Izmir'li hatunlar haydi sohbete

şu lazer olandan mı kız tüyleri yok ediyomuydu omu

Yok anacım tüyleri yok etmiyor tüy çıkartmıyor sadece bırakınca belli bi zaman sonra geri çıkıyormş lazer gibi lazerde de horman değişikliğinde geri dönüş mutlaka oluo hiç birinde kesim çözüm diye bişey yok . Acısız ağrısız modern ağda diyorlarmış buna kullandığın sürece temiz paksın en güzeli ağdanın acısı yok ama çok ucuz bişi değil cesaret edemiyorum ondan dedim blki izmir de ben gibi almaya cesareti olamayn varsa brbirimze gaz verip alırız diye düşündüm hem indrim de yaptrırz takstle

ayıp be ayıppp terbiyesizlerr

he valla bende cok üzüldüm bee kadın belne baş örtüsü gibi bişeyde bağlamıs bende iş yerinden eve gideyim dedim bir iki çamaşırım vardı onu atayım geleyim demiştim anam bir baktım paldır küldür sesler cıktım baktımm fatoşşş abla diye seslendim işte kızz gel dedi yardım et boyuda kısa baya kadının altında kalıcaktı boruların ama içim yandı beee sinir oldum o kadar erkek evladı kocası var kadının üstüne yıkmıslar

ben sordum onu yaaa baya pahalıydı 2 civarımıydı neydi bende nerde bende o para diyince vazgecmiştim

İzmirli hatunlar ya tek başıma alamıycam philips lumea tüğ uyutucuyu düşünen varsa birbirmize cesaret verip aynı yerden alalım bir araştırın sizde :18:
tatlım nette ki yorumları okudun mu bak bi parça göndereyimm :) Philips Lumea SC2003/11 - IPL tüy alma sistemi Philips'in bayisinde lazer epilasyon aleti olarak tanıtıldı. Ürünün satış yapılan internet sayfalarında da sanki lazerle epilasyonu evimizde kendi kendimize yapabilecekmişiz gibi tanıtılıyor. Oysa tüyleri uyutma sistemi, aleti kullanmayı bıraktığın anda tüyler eskisinden daha canlı geri geliyor. Ben aldım ve fark edip iade ettim hemen. Bravo Philips, hiç beklemezdim. Bir düşünün yüzünüze jilet vurmanızı söylüyorlar. Babamın yüzüne dönünce yüzüm hesabını kim verirdi?

yuzune niye jilet vuruyosunki tatlim analamadim valla o daha cok sertlestirir cogaltir tam tersine

Arkadaslar ben Fransa'da yaşıyorum ve izmire yerleşmek istiyorum. Bana karşıyaka ile ilgili yorumlarınızı bildirirseniz çok sevinirim. Ve ilkokulları nasıl?

ben sordum onu yaaa baya pahalıydı 2 civarımıydı neydi bende nerde bende o para diyince vazgecmiştim

öncesini bilmiyorum canım da özşnlda 1400 dedi ama gelin bişeyler yaparız dediler şöyle güzel bi indirim olsa keşke nette bi sitede 1119 tl di. ama taksidi az bnde ödeyemem kii

Yüzüne kullanacak olan kim ki biliyorum lazer olmadığını canım tüğ uyutucu çok araştırdım çok cazip geldi yine de bana . Dolunaya denk getirdin mi neden azalmasın ki önemli olan mühim yerlerin acısız bir şekilde dökülüp çıkmaması hem bunun bi sayfası var burda orada ki bir kız memnun ama işte cesaretimi toplayıp alamadım :26:

Arkadaslar ben Fransa'da yaşıyorum ve izmire yerleşmek istiyorum. Bana karşıyaka ile ilgili yorumlarınızı bildirirseniz çok sevinirim. Ve ilkokulları nasıl?

Neden Türkiye ye gelmek istiyorsunuz ? Bişi diyim mi eğitim '' sıfır '' kolejde okutacaksan tabi o ayrı mesele . Karşıyaka mavişehir güzel ama tuzludur

Benece karsiyaka ixmirin en nezik semtlerinden birisi denizi havasi hervseyi super ayricada benim bildigim okullarida guzel benim bildigim kadariyla bende bornovadansa orda yasamayibtercih ederdim
öncesini bilmiyorum canım da özşnlda 1400 dedi ama gelin bişeyler yaparız dediler şöyle güzel bi indirim olsa keşke nette bi sitede 1119 tl di. ama taksidi az bnde ödeyemem kii

aaaaaaaa kiz izmirli topige accik sahip cik kmse kimseye neden gunaydin demiyo bakim

Günaydınn ben daha ayılamadım amaa.
AA neden öyle diosun ben bornova evka 3 ü çok beğeniyorum sakin elit yerleşimi güzell yeşillik mis gibi

Günaydınn ben daha ayılamadım amaa.
AA neden öyle diosun ben bornova evka 3 ü çok beğeniyorum sakin elit yerleşimi güzell yeşillik mis gibi

cabbbukkkkk yüzünü yıkada gelll evet evka 3 güzel kesim canımm ama ben yeşilova kesiminde oturdugu için evka 3 bize uzak kalıyor oda bornovaya baglı ama evka 3 bam başka yer bigün orda sınava girdimde gercekten süper

Kiza gelecigine pisman edicen he

Canım gelecekse bilsin gerçeği . Devlet okullarında eğitim ''0'' yani sürekli her sene sistem değişiyor mesleğini yapamıosun üniv. okuyon yıllarını veriosun asggari ücrete çalışıosun yada işsiz kalıosun . Kolejin ayrıcalıkları açtığı kapılar farklı tabi... Çok kötü bir sisteml yönetiliyoruz fransa bnce burdan daha iyidir biz daha yerlere tükürülmemesini öğrenemedik mesela

kızz neden moralin bozuktu ? şimdi gördüm yazını ?

konuyu ilk bastan anlatayim ben size bizim fransadan bir ortagimiz vardi adam ortakliktan cikmak istedi bizde tamam dedik kaynimin ustune gecirdik adam Ankaraya gitmis kaynimi sıkstrmis kaynimda 3 sene vermis tarihlerini bos birakarak adamda kendi kafasina gore gitmis tarihlerini doldurup bankaya veriomu simdi kaynimdada hata yokmu kizlar senedi veriyon madem tarihlerini niye atmiyosunn ya dengesizz kendi adina senetleri yazmis bizzde sole anlasmistik 2 0 bini biz vericektik geriye kalan 30 kaynim biz ona aydan aya odicektik taksit taksit ole anlasmistik arabayi saticaktik ustunede tamamlicaktik ama iste neyse dun kaynim aramiz ben odemicem siz odiyeceksiniz hepsini ben karismam saticam ustumdeki ortakligi ne haliniz varsa gorundemis sok oldum hep suclu hem guclu kocamda tamam demis sabahtan beride kavga ediyoruz niye kabul etti diye kafayii yicemmm yaaaaa ne halt yicez biz simdi kizlarr biz bu borcun altindan nasil kalkicaz odemeye cok az kaldi bu ayın 26 sında

Benimde otobüsüm ordan geçiyor bende ordan biliyorum balçovada güzel bak orayıda düşünebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…