İzmirliysen mutlaka oku:)

tüylerimm diken diken olduuuu
nasılda buldum okurken kendimiii:KK70::KK70::KK70:
atatürkçüyüz sapına kdr izmirliyiiizzz !!!!!!!
((:-)

tüylerimm diken diken olduuuu
nasılda buldum okurken kendimiii:KK70::KK70::KK70:
atatürkçüyüz sapına kdr izmirliyiiizzz !!!!!!!
((:-)

Bende okurken tüylerim diken diken oldu valla aynen katılıyorum sana sonuna kadar Atatürkçü sonuna kadar İZMİRLİYİZ:lepi:

gevrek ve çiğdem olaylarını biliyordum. üniversiteden izmirli arkadaşlarım var ama bu kadar detay bilmiyordum. way be neymiş bu ızmirliler meğerse :KK66:

Kızlar bu arada diyor ya Kemeraltında çocukları kaybederiz diye küçükken annemde beni kaybetmiş sonra gidip karakoldan almış:roflol::roflol:

Yaramı deştin duyguege ,teşekkür ederim.kaydirigubbakcemile3
Şaka bir yana ızmirli olmaktan gurur duyuyorum ve bu yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum.

Bir ızmirli hemen girdiği ortamda rahatlığı,sevecenliği,güzelliği ile ilgi odağı olur.:lepi:
ızmir'in kızları çırasını yakar adamın...:nazar:

37109.jpg

Birde gavurum diye övünmek :)

birde "Ahh şimdi ızmirde olsaydım" diyenlerdenseniz

duyguege müthiş bir yazıydı.... sonsuz teşekkürler....ahhhhhh izmiirimmmmmmmmmm

çok güzel bir yazı bugün maille gelmiş bana devamıda var
ama sanırım rtük e takıldığı için orayı kestin -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3

ama sanırım rtük e takıldığı için orayı kestin -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aynen canım hemde seçim üzeri malum kestim tepki toplamayalım diyekaydirigubbakcemile2

evet kesin kavga çıkardı malum bizi bizden başkası anlayamaz :1hug:

bana da geldi bugün :)))) devamı aslında daha hoş keşke burdaki herkes okuyabilse

Canım gönderilmese daha iyi çünkü yanlı biraz böylesi daha iyi bence hatta daha Politikkaydirigubbakcemile3

"Ben söylerken gülmedin mi? Falımızda ayrılık var demedim mi? Anlamazdın, anlamazdın..." kaydirigubbakcemile3

X