Kaan bebek için dualarınızı bekliyoruz

ya şafi , ihlas, ayetel kürsi okudum. Rabbim anne babasınba bağışlasın inşallah
ARKADAŞLARIM LÜTFEN DUALARINIZI TEKRAR ESİRGEMEYİN. BU DURUMU DA ATLATSIN BEBEĞİMİZ.

@Mucizeolsakeske @cansu_tr @Ozzgeee @ruyagokk @glmserser @Nurrr86 @kartanem2 @Bluedew @miyomim @Mavisu27 @mer_4260
500 ya şafi ,10 ihlas, 10 ayetel kürsi, 10 fatiha ve 50 inşirah okudum. Rabbim anne babasına bağışlasın inşallah

Rabbim Kaan bebeğimizi ailesine bağışlasın inşallah. Dualarım sizinle.
Allahım hepimizin duasını kabul eylesin.

cibi35 CNm etiketleme olmamış sanırım ben tekrar denedim umarım olmuştur.

Kaan bebeğin bugün kalbi durmuş tekrar döndürmüşler duanızı esirgemeyin kızlar

S sarikirmizim @meltem151515515
Busra5834
  1. P PPERA [/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER][/USER]
P PPERA [/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user][/user]

Allahım yardımcısı olsun aklıma geldikçe dua edeceğim Rabbim sen gör Allahım sağlık sıhhat ver yavrucağa çok zor. Allah yardımcınız olsun tez vakitte şifa bulsun. Amin

Allah şifa versin şafi isminin yüzü suyu hürmetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…