Izmir'li hatunlar haydi sohbete

Hehee :KK52: o zamanlar ağlanıo sızlanarak geçio ama geçmişe bakınca çok komik gelio dimi ?
Kaç yaşındaydın ?

yasimi hatirlamiyorum tatlim ama sanirim orta okul 1:KK17: yada 2 deydim yani annem kizinca bir daha elimi surmedim taki evlenene kadar evlendikten sonra utu bana cin iskencesi gibi geldi ne yalan soleyim

hımm güzelmiş rengini beğendim :)ya ben abiyeyi istemedim balık abiyelerde vardı ayy bi giydim daraldım bunaldmm yüzüm gülmüyo :KK70::KK70: mağazadaki kızlar cvb ver bi yorum yap diyor yok ben çıkarayımm en iyisi diyorum dur bende koyayım resmimi :KK70:
Eki Görüntüle 1050596

ayyy bu elbisede guzelmis tatlimm ayricada rengi sana cok gtmiss evlenesim geldi hee tekrardan o heyecani bir daha yasamak isterdim

ayyy bu elbisede guzelmis tatlimm ayricada rengi sana cok gtmiss evlenesim geldi hee tekrardan o heyecani bir daha yasamak isterdim

Teşekkr ederim canmm yaa nişan için çok elbise denedim ama tek içime sinen bu oldu sırtıda dekolteli biraz :KK37: ama o nişan gününü bnde tkrar yaşamak isterdim gerckten..

hayirli cumalar sekerimm kiz deniz sekiyi duydun mu tekrardan hapse girecekmis sok oldumm ben girmez diye susunuyordum magazinde izledim de vlla hic bisey yokmus gibi davraniyordu

hadii yaa hayatı bitti kadının geçen bende görmüştüm magazinde çok kilo almış yaa tkrar girerse hapse artk tanıyamayız onu :s

Teşekkr ederim canmm yaa nişan için çok elbise denedim ama tek içime sinen bu oldu sırtıda dekolteli biraz :KK37: ama o nişan gününü bnde tkrar yaşamak isterdim gerckten..

benim icin en guzel balayiydi ye ic gezzzzz ohhhhh be dedigim tek andi o zaman okadar cok yiyip gezmistimki guzel bir haftaydii ins bu sene de guzel bir yere gideriz balayina mutlaka gidin tatlim

benim icin en guzel balayiydi ye ic gezzzzz ohhhhh be dedigim tek andi o zaman okadar cok yiyip gezmistimki guzel bir haftaydii ins bu sene de guzel bir yere gideriz balayina mutlaka gidin tatlim

ayy ne güzell ya planlıyoruz bizde ama bakalımmm nasip olur inş...

İzmirli hatunlar ya tek başıma alamıycam philips lumea tüğ uyutucuyu düşünen varsa birbirmize cesaret verip aynı yerden alalım bir araştırın sizde :18:

heheh :KK1::KK1::KK1: 22 bende abla değilim kız ben :KK52:

bugün komsum temizlik yapıyomus gidem bende bir işin ucundan tutuyum dedim ama ooooo belim agrıdı valla yazık kadına hem calısıyo hemde sobayı falan her seyi o kaldırmıs yüzü gözü hep his üzüldüm heee o kadar boyunca cocugu var kimse yardım etmiyor :KK4:

bugün komsum temizlik yapıyomus gidem bende bir işin ucundan tutuyum dedim ama ooooo belim agrıdı valla yazık kadına hem calısıyo hemde sobayı falan her seyi o kaldırmıs yüzü gözü hep his üzüldüm heee o kadar boyunca cocugu var kimse yardım etmiyor :KK4:

ayıp be ayıppp terbiyesizlerr :KK57:

X