jimerde doğum yapanlar lütfen yardım

gxuxleda16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
285
1
Kızlar ben jimerde doğum yapmayı düşünüyorum eğer orda doğum yapan varsa bana yardımcı olabilirmi ilgi alaka nasıl anlatırmısınız kötü seçim yapmak istemiyorum orda doğum yapanlar bilirler

Canım benim ben jimerde çalışıyorum istersen hastanemize gel ve odaları bir gez derim tabi bu sırada yatan hastalara yaklaşımlşarı da görmüş olursun

jimer muhteşem bir hastane.....
Asla pişman olmayacağim kesin..........
Hatta ilgiden başin dönebilir....
Ben çoooooooooooook ama çok memnunum jimerden ve doktorumdan....

jimer muhteşem bir hastane.....
Asla pişman olmayacağim kesin..........
Hatta ilgiden başin dönebilir....
Ben çoooooooooooook ama çok memnunum jimerden ve doktorumdan....

benim doktorum Ali ALGÜN
Dün jimere eşimle gittik gezdik çok beğendik herşeyi detaylı olarak görüştük kendi doktorumlada konuştuk orda yaparız dedi her şey çok iyi gitti

arkadaşlar bende jimere gidiyorum dr umdan memnunun dün muaynesine gittiğimizde görüştük aslında benim dr um ekirgedekinde çalışıyor ama isteyen hastalarımı orada da doğum yaptırıyorum dedi ssk ile anlaşmasının daha olmadığını söyledi acaba fiyatları konusunda bilgisi olan varmı merak ediyorum da

fiyatlar jimerin doktorlarından biri sezaryenla doğum yaptırırsa 3500 YTL
normal doğum 2000 YTL
Eğer kendi doktorunla gidiceksen jimere 2500 YTL tabi doktoruna sen ne kadar verirsen onuda düşünmen gerek
Bu fiyatların içinde sen ve refaketçinin 2 günlük yatak ücreti yemekleri ameliyat masrafların içinde aksi bi durum olmazsa tabi

sağolasın canım aslında fiyatlardan pek haberim yok ta fikir olması açısından iyi oldu teşekkür ederim :))

yeşim hemşire sizce jimerin ssk ile anlaşması olabilirmi öyle bi konu varmı gündemde yoksa özel olarak devam mı etcek:)

merhaba canım bende jimere gidiyorum.Allah'ın izniyle ekimde doğumumuz.fakat ben sorunlu bir gebelik yaşayorum nerdeyse iki günde bir hastanedeyiz. hastanenin oda bakımından tutta acilene kadar görmediğim yeri,personeli kalmadı ve hepsinden çok memnun kaldım.fakat aynı aylarda olduğumuz bir arkadaşım daha var ve konuştuğumuzda aynı alakayı göremediğimizi farkettik.kişisel görüşüme göre bunun doktorlarla ilgili olabileceğini düşünüyorum.bu yüzden hastahaneden çok daktoruna güvenin ve onun sana yaklaşımları önemli diye düşünüyorum.

bende jimere gidiyorum şimdilik çok memnunum
çok temiz bir hastane doktorum Volkan yıldırım ve çok iyi biri

X