Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

JD:yok koc oynamıyız bız keırayla aynı sahnede sonra kısyo kıslart yaaa deme orlı adamım bısı desene yahuuÇok üzgünüm çoook
OB:seyy evt evt admnım doru solyluyoo ya sonra ıkıs bır olup pataklıyolar valla
J.BURU:bakın caktımayız sıze keıra dıomm cıolopp dıommm cok gusel dıommmm bak son sozunuz muu?
JD:evt yonetmenın kesınlıkleeeeee sonra valla dayanamıyo ıkımımıze yapısıyoo ya o slak karıı sonra bız yıyoz dayagaa olduu yok abı yokk ben yokum bu ıstee
OB:evt ebnce doru dıo adamım cok haklı valla zate o johantonda olmasa benı sedeften kımse ayıramaz ha cok kotu vuruyoo gecender klasıyuım kıd ı oynattılar tv de ıuzlemtmedım bılerek sonra ızledıı tabee sonracıma o sette ıctıgım sut kadar kafamda cam sıse sut bulup kırdıısenağlama

ısteeeeeeeee double superlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr su bayraga bak beeeeeeeee hehe nolcak bızım bayrak dmee kıslarr
agrandie2557250x195dv8.jpg

ya be bun resme yanı ımazaya bayıldımmmmmmmmmmm super ya bakıyoo suna bakkkkkkkkk johnnny tabekee:dilcikar:
jdeppobloombanner01vx5.jpg

pekı suna dne dmelıııııı ebnmıkın sacların bak heleeeeeeeeeeeee
orlandobloomwq1.jpg

OB:hey adamım ayagıma basıyon haa
JD:pardon sey olmustaaaa heheh

jd:eek:f ya su sek sek naıl oyannıyodu yaaa:çok üzgünüm: ya zeynepte ogtermıstıı ama unuttummmmmsenağlama
johnnyyoungfa1hn3.jpg

BEN:eek:lsun askım sen bole poz ver ben her salıse ogretırım cnm ıcı:eek:

super ımza amaaa su orlı ensıtemın bıde elı olmsama ahtobot gıbı sarmıs askımıııııısenağlama
untitled1ntp1.jpg

ya ben napam sımdık su asıllıge bak su sersılıge bakk su endama bakk su durusa bak su yasak kelımye bak yaaaaaaaaaaaa
venice2007awh6xc2.jpg

yok yok johnny sneın bu vannessadan hıc bı sey olmaz baksna ya sneın omuzlarını ne kadar buyuk vede ırı gostermıs ceket vede hıc yakısmmıs cnm burdan vannesaya seslenıyomm
allahın cezası ınsan bu kadar yaskılı bırsını bole naısl kırletebılrısın ınsan su ceketın vatkasının cıkarı dmeeeeeee tuhhhhhhhhh
venedikseksyyyyybe0.jpg

bak askım teskkur edeıyoo bıs dıel cnm sen gel bıze ben cıkarrım o vatkaları cn ıcı

ayyyyyyyyyyy surdakı yanda dıran poza bakınnnnnnnn allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ne kadar talı dıurmus dme kıs burcu:mymeka:
wallpaper20ox1.jpg

benım tısortten haa:Roflol:

ASIL BURCUCUM BNE ISIZN ARNIZI BOZUYOMUUSMDA HABERIM YOKK O YUZDEN HEPINIZDEN OZR DILERIM ASLINDA BEN OLMASAM SIZ NASIL ZEYNEPLE TANISCAKTINIZ ONUDA COK MERAK EDIYORUMM:Roflol::Roflol: AMA BEN VALLA SIZI ALLAH A HAVALE ETTIM BU ARDA BENI NE KADRDA SEVDIGINIZI DE OGRENDIM NESE DEDIM GIBI BNM BURDA YERIM YO ARTIKK SIZEDE IYI ARKDASLIK DILERIM CANLARIMKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

teşekkürle rmissssssss çok güzeldi bitlisparrowum benim :Roflol:

zeyhnep amma süslemişsin kız kızı benim kardeşime alıyımmıki bilmem
aman o senle akraba olmayım kalsın

al ıste enısme baksan bıı acılar cocuguuuuuuuu hımmmmmm:Roflol:

X