Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

orlinin iki sevgisine kıl oluyorum
1- hayvan sevgisi yerimseniben
2- hayran sevgisi:dilcikar:

1-
021zs4ch5.jpg

2-
doy110825jb9.jpg

uzunumm sırığımmm çöpadamım herşeyim benim
013nhy3.jpg

o bıyıklayına kuyban oluyum ben senin fıstıkım yerimseniben
sengözlerimebaksanab şakkıdı
Şeniz Şeniz Şeniz

ob-ya johnny adamım sen bızımkılerı goruyonmu ya cok ozledım sedefii
thjohnnydepp1vk5.jpg

jd-bende zeynebımı ozledım ya bıde dur surdan bakıyımm
deppbloompiratestelescoen8.jpg

bakıyorum bakıyorum am agoremıyom adamımm bı alısverıse gıttıler fızana gıttıler sankıı zate benmıkısnı bılıyon alısverıs canavarı am olmazkı cok ozledımm senağlama

jd:eek:ncelıkle meahba doslarım bu sorf tajtasını bana ve adamıma hedıye ettınız ııcn cok teskkur ederımm ben bu manevı onemı olan hedıyeyı bırcık askım zeynep depp me hedıye etmek ıstıyorum baklım bencekmıı
54xg5.jpg

ob:hey adamım bence yengem onu begenmez amn nese bende bu sorf tahtamı bırııck melek goslume hedıye edıyomm
BEN:aman zate hep johnny enıstenın yaptıklarını yapp :eek:klava:
1235ky0.jpg

jd:ayrıca burdan sunu belırtemlımkı erkege dayaga sonnnnnnnnn lutfen zeynep begnmezsen dovme benı ya rezıl oluyom zate
31kb4.jpg

şakkıdı
BEN:sen sus johnny sen eve bı gel gostercem ben san o sorf tahtasınıı bula bula ole degrsız bısmı buldum be cnmm yaa:eek:klava:
ob:bak solemdı deme johnny adamım nah bu kadar sorf tahtasını kafana geccek haaa:Roflol:
18pf9.jpg

jd:eek:ff dmeee keske demeseydım haa
43uu1.jpg

:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:yenı maceralarla johnnny&zeynep depp cıftı ve orlando&sedef bloom cıftı kasrılarınızda olcakk sagyıla arz ederımm(anam asker gıbı konustum haa:Roflol:):Roflol::Roflol:

Orli'nin beni kaçırmak için 40cmlik bahçe duvarına tırmanmaya çalışırken
:eek::eek::eek:

151aj1.jpg

:asigim:

ŞenizŞeniz

o tiyoyu kim werdi bilion muu bebekin rober eniştenn o 2003 yılında kaçırmıştı benü o zmn kullanmıştılaelaelaelaelae

YAW BEN GERCEKTEN IANAMIORUM YAAA:1shok::1shok::1shok: YANI INSANIN EN IYI ARKDASININ SEVDIGI INSANA BI ARKI SULANIOSAA...................... BEN GERISINI DUSUNEMIORUM YANI BU KADRA OLURRRR ZEYNEPE HAKSIZLIK OLUYO BENCEE ONUDA BIRAK SEDEF HANIM SIZ BENM ABLAMI BU KADAR UZEMESINIZ ZATE BEN SUNU ANLADIM BEN M BI DAHA BURAYA YERIM YOKK BI ARKINI KAYBETMISIN BU SEFER TAMMM KAYBETTIM RUHUNA FATIHAA:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

betuş sen kalbimizdesin bitanemŞeniz

Sizin Bana İhtiyacnız Kalmamış CEDORLANDO ve MISSPARROW Arayı Kaynatmışsınız Ben Yokken Bayağı Sıkı Kanki Olmuşsunuz Bütün Anlaşamama Sebebiniz Bendim Galiba:dilcikar:Böyle Çok İyi Anlaşıyorsunuz Siz İki İYİ KANKİNİN Arasını bozmak İstemem:çok üzgünüm:

Sizin Bana İhtiyacnız Kalmamış CEDORLANDO ve MISSPARROW Arayı Kaynatmışsınız Ben Yokken Bayağı Sıkı Kanki Olmuşsunuz Bütün Anlaşamama Sebebiniz Bendim Galiba:dilcikar:Böyle Çok İyi Anlaşıyorsunuz Siz İki İYİ KANKİNİN Arasını bozmak İstemem:çok üzgünüm:

sacmalama burcu cnm bız hep senı dusnuyoduk hep konusrken acaba melek burda olsa naıls olurduk gelsede konussak dıe dusunuyoduk cıcı ayrıca sedef senıdecok ozledıı vede hemen konusmak ıstıyorudu ama ben musade etmedım cunku edemkı o yoldan gelmıstır bıde bızle ugrasdmasın dınlesın azcık sonra tekrar hasta olma dıe dusunmustuk cıcı am sunu bıl bız senı cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevıyoruzzzzzzzzzzz bırıck arkımız vede sunu belırtıyım yettı artık su elını ban bırakar gıttın sımdı all johnny kıskanıyooo:eek::eek:klava:

sacmalama burcu cnm bız hep senı dusnuyoduk hep konusrken acaba melek burda olsa naıls olurduk gelsede konussak dıe dusunuyoduk cıcı ayrıca sedef senıdecok ozledıı vede hemen konusmak ıstıyorudu ama ben musade etmedım cunku edemkı o yoldan gelmıstır bıde bızle ugrasdmasın dınlesın azcık sonra tekrar hasta olma dıe dusunmustuk cıcı am sunu bıl bız senı cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevıyoruzzzzzzzzzzz bırıck arkımız vede sunu belırtıyım yettı artık su elını ban bırakar gıttın sımdı all johnny kıskanıyooo:eek::eek:klava:

gercekten miiii:eek:mucks çok sewiyom sizi yaaaaaaa

sen bi elime geç piskopat bebe nerdesüüüüüüüüüün :mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

pardon ya arka sayfayı görmemişim sağol çok güzeldi :Roflol: orli bebeim geldim aşkım bekle o sörf tahtasına kurban olurum ben aşkıııııım çok güzel :eek: :asigim: Şeniz Şeniz

evt kıslar dolu dolu 200 sayfa oldukkkkkkkkkkkkk alkıs bılzreeeeeee saolunn sımdıden alkısları duyyom:ROFLOL:ben bunun serfıne bı resımlı ska yaparımmmmm

X