JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çarşamba kur atlama sınavım var, italyanca kasıyorum o yüzden
Listeningi yarıladım ama speaking nasıl olacak bilmiyorum :KK45:

Merhaba kızlar ben de 22yim ama bir 21 diyorum bir 22 :KK70: önceden buyumek isteyip şimdi de yaşımı bir az söylüyorum bazen :KK70:
Çarşamba kur atlama sınavım var, italyanca kasıyorum o yüzden
Listeningi yarıladım ama speaking nasıl olacak bilmiyorum :KK45:
İnşallah atlarsın justt, hiç temelin olmadan ne kadar zamanda öğrenebiliriz italyancayı acaba

Ben bb'yim dedim hicbiriniz inanmadiniz. Niye bana inanmiyorsunuz ya? Oysa elimjn fotosunu da gondermistim :mad:

sen niye taktın kızım bu bbye bırak geçti gitti :KK53:

bebeğim o her türlü halledilir ya :) sen yaparsıb italyan erkeği için her şey mübahtır derim :)

kendi kendime mi konuşayım :confused:

Ben de 19umu bitirmis tazecik bir korpecigim:oops:

çıtır seni yierim bak :KK8:

Merhaba kızlar ben de 22yim ama bir 21 diyorum bir 22 :KK70: önceden buyumek isteyip şimdi de yaşımı bir az söylüyorum bazen :KK70:
İnşallah atlarsın justt, hiç temelin olmadan ne kadar zamanda öğrenebiliriz italyancayı acaba

valla ben de son ana kadar 23 dedim yaşımı doldurmadan söylemem banane :63:

istanbuldasın değil mi? eğer bir dili öğreneceksen muhakkak konsolosluğun açmış olduğu kurslara git derim ben 2 kurda inanılmaz ilerleme kaydettim zaten hocalar italyan ve onlarla mecburen ya ingilizce ya italyanca konuşmak zorunda kalıyorsun ve konsolosluk bu işi çok ciddiye alıyor :KK50: mesela şu 5. kuru da bitirirsem sınava gireceğim sonra ver elini italya :KK49:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X