JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
valla ben de son ana kadar 23 dedim yaşımı doldurmadan söylemem banane :63:

istanbuldasın değil mi? eğer bir dili öğreneceksen muhakkak konsolosluğun açmış olduğu kurslara git derim ben 2 kurda inanılmaz ilerleme kaydettim zaten hocalar italyan ve onlarla mecburen ya ingilizce ya italyanca konuşmak zorunda kalıyorsun ve konsolosluk bu işi çok ciddiye alıyor :KK50: mesela şu 5. kuru da bitirirsem sınava gireceğim sonra ver elini italya :KK49:
Evet evet istanbuldayım, yüksek lisans başlayınca aslında rusça oğreneyim diyorum bizim işimiz rusyada baya popüler :KK70: ama birçok dil öğrenmek istiyorum, konsoloslukların açtıgının özel bir ismi var mı peki ve kurlar kaç ay suruyorr? Çok soru sordum :KK43: bilen birini görünce dayanamadım :KK70:

Sappur suupur beni yi:KK45:

tahrik var :KK53:

Evet evet istanbuldayım, yüksek lisans başlayınca aslında rusça oğreneyim diyorum bizim işimiz rusyada baya popüler :KK70: ama birçok dil öğrenmek istiyorum, konsoloslukların açtıgının özel bir ismi var mı peki ve kurlar kaç ay suruyorr? Çok soru sordum :KK43: bilen birini görünce dayanamadım :KK70:

rusçanınki nasıldır bilmiyorum ben küçükken biraz biliyordum göçmeniz o yüzden alfabesini hala bilirim ama unuttum konuşmayı :KK53:
direkt konsolosluğa gidip soruyorsun kurslarını diğer kurslara göre biraz daha pahalı oluyor ama değer ben bu kadar azimli, yardımsever hocalar görmemiştim hiç :d
işlerini çok önemsiyorlar
ayrıca dil öğrenmek çok zevkli kesin git bence
mesela italyanca psikolojide öyle aman aman işime yarayacak bir şey gibi durmuyor ama bakalım italyaya gidince görücez neler yapıyorlar psikoloji alanında :KK70:

tahrik var :KK53:

rusçanınki nasıldır bilmiyorum ben küçükken biraz biliyordum göçmeniz o yüzden alfabesini hala bilirim ama unuttum konuşmayı :KK53:
direkt konsolosluğa gidip soruyorsun kurslarını diğer kurslara göre biraz daha pahalı oluyor ama değer ben bu kadar azimli, yardımsever hocalar görmemiştim hiç :d
işlerini çok önemsiyorlar
ayrıca dil öğrenmek çok zevkli kesin git bence
mesela italyanca psikolojide öyle aman aman işime yarayacak bir şey gibi durmuyor ama bakalım italyaya gidince görücez neler yapıyorlar psikoloji alanında :KK70:
Ben de rusçayı iş için, diğerlerini de sırf eğlenmek için istiyorum :KK70:
Bir dil o kadar şey katıyor ki insana iş ilanlarında bile gorebiliyorum :)

Giz ben turkceyi zor konusuyorm ne diyosunz siz:KK70:

o zaman sen türkçeden başla kızım :p

Ben de rusçayı iş için, diğerlerini de sırf eğlenmek için istiyorum :KK70:
Bir dil o kadar şey katıyor ki insana iş ilanlarında bile gorebiliyorum :)

kesinlikle çünkü o dildeki gibi düşünmeyi öğreniyorsun ama kafam çok karışıyor abuk subuk konuşmaya başladım :confused: hepsinden az buçuk cümle kuruyorum :KK53:

o zaman sen türkçeden başla kızım :p

kesinlikle çünkü o dildeki gibi düşünmeyi öğreniyorsun ama kafam çok karışıyor abuk subuk konuşmaya başladım :confused: hepsinden az buçuk cümle kuruyorum :KK53:
Az İngilizce, az italyanca birazda rusça :KK70:
Bakalım ben yukseğe başlarsam yurt dışına da olursa gitmeyi istiyorum inşallah olur :KK70:

Az İngilizce, az italyanca birazda rusça :KK70:
Bakalım ben yukseğe başlarsam yurt dışına da olursa gitmeyi istiyorum inşallah olur :KK70:

onu istiyordum ben de ama aleste sıvayınca rafa kaldırdım şimdi üniversitede projeler falan oluyor ya onlara katılmayı düşünüyorum şu sınavı bi verirsem işte :KK8:

Universitedeym dis hekimi asistanligi okuyorum aslinda simdi dusundum yabanci dilim olsa nasil olur...
Senin bölümde nasıldır bilmem iş imkanlarına göre bakabilirsin, bizim Rusya bağlantılı bir sürü firma var o yüzden bulmam kolay oldu.. Ama bir lisan bir insan iki lisan iki insan :KK70:

onu istiyordum ben de ama aleste sıvayınca rafa kaldırdım şimdi üniversitede projeler falan oluyor ya onlara katılmayı düşünüyorum şu sınavı bi verirsem işte :KK8:
Ales ile yurt dışı burslu gitme olayları var o muydu bahsettiğin, ben ona cesaret edemedim ya:KK43: inşallah halledersin sınavı o projeler de çok şey katıyor insana gerçekten ben yanıyorum boş boş bitirdim okulu

Senin bölümde nasıldır bilmem iş imkanlarına göre bakabpoliklbizim Rusya bağlantılı bir sürü firma var o yüzden bulmam kolay oldu.. Ama bir lisan bir insan iki lisan iki insan :KK70:
Simdi baslasam ilk kurdan baslamam gerek ama ..
Benim sektorde dil ne kadar onemli bilmiuorum ki ama iyi bi poliklinige girersem yabanci hasta gelme ihtimaline karsi aranan eleman olabilirim sanki..

Simdi baslasam ilk kurdan baslamam gerek ama ..
Benim sektorde dil ne kadar onemli bilmiuorum ki ama iyi bi poliklinige girersem yabanci hasta gelme ihtimaline karsi aranan eleman olabilirim sanki..
Ya da yurt dışı bağlantılı firmalar varsa, sürekli gidip gelme olayları falan olacaksa, firmanın sahibi yabansıysa falan yani olabilir. Ben de rusçaya italyancaya ilk kurdan başlayacağım:KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X