K.maraşlı hemşerilerim ,toplanın bizde buluşuyoruz ...

berfinsena

Çalıkuşu&Ömrüm
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
1.321
1
arkadaşlar,ne dersiniz sizcede
K.maraşlı bayanların buluşma zamanı gelmedimi?
toplanın hadi buluşma zamanı ,
yeri ve zamanı beraber karar verelim ,

katılım listesi:

bendeniz berfinsena :lepi:
....nesutayigamyoncuiremsu
...bomba...cokacimcoook

Son düzenleme:
ben her an hazırım.nerde ne zaman derseniz gelebilirim.
biliyorum tatlım geleceğini zati gelecekler listesinin başlarındasın
vefakar hemşerim benimŞeniz

berfinsenam msn listeme senide ekledim.eklendi raporun geldimi
canom çoktan halloldu o iş:lepi: ..kız burada kaç kişiyiz acep K.MARAŞ lı olarak sen ben nesut ee fisfisfisbaşka bide yeşim var başkafisfisfis K.maraşın hatunları toplaşıverin hadi gari,bekilyom ,gamyoncuiremsu
bu konuşma şekline alışıp çocukların türkçesini bozmassam iyidir :roflol:

canom ben geldim -tatlicadiarzu-şimdi yüzümü görünki beni buluşma yerinde kaybetmeyin-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

kızım sen banlanmaya doymadınmı?kaydirigubbakcemile
yok bikini yok tek parça acık hatun kız oluversen nolur hıııı:roflol:

kızlaaar bende gelicem ama nasıl oğluşumun okulu var yarı tatili bekleyin yaw dra bile gidemezken buluşmaya nasıl gelicem

eeee kızlar ne zaman buluşuyoruz bakim?
bu gidişle çok zor kavuşmamız leylam ,
baksana aramızda engeller var ,
sinirleneceğim artık yahu nerede bu ,hemşerilerimiz
şimdi burada sadece bizlermi K.maralıyız ...
vallahi yazık

kızlaaar bende gelicem ama nasıl oğluşumun okulu var yarı tatili bekleyin yaw dra bile gidemezken buluşmaya nasıl gelicem
işte bir bahaneci daha kızım bizimde okula giden çocuklarımız var ,görgüsüzün oğlu okula gitmiş ,bizim kız dışarı adım atmaz olmuş,:roflol:
haftasonu cumartesi buluşuruz nolcek ,şimdiden su koyuverme ,hem daha hani toplaşıverdikmiki:mymeka:gel şimdide öpemŞeniz:roflol:

Son düzenleme:
canım benim sanki durumumu bilmiyorsun maraşla benim aramda 200 km var ayrıcada eşim vardiyalı çalışıyor hafta tatili pazartesi salı şimdi söyle bakalım nasıl gelim.elbetteki hepimizin çocuğu okuyor ama benimki bahane değil ben durumumu bildiriyorum ben burda hastalıktan kıvrandığım halde çıkamadım.hem burdaki işler öyle bildiğiniz gibi masa başı iş değil.allah muhafaza petrolle uğraşıyor adamlar 4 operatör var biri olmasa işler aksıyor hele bu sıralar adamlar hiç boş kalmıyor.şimdi söyle bakalım bahanemi
bugün aşkıma söyledim içi gitti biraz bekleyin götürrüm ben seni izin alırım gerekirse dedi.şu işleri biraz sakinleşsin o zaman başımla gözüm üstüne.haaa bide bayramın ilk iki günü tatili büyük ihtimal maraşta oluruz ozaman senin yanına gelirim dur gel şimdide ben seni öpemde hırsım insin dağın başında yaşaması kolay sanki ben istemiyom sanki şehre gitmeyi gıccıııık

hop dedik. atışmayın. ablanız burda. nesutayi canım, sende haklısın. berfinsena sende haklısın canım. bakın ortalığı nasıl buldum.
ya bu k.maraşlılar nerde. birtek biz mi k.maraşlıyız burda? iyice şaştım ya. şu görünüpte kaybolan arkadaşlarımız nerde?

merhabalar sabahın erken saatleri ama gece boyu uyumadımkafamçokkarıştı bir bakyım dedim kim var kim yok diye ben bu hafta temizlik yaptım halende yapıyorum yardımcım bir gün geldi diger işler bana kaldı neyse buluşma işi hala tam belli deyil galiba ama ben şimdiden söyliyeyim gelemem eşim çok kıskanç bir kere dedim buluşma falan diye de cık dediklava:klava:klava:

:teselli:a.s.:1hug::asigim:ŞenizgamyoncuiremsuŞeniz

canom senin için bayram sonrası buluşuruz öptüm

mutluluğumun reçetesi sen iste yeterki 20 sene bekletirmiyim ben seni gaçurruk enüşteyle seni bizim düldüle atarız ağzını bağlar elini tutarız tabi elini enüştem baaa dutturursa yosamda o dutar sorun deeel yani anlayacaaan biz ne yapar eder seni bu buluşmaya getirriz

20 sene sonra mi senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ah tatlım benim sen gelmek için can atıyorsun K.maraşlılarda dopiğe hiç uğramıyorlar ,
bomba ,nesutayi ,ben ,dışında hiç maraşlı yokmu sanki ,
sık dişini az kaldı ,bak düğününe hep beraber gelicez ,enişten söz verdi ,:teselli:
sen antalya gitmeden bi kere buluşuruz,
sonrada her K.maraşa geldiğin zaman ok. tatlım canını sıkma senŞeniza.s.

enistemdende sözümü aldim, artik üzülmem canim ablam benim
insallah o gün gelir ablacim insallah..hepinizi bekliyorum
Söz gelcem yanina, sende tatile bize gelirsin kücük eylülle denize gireriz Şeniz:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…