Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! :asigim:

kız bu ne aşk bölee.... 44 yaşında ama olsun çakı gibi duruyor... hey gidi günler heyyyyyyy.... nasılda taze duruyor ! maşşallah tütüütüüüü...
bencede sence maşallah
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

:Roflol: o dediğnden cnm :1hug:

cedo love orlando
cedo love johnny
cedo love asi burcu
cedo love jaziranın kızı hande
cedo love gemzelim
cedo love kuımsal
cedo love nur1835
cedo love sergüseşt

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.ay bayılıcam şlimdi çok yakışıklı üff üfff

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
yaw jazz ablam gel bi öpeyim seni Allah raz ıolsun yaw çok iyi insanmışsın beni bu adamla tanışdırmışsın desem yalan olur :Roflol:
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

herşeye rağmen orlando derim ben
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

VE ŞİMDİDE KARŞINIDA KARAYİP KORSANLARI 2 DEN FOTOĞRAFLARLA ÇEKİM HATALARI
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

BU HARBİDEN KOMİK AMA (ÇEKİM HATASI-2-)
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

yerimseniben yerim sizi ben sengözlerimebaksanab orlando ve johnny duyun sesimi sizi çok seviyorum :asigim: ama en çok orlandoyu seiyorum
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.HAVALI ŞEY SENİ sengözlerimebakasanab

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

cedom hayırlı uğurlu olsun klübün canum arkadasım bnm misafirin bol bol olsun. bnde olsa tarayıcı olsaydı bizde posterlerini yollardım sana. ama ne yazık ki sadece yazıcı var canım

cedo orlando mu daha yakışıklı yoksa johnny mi???

cedo orlando mu daha yakışıklı yoksa johnny mi???

:mymeka:bak güselim bu benim için yanıtı çok kolay bir soru .tabikide oırlando bin kat daha yakışılı bence johnny e çirkin demiyorum onun yeri ayrı orlandonun yeri ayrı orlando daha nyakışıklı ama bana göre asicimnaniknanik :içelim: yine beklerim Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…