Kaan bebek için dualarınızı bekliyoruz

Arkadaşlar bilmiyorum gören olur mu mesajımı? Kaan bebeğin durumu kötüleşmiş onun için dua edelim .annesinin son iki mesajını paylaşıyorum şimdi
IMG_6395.PNG
IMG_6396.jpg

Kizlar cok kötüyüm dua edin. Sabah kaanin kalbi durdu yeniden hayata döndürdüler. Yogun bakim ariyoruz 6dan beri her yer doluydu anca ameliyat olduğu hastaneyi ayarladik. Tekrar ameliyat ve yogun bakim sureci basladi. Yavrum gözümün icine baka baka morardi gitti. Cok zor durumu.

ARKADAŞLARIM LÜTFEN DUALARINIZI TEKRAR ESİRGEMEYİN. BU DURUMU DA ATLATSIN BEBEĞİMİZ.

@Mucizeolsakeske @cansu_tr @Ozzgeee @ruyagokk @glmserser @Nurrr86 @kartanem2 @Bluedew @miyomim @Mavisu27 @mer_4260

Ezan okunurken gördüm mesajı Allah yardımcısı olsun dua ettim 500 ya şafi okuycam Allah şifa versin

Kizlar cok kotu gunler geciriyoruz. Kaan dun o kadar cok kustu ki nefes alışı değişti morardi. Hastaneye getirdik ve müşahade odasina aldilar. Hastanede yer yok. Heryer cocuk hasta. Kaanin hem ciddi idrar yolu enfeksiyonu cikti hemde kalbi cok zorlanmış. Kusarken cigerine de kaçmış. Ya cok agliyor ya da halsiz düşüp pestil gibi kaliyor. Kalbini baya zorlamis. Cok büyümüş kalbi dediler. Birde bu kadar kucuk idrar yolu enfeksiyonu olmasi bagisiklik sistemi yetmezligi ihtimalini guclendiriyor dediler. 5 gundur falan uyumadim. Yorgunluk korku stres hersey var. Nolur dua edin bize korkuyorum ogluma bisey olacak diye
Bugünkü mesajı:KK43::
Kizlar cok kötüyüm dua edin. Sabah kaanin kalbi durdu yeniden hayata döndürdüler. Yogun bakim ariyoruz 6dan beri her yer doluydu anca ameliyat olduğu hastaneyi ayarladik. Tekrar ameliyat ve yogun bakim sureci basladi. Yavrum gözümün icine baka baka morardi gitti. Cok zor durumu.

Allah acil sifalar versin, evlat ile imtihan cok zor.

1 Yasin
1000 Ya Latif
100 Ihlas
10 Ayete´l Kürsi
1000 Ya Safi okuyacagim insaAllah

X