JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Simdi ben kendi kendimi durdurma asamasndaym iyi gidiyo gibiyim zorlanirsam alirim adini:)
Valla 3 kere bıraktım baştan başladım. En iyisi destek alayım dedim. Şimdilik iyi gidiyor. Kendin bırakabiliyorsan hiç bulaşma ilaca. Ben bir ay kullandım baş dönmesinden perişan oldum bıraktım. Sigara da bırakılmış oldu o arada ama.

Valla 3 kere bıraktım baştan başladım. En iyisi destek alayım dedim. Şimdilik iyi gidiyor. Kendin bırakabiliyorsan hiç bulaşma ilaca. Ben bir ay kullandım baş dönmesinden perişan oldum bıraktım. Sigara da bırakılmış oldu o arada ama.
Ben alismakla alismamak arasndaym su an tamda

E alışma o zaman. Deli misin sen?
Sigaraya çok geç başlamış biri olarak söylüyorum ne kadar geç başlarsan başla bırakmak zor bu mereti.
Bak haftasonu iki kere ictim aradim ama aklim surekli uygun bi ortam olsa telasindaydi olmadi hafta ici okuldaym uygun ortam goruyorum kafam karisiyo bunu da iciyim diyorum ne yapcam bilmiyorm

Yarin deniycem baslamak istemiyorum sag ol destegin icin:KK19:
Ben de böyle böyle başladım ordan biliyorum. Okulda biri ikram eder içerim, kahve yanında iyi gider içerim. Sonra bir baktım paket taşıyorum. O sıra eşimle tanıştım, adam fabrika bacası gibi. Onun yanında hadi yakayım bir tane derken tiryaki oldum. Şimdi bırakmak içşn uğraşıp duruyorum. En iyisi hiç başlamamak.

günaydın:KK54:

9956incii4060760.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X