Hayırlı bayramlar Kaan nasıl acaba uuzn zamandır yazmanissiniz
Hayırlı bayramlar.
Kaan evinde.mutlu.
Tabi bazı sıkıntıları oldu.di georgeo sendromundan şüpheleniyorlarmış.onun için tahlil verilecekti inşallah temiz çıkar
Fizik tedaviye devam ediyordu

Annesi ona çok iyi bakıyor maşallah.daha da güzel günler görecek inşallah

İnşallah bir gün tahlilleri temiz çıkar Allah sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip eder annesine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…