Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Orli'nin beni kaçırmak için 40cmlik bahçe duvarına tırmanmaya çalışırken
:eek::eek::eek:

151aj1.jpg

:asigim:

ŞenizŞeniz

ya bı ınsana bu kadarmı ukalalık yakısr yahuuuuuuuuuu kı ben ukalııktan nefter ederım ama cok yakısıyoooooo am ahakkıı var yane bu yakıslıkıl kımde var demeee:eek::asigim::asigim:
45346117rw4.jpg

AMA SUNUDA BELIRTMELIYIM KI UNLULER ARASINDA ENCOK (TABE HOLLYWODD TA) HALKLAIYI ANLASNA VE YAKIN OLAN UNLU JOHNN DEPP

ısteeeeeee bunlarda encok begendım fotalrının resmı bayıldımmmmmm yaaaaaa resme bak gercı resımde deıl ya marıfet kısıdeeee
26ob0.jpg

ya bır bana su ortakı resmımde johnnnynın naptıgını soler mı nolurrrrrrrrrrrr:1shok::1shok::1shok::1shok:
johnnywallpaper084gl3hb8.jpg

ufde ufleeeeeeee yanıyorumm mum gıbı alev alev yanıyorum senın ıcın tutoyorum kasına gozune boyuna posuna tu tu masallahhhhhh bı halını ozene bezene yaratmıs senı allah endamı tavan yakıyor yerı goyuu ahhhhhhhh
42188737061kv1qh7.jpg

Johnny le ben tencereyle kapak, dondurmayla küllah, balıkla rakı, çiçekle böcek, balla kaymak gibiyiz kızlar :1rolleyes: Yıllar süren mutlu bir beraberliğimiz var...O yüzden bu fan clubta olmazsam çok ayıp olur :Roflol:

missparrow ne der bilemem artık bu işe CADIARZU

:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol: e beyhan ablacım banaada gel mertçe lafının ardında dur demek kalır bunu ta beşinci üçüncü sayfadan uldum çıkardım getirdim
ama icraat = 0 :mymeka::mymeka:

missparrow ne der bilemem artık bu işe CADIARZU

:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol: e beyhan ablacım banaada gel mertçe lafının ardında dur demek kalır bunu ta beşinci üçüncü sayfadan uldum çıkardım getirdim
ama icraat = 0 :mymeka::mymeka:

cıcı ablammmmmmm canım bı dnem ablammmmmmmm sadece tek sozum varrrrrrrr JOHNNY DEPP BENIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM VE KIMSEYEDE VERMEM O KADAR NOKTAAAAAAAAAAAAA KUSURA BAKMAAAAAAAAAAAAKötü KazenKötü Kazen

NE ŞANS VARMIŞ BE ZEYNEP ABLA

SENİ BU KADAR SEVEN İNSANLAR VAR HAYATTA
DEĞERİMİZİ BİL VALLA :mymeka: :mymeka:
SEN HALA STOK IŞIKLARI DİYORSUN
VALLA
1- İNACINI YİTİRME
2-GÖZ YAŞLARINA KIYMA
3-BU BİR ÇELİŞKİMİDİR
BU ÜÇÜNÜ İSTİYORUM

BAHAR GÖZLÜ GÜZEL ABLAM Şeniz

ahhhhhhh Allah herkese böyle koca nasip etsin ne diyim

öff efkar bastı yaff

NE ŞANS VARMIŞ BE ZEYNEP ABLA

SENİ BU KADAR SEVEN İNSANLAR VAR HAYATTA
DEĞERİMİZİ BİL VALLA :mymeka: :mymeka:
SEN HALA STOK IŞIKLARI DİYORSUN
VALLA
1- İNACINI YİTİRME
2-GÖZ YAŞLARINA KIYMA
3-BU BİR ÇELİŞKİMİDİR
BU ÜÇÜNÜ İSTİYORUM

BAHAR GÖZLÜ GÜZEL ABLAM Şeniz

ASKIM COK SAOLL YAA GALICAM SIMDIKKKKKKKKKKKKKKsenağlama COK GUSELLER CICIM YAAAAA ALLAH SANADA BOLE BIRISINI VERMIS ZATE BENCE HIC KACIRMAAsengözlerimebaksanab

al cıcı buda benden sana bı hedıye olsun gercı hedıye deıl bunlar gercek amaaaaa
glitterfy064950727d30ow3.gif

[img=http://img267.imageshack.us/img267/1213/glitterfy070650886d30ls6.gif]
ayyyyyyy ne kadarda yakısyolar yaaaaaaaa

X