izmirli hamile kalmak isteyenler gelin paylaşalım

bernardo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
1.166
37
sevgili arkadaşlar izmirli olup hamile kalmaya uğraşıyorsanız gelin birlikte paylaşalım. umutlarımızı, umutsuzluklarımızı, sevinçlerimizi, dertlerimizi..... kim nerde, hangi doktorla görüşüyor, hangi hastane daha iyi.... fikir alışverişi yapalım

Selammm bu başlık tüm İzmirli hamile kalmak isteyenleri toplar ve sonra hepimiz bebişlerimizi büyütürken de hep beraber oluruz inşallah!!

k.yaka'da adliye binasına çok yakınım canım sen nerede oturuyorsun? gitmeye başladığın bi doktorun var mı?

ben konakta oturuyorum canım. görümcem yeni doğum yaptı. konak doğumda onun doktoruna gidiyordum. ama doktorda şu yasa yüzünden istifa etmiş. bilmiorum ne yapıcam çok seviyordum doktorumu. sen nereye gidiyorsun

benim de kuzenim 2 doğumunu Zehra Mete ile yaptı, işinde çok başarılı bi bayan ama özel olduğu için çok pahalı. ben 2 ay önce kontrollerimi yaptırmaya gittim yumurtalıklarım fazla çalışıp kist yapıomuş bi ilaç verdi onu kullanıyorum şimdi yumurtalıklarımı düzenlesin diie ama özel sağlık sigortamız olmadığı için sürekli gidemem Zehra Mete'ye :KK43:(

işte para problem oluyor hep. açıkcası bende tam olarak belirlemedim. şuanda sık sık doktora gitmemi gerektircek bişey yok çünkü

aynen benim de gerek yok şuan ama gebelik olduğu an kime gidicem napıcam şaşırırım heralde çünkü 1 doktorla çalışmak istiyorum yani bu olmadı memnun kalmadım hadi başka yere gideyim olsun istemiyorum.
Gerçi Allah hayırlısıyla hamile kalmayı nasip etsin de işimiz bi doktora kalsın inşallah!!
Kaç yıllık evlisin canım?

aynen benim de gerek yok şuan ama gebelik olduğu an kime gidicem napıcam şaşırırım heralde çünkü 1 doktorla çalışmak istiyorum yani bu olmadı memnun kalmadım hadi başka yere gideyim olsun istemiyorum.
Gerçi Allah hayırlısıyla hamile kalmayı nasip etsin de işimiz bi doktora kalsın inşallah!!
Kaç yıllık evlisin canım?

doğru söylüyorsun. ben 2009 yılında evlendim. sen

benimde 2009 ekim canım ilk sene istemedik çocuk şimdi istiyoruz inşallah hayırlısıyla tez vakitte olur!!

X