Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

videolara şu an bakamıyorum ama dayımlara gidince mutlaka izlerim bu arada slagonumu söylemek istiyorum

TÜM VANESSALARA ÖLÜMMMMMMMMMMMMMM

BURCU BUNU SNEDNE BEKLEMEZDIM EMIN OL ARTIK SENIN YAZIDKLAFRINIDA OKIMICAM AYRICA SNE BANA KARISAMAZZZSIZZZZZZZZZklava:klava:

türkçeni düzelt de gel sen bana karısamazsınız değil sen bana karısamazsın olcaka:1closedeyes:

türkçeni düzelt de gel sen bana karısamazsınız değil sen bana karısamazsın olcaka:1closedeyes:

KAVGA SEZİYORUM KANIMCA
LAN Bİ KAVGA ÇIKARIN JOHNNY DEPP İN HEDİYESİ OLAN USTURMLA HEPİNİZİ GÜZEL Bİ TRAŞ EDER SONRA BODRUMA UÇURURUM LEN Kötü KazenKötü KazenKötü Kazen
sırnaşık şeysırnaşık şey

videolara şu an bakamıyorum ama dayımlara gidince mutlaka izlerim bu arada slagonumu söylemek istiyorum

TÜM VANESSALARA ÖLÜMMMMMMMMMMMMMM

KEISNLIKLEE HADE HEP BERABERR VANESSALARA OLUMMMMM VANESSLARA OLUMM:dance::Roflol:Çok üzgünüm çoook

KEISNLIKLEE HADE HEP BERABERR VANESSALARA OLUMMMMM VANESSLARA OLUMM:dance::Roflol:Çok üzgünüm çoook

%100 VANESSALARA ÖLÜM KILAP ÖĞRENCİLERİ COŞUN ÖMİLLET
VANESSA PARADİS BİZİ BEKLE SENİ VARAY 100 PARÇAYA BÖLÜP 4000 LE ÇARPIP 9000 İLE TOPLAYIP 6000000 DEN ÇIKARIRIM LAN Kötü KazenKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

Kötü Kazenkavga etmek güzeldir gereksizler için zaman kaybedilir:1closedeyes:

KAVGA ETMEDEN DÖVÜŞÜN EVLADIM LÜTFEN KAVGA ETMEDEN DÖVÜŞMELERİNİZİ MSN E SAKLAYIN LÜTFEN Kötü Kazen

yardıma gelıyımmı dıcem ama bana bırakmıcan kı sole bı sacını basını yolduktan sonra kafasını usturayla kazıyıp sırtını kestıkten sonra johnny onune al sırtı ve sacı dıyıpp johnny nın onuen atsam artık bu karı ıse yarmaz desede sonra johnny alsammm olur muu

hahahahaha alemsin ya:Roflol:
süpper fikir ama CADIARZU saçlarını usturayla kazıyıp CADIARZU barda filmindeki gibi sırtını falan parçalamakCADIARZU dur ben bunu bi düşüniyim CADIARZUbelki bir gün uygularım vanesa denilen gerkesiz pis kişiliğin ta kendisine jeyyarCADIARZU

ben sana mı sorcam nasıl turkce konuscagımııı karsında bı ablanın olduguna unutma ıstersennnKötü Kazenklava:

:1closedeyes:abla bilmiyosa öğretmek küçüğe kalır snin gereksz kavgalarn yüzündn cedocumun kılapının kapanmasını istemem:1closedeyes:

kıss buda gusellll bayıldım valla bızdne harbı ıyı yonetmen vede senaryo yonetmenı olur kısss gel berbaer accak studyoo ama bastan derım ben johnnyle olan sahneler benımmanladın sne onuujeyyar

ıste turkıyede bır ılk johnny-zeynep depp cıftının adasının ve evının fotoları yayınladnı fotolar yayınlandıktan sonra johnny bı hastenelık yara oldugu tespıt edılldı zeynebe sorulan sorularda yaptım pısman deılım dednıldı saka tabıkıııı ben ole bıs yapar mıyımm canımaa askımaa depp me bebeısme ası melegıme nese habere geceek evet evımızı tanıtıyım burası ketcuk takı evımız

ıste buda fransadakı evımızz

buda los angeles takı evımız

buda fransakı evımızın bolumlerı anam yatak odamızı bıle cekmıslerr

ıste buda cok meshur adamızz

ayrıca buda cry babayden vıdoe johnny yı hıc boe gormedını johnnynı ben bole oynadıgını bılmıyodumm

nese gezımıze devam

buda meshur bızım kıng cry baby ama goruntuler farklıı hemde mukemmellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

buda karayıp korsanlarını dunyanın sonun kpatn jack sparrow un top 20 sı ıstegınız yerı sorabılısınız cunku fılmın ıngılızcesını ezbere bılıyorumm

sedef al cnmn ıcı buda senın cıın senın en sevdıgın sac modleıyle johnnyyyyyyyy

ayrıca muzık yakıyoooooooooooo bayıldım johnnyle bı butun oolmuss dımıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…