K.maraşlı hemşerilerim ,toplanın bizde buluşuyoruz ...

slmmm kızlar. valla bende sisinle buluşmayı çok isterdim fakat hafta içi beşş gün full çalışıyorum. bi cumartesi var offfffffffffffffffffff onda da işlerim bitmiyo yaaaaa...oohhh siz buluşun bakalımmmm... ağlarımm bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeÇok üzgünüm çoook ay ben neden hiç kendime vakit ayıramıyorum yaa işim gücüm hiç bitmiyooo yaa.sizinle buluşmayı bende isterdim lakin heralde olmıcak arkadaşlar ben gelemicem heralde yaaaa:1no2:

canım benim sen üzülme :teselli:yeterki gelmeyi içten dile iste yerimsenibenhem bizde senin için haftasonu buluşuruz:lepi:

ahhh canımın içi keşke haftasonum olsa. o da yok kiiiii..bi cumartesim var onda da ancak halledebiliyorum işlerimi. hatta işlerim bile eksik kalıyo inan.ama yinede çabalıcamm

ah kızlar ahhh. öyle rahatta çıkamıyorum ki evden kızlar yaa,bizim kahramnmaraş biraz disiplinlidir. işten eve, evden işe bi cumartesi çarşı işim oluyo onda da 1 saat ancak çıkabiliyorum kızlar.sanırım buluşmanızıa ben hiç katılamıcam. ne yapayım inanın çok isterim ama ailem tutucudur biraz.inanın işten çıkınca bile mağazaya alış verişe gidemiyor heme evde olmam gerkiyor. ben bu durumu size en baştan söylemek istiyorum canlarım.benim hayatım iş ve ev. kendime ait sosyal bi hayatım yok. yani çıkamıcam ben.katılamıcam.benim en özgür halim bu daha eğer işe girmesem evden pencereye bile çıkmama izin verilmiyordu.ailem bana güveniyor onların yüzünü yere getirecek hiç bişey yapmadım ama etraf kötü diyolar ve aşırıyı da geçse çok disiplin var bende.:1no2::1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…