Kaan bebek için dualarınızı bekliyoruz

30 fatiha
160 ihlas okudum
Zikirleri çekince yazacağım allah şafi ismiyle şifa versin insallah

Rabbim tez zamanda sifa versin kuzucuğa.Allah anasina babasina bagislasin insallah...

Allah şifa versin, en kısa sürede iyileşmeyi nasip etsin. Dualarımız da Kaan bebek.

250 Ya Şafi
15 Ihlas
5 Fatiha
1 Ayetel Kursi okudum.

Rabbim sifa versin Kaan'imiza. Annesine babasina bagislasin insallah.

Dualarımı okudum. Rabbim şafi ismi yüzü suyu hurmetine sağlıgina kavuşmayı nasip etsin yavrucaga. Annesine babasına bağışlasin inşallah

Şu an sağlık durumu nasılmış kaan bebegin?bilgisi olan varmı?

Veson passionete e sen daha kolay ulaşırsın belki. Hani demiş ya idrar yolu enfeksiyonu çok fazlaymış diye. Benim yeğenimde de aynı sorun vardı, bebeği kaybedebilirdiniz demişlerdi, sonunda nötrofil değeri düşük olduğu için bebeğin enfeksiyonu yenemediği ortaya çıktı. Nötropeni deniyor bu duruma. Teşhis koyması zor. Bizim 1 ayımızı almıştı teşhis konması. Bir söyle, belki bir faydası dokunur. Zaman Kaan bebeğimiz için çok önemli olabilir.

100 ya şafi.... yeni gördüm mesajı rabbim safi ismiyle şifa versin inşAllah..

HATİMLER:

4.444 Salât-ı Tefrîciye Hatmi Kalan: 4.244

1.001 İhlâs Hatmi Kalan: 575

500 Enbiya Hatmi Kalan: 500

41 Yâsin-i Şerif Hatmi Kalan: 38

70.000 Tevhid Hatmi Kalan: 69.500

313 Âyetü’l-Kürsî Hatmi Kalan: 280

1.001 Fatiha Hatmi Kalan: 715

1.001 İstiğfar Hatmi: 950

70.000 Ya Şafi Hatmi Kalan: 63.150

Ashab-ı Bedir Duası(

Babam bana Peygamber (asm)'in bütün ashabını sevmemi vasiyet eder ve şunu ilave ederdi:
'Ey canım yavrum, Bedir ashabının adı zikr edilince duâ kabul olunur, bu mübarek isimleri zikreden kulu, ilâhi rahmet; bereket gufran ve rızâ-ı İlâhî kuşatır. Bu isimleri okuyarak hacetde bulunanın dileği mutlaka yerine getirilir...' "):

Mesajını ileteceğim mutlaka CNm ama sanırım bu söylediğini değerlendiriyorlar passionete in şu mesajından onu anladım.bağışıklık sisteminin yetmezliği

Mesajını ileteceğim mutlaka CNm ama sanırım bu söylediğini değerlendiriyorlar passionete in şu mesajından onu anladım.bağışıklık sisteminin yetmezliğiEki Görüntüle 2088007
Evet canım bağışıklık sistemi çok düşük çıkıyor. Minimum 1800 çıkması gereken değer yeğenimde 7 çıkmıştı tedavi ile 1300-1400 lere çıktı. İnşallah Kaanımızın değerleri de Yükselir de yener şu enfeksiyonu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…